Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Plastry antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roksana

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 25-01-2008, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziekuje wszystkim bardzo ,lepiej sie czuje jak sie was doradze .Wielkie dzieki dziewczyny.troszke sie obawiam czy beda skuteczne te plasterki ale zobaczymy. Pozdrawiam Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dasy123

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 04-02-2008, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Plastry sa skuteczne, dostalam okres ale szczerze mowiac myslalam, ze moj P znajdzie mnie zimna i sztywna Niezdecydowana Myslalam, ze sie wykrwawie, ale juz jest ok Uśmiechnięta Pozdrawiam plastrowiczki Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam pytanie dotyczące noszenia plastrów dłużej niź zwykle. Tzn bez robienia przerwy tygodniowej. Czy któraś z Was tak robiła? Na Infolinii Jansenn-Cilag powiedzieli że można tak robic - analogicznie do tabletek, ale że może pojawić się dodatkowe plamienie.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 19-04-2008, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam pytanie. Założyłam pierwszy plaster w czwartek, a już w piątek okolice obok niego są brudne- do kleju przyczepiają się odrobinki tkanin i to brzydko wygląda. Wprawdzie nie widąc, bo jest pod ubraniem ale mi trochę przeszkadza... Boję się "zrywać" klej, żeby się plaster nie odkleił, boję się też go myć z tego samego powodu.
Też tak macie? Jak sobie z tym radzicie?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

dasy123

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 20-04-2008, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie martw sie to normalne, ja zazwyczaj albo tego nie ruszam, a jak zakladam koszulke z krotkim rekawkiem (bo nosze plaster na ramieniu) to zmywam klej patyczkiem do uszu nasaczonym oliwka Uśmiechnięta

Podpis Są ludzie których potrzebuję. Są ludzie których kocham. I są ludzie tacy jak Ty, których się potrzebuje bo się ich tak bardzo kocha.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 21-04-2008, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martii napisała:
Mam pytanie dotyczące noszenia plastrów dłużej niź zwykle. Tzn bez robienia przerwy tygodniowej. Czy któraś z Was tak robiła? Na Infolinii Jansenn-Cilag powiedzieli że można tak robic - analogicznie do tabletek, ale że może pojawić się dodatkowe plamienie.

Martii ja tak robilam, zadnych problemow Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 21-04-2008, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dasy123 napisała:
Nie martw sie to normalne, ja zazwyczaj albo tego nie ruszam, a jak zakladam koszulke z krotkim rekawkiem (bo nosze plaster na ramieniu) to zmywam klej patyczkiem do uszu nasaczonym oliwka Uśmiechnięta

Dziękuję dzisiaj spróbuję coś z tym zrobić Uśmiechnięta Kwiatek

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Wto 22-04-2008, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czytałam gdzieś też rady, że brudny plaster można przetrzeć zmywaczem do paznokci na brzegach. To chyba dośc częsty problem i wiele dziewczyn musi sobie z nim jakoś radzić.

Zuzka, a miałaś dodatkowe plamienia?

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 22-04-2008, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martii nic kompletnie, no i ja zmywam resztki po plasterku normalnie mydlem Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Pią 27-06-2008, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam dziś u mojej gin i dostałam receptę na plastry Evra. Czytam Was i dochodzę do wniosku, że plastry są OK. Zobaczymy jak sie u mnie sprawdzą. Jeszcze ich nie wykupiłam, czytam w necie itd.

Znalazłam artykuł na temat tych plastrów.

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,78862,3042978.html

Co o tym sądzicie?

Powiedzcie mi moje drogie czy podczas drugiej od porodu Małpa mozna jest stosować? Nie za szybko? Moja gin w sumie zastrzeżeń nie widzi więc chyba ok.

Mam zamiar przykleić plasterek w okolice bikini, mam tam jednak bliznę po CC, nie mam tam w okolicach blizny czucia. Czy to w moim przypadku odpowiednie miejsce na plasterek?
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Sob 28-06-2008, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ala

- Plastry są o.k. moim zdaniem. Sama używałam. Przede wszystkim są bardzo wygodne.

- Co do artykułu - to prawda, że plastry mają w sobie więcej hormonów. I więcej wydzielają do krwi. Jest tego więcej, bo nie zawsze wszystko przenika do krwi, no i plastry mają tendencję do odklejania się na bokach i wtedy zmniejsza się powierzchnia przez która hormony wnikają do krwi. Ale - tak jak napisali - nie wiadomo czy to źle czy dobrze. Trudno się wypowiadać, nasza zdanie się nie liczy. Liczą się badania.

- Miejsce przyklejania plastra - ja nie chciałam przyklejać w widocznym miejscu i wybrałam nad pośladkami z tyłu. Polecam - dobrze się sprawdza, ale nie przyklejaj na pośladku, bo się będzie zsuwał i przesuwał. Z przodu na brzuchu miałam kilka razy... jakoś dziwnie bo to mi się zgina ciało i trudno było z tym plastrem.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 22-07-2008, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja także używam plastrów już jakieś 5-6 miesięcy..
super sprawa, o wiele bardziej podpasowały mi niż tabletki
nie dosyć, że nie muszę o nich pamiętać codziennie, to nie przechodzą przez żołądek o ktory jednak wolę dbać niż przepuszczac przez niego wszystko...
noszę sobie nad pośladkami, bo przy mojej pracy i ciągłym ruchu w innym miejscu na pewno odkleiłyby mi się...
A jak już wyżej pisałyście, zanieczyszczenia usuwam patyczkiem nasączonym oliwką i jak narazie zdaje relacje Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 19-08-2009, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś byłam po plastry u lekarza. Dostałam na 3 miesiące z góry, później mam przyjść i powiedzieć jak się po nich czuję. Przepisała mi plastry Evra.
Teraz tylko czekać na pierwszy dzień Małpa i naklejam plaster.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 20-08-2009, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko w końcu wymarzone plastry nie? Puszcza oko

Ja skończyłam właśnie pierwsze opakowanie. Trzeci plaster w nim strasznie mi się zbabrał, raz nawet odkleił, sparzył skórę. Ale zobaczymy jak będzie dalej. Może to tylko raz...

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 20-08-2009, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika a według ciebie gdzie najlepiej naklejać plaster?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 5 z 15

Skocz do: