Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plastry antykoncepcyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 20-08-2009, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia mi się na szczęście jeszcze nie babrał żaden, a to już chyba ponad rok Puszcza oko.

Oczko mi najwygodniej na pośladku.
Dziewczyny mówily, że naa podbrzuszy dobrze, ale przy kucaniu i zginaniu one się marszczą Złośliwa. A na łopatce czy ramieniu to widać mocno latem i jak się zbabrze i pojawi klej naokoło to bardzo nieestetyczne...

Ja też mam Evrę, w Polsce chyba jeszcze innych nie przepisują.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 20-08-2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynko też myślałam najpierw o pośladku, ale to chyba tak na wysokości kości biodrowej.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 20-08-2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko ja na pośladkach miałam w przerożnych miejscach...
Najlepiej mi się nosiło ciut poniżej linni biodrowej na środku pośladka.
Bardzo nisko i blisko drugiego pośladka nie polecam, bo będzie się przesuwal, ale po zewnętrznej pośladka też nie do końca Puszcza oko. Najlepiej na środku i tak max do 5cm poniżej linii biodrowej Puszcza oko.

A i pamiętaj, żeby co tydzień zmieniać pośladek, bo trzeba zmieniać miejsce Puszcza oko.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 20-08-2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem, że trzeba zmieniać miejsce. Na ramieniu teraz nie chcę póku nosi się krótki rękawek i sukienki.

Landrynko jeśli pierwszy plaster nakleję w piątek to drugi plaster w następny piątek czy w sobotę?

Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 20-08-2009, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Caly czas trzymasz się wtedy piątku Puszcza oko.
Czy przy zakładaniu, czy przy zdejmowaniu caly czas piątek Puszcza oko.

Masz rację, narazie zanim ubrania bez rękawów to warto sobie darować widoczne miejsca, a pośladek da się ukryć Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 20-08-2009, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję ci Landrynko jak mi się jeszcze coś nasunie na myśl to zapytam. Bardzo uśmiechnięta

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 20-08-2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też zawsze mam na którymś pośladku. Naklejam trochę niżej od linii stringów, żeby o niego nie zahaczały Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 07-09-2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś nakleiłam 3 plasterek Bardzo szczęśliwa i muszę przyznać, ze jestem baaaaaaardzo zadowolona.
Pierwszy nakleiłam na pośladku, a drugi i trzeci na łopatkach.
Co do skutków ubocnych to takich nie zauważyłam. Przybrałam lekko krągłości w pośladkach, ale akurat z tego jestem bardzo zadowolona bo chciałam tam mieć więcej. Czuję się dobrze, moje libido nie zmalało.
Same plusy w moim przypadku. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 07-09-2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko super!
Co do libido ja mam też ogromne na plastrach, niestety za 2 plasterki rezygnuję, ze względów zdrowotnych Smutna.
Wtedy doppiero będzie płacz...bo My oboje jesteśmy spontaniczni w tych sprawach Smutna.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 07-09-2009, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super Oczko Uśmiechnięta. Widzę znalazłaś "idealną" metodę Złośliwa.

Mi plastry teraz nie pasują, bo w pracy czasami dużo się ruszam- zginam, prostuję, napinam mięśnie... I plaster jest bardzo nadwyrężony- odkleja się na bokach, czasami przesuwa Niezdecydowana. Mam tylko nadzieję, że wytrzymam te niecałe 2 opakowania i nie wpadnę Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 07-09-2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi pani gin powiedziała, że najlepiej pierwsze plastry przyklejać jak najbliżej jajników...
Ale najwygodniejszym miejscem wg mnie jest ramie, bo tam mi się najmniej brudzi no i w tym miejscu w ogóle się nie zgina, a co za tym idzie - trzyma się lepiej. Szkoda tylko, że to jedno z najbardziej widocznych miejsc, bo jakoś nie lubię się tym plastrem afiszować... Przewraca oczami

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 07-09-2009, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pośladku brudził mi się od jeansów i od kąpieli w wannie odklejał mi się na bokach. Dlatego mi najbardziej pasuje górnej części łopatki. Uśmiechnięta

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 07-09-2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakbym nosiła plastry, to lepiłabym na ramieniu. Zawsze mi się tam podobały i nie przeszkadza mi jak u kogoś widzę. A jak ie ramię, to łopatka. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

truskawka02

PostWysłany: Sob 12-09-2009, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stosowalam plastry kiedys ale tylko 2 opakowania i niestety sie zraziłam do nich wtedy. Musze dodoac ze bylo to lato, przyklejałam plastry na pośladku- zsunal sie i zmarszczyl i znalazl sie w innym miejscu, na brzuchu to samo, na łopatce odpadł po kilku godzinach chyba przez to że byl taki gorac i czlowiek sie pocił. Teraz mam zamiar znow powrocic do plastrow i noscic je na przedramieniu, moze nei beda odpadac.

Podpis Rób to co kochasz, a nie to co Ci każą...
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 23-11-2009, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, a jak jest z przesunięciem okresu przez plastry? Kombinowałyście tak?
Za dwa tygodnie mam imprezę, wyjście do pubu a wtedy będę mieć Małpa. Chciałabym przesunąć okres i chyba najłatwiej plastrami.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 6 z 15

Skocz do: