Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Plastry czy tabletki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 22-03-2013, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez dłuższy czas brałam tabletki, ale często zdarzało mi się zapomnieć. Przeszłam na plastry i byłam zadowolona.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 16-07-2014, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam 4 miesiące tabletki Zoely i znów wróciłam do plastrów. Jedno wiem na pewno, tabletek nigdy więcej. Po raz pierwszy miałam wszystkie skutki uboczne z ulotki: humory, włosy mi wypadały, brzuch jak balon i jeszcze bóle głowy. Niezdecydowana Nie wspominając o tym, że codziennie musiałam pamiętać żeby zażyć...
A teraz prawie tydzień mam znów plastry i od razu lepiej. Przestałam mieć humory, brzuch zaczyna wracać do normy i lepiej się czuję psychicznie i fizycznie. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Smieszka

PostWysłany: Sro 23-12-2015, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie polecam ani tabletek ani plastrów - nic z hormonami co przenika do naszego krwiobiegu i jeszcze do wątroby - wiecej złego niz obrego.
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 30-01-2016, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dlaczego niby uważasz, żę więcej złego? Stosuję doustną antykoncepcję już ponad 8 lat. Moja wątroba ma się dobrze, tak samo żołądek Uśmiechnięta
Powrót do góry

pentelka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 03-02-2016, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie narzekam na plastry. Moje są niewidoczne i jeden stacza na trzy tygodnie, to mam wygodnie i nie muszę pamiętać o codziennym łykaniu pigułek. Poza tym lekarz wypisał mi takie o zmniejszonej ilości hormonów także żadnych skutków ubocznych nie mam
Powrót do góry

melrose

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 09-02-2016, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jakich plastrów używasz?
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Wto 09-02-2016, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sorry naklejam jeden plaster na tydzień, dopiero zauważyłam pomyłkę. Mam w związku z tym tydzień spokoju. Miałam na myśli, ze po trzech tygodniach robię przerwę i wówczas występuje krwawienie. Po czym naklejam kolejny plaster lisv dobrze go dociskając, aby trzymał się nawet na saunie Uśmiechnięta
Powrót do góry

kasiaczekkk

PostWysłany: Nie 14-02-2016, 1:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Plastry mają zdecydowanie mniejszą skuteczność. Polecam tabletki!
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Pią 19-02-2016, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A dlaczego plastry mają słabsza skuteczność, możesz to jakoś rozwinąć? Bo mnie lekarz zapewniał, że pigułki i plastry działają w podobny sposób, jest tylko różna droga podania.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się martwiłam, że plaster się odklei- ale na darmo się martwiłam, trzymał się pierońsko mocno. Po tabletkach oprócz epizodu z obrzękiem mózgu miałam też zerowe libido i nasiąkałam wodą jak gąbka.
Powrót do góry

Gosia29

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 24-02-2016, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiciaricia - może miałaś po prostu źle dobrane tabletki? Lekarz zlecał Ci jakieś badania przed przepisaniem? Rzadko lekarze cokolwiek robią w tym temacie. Ja na szczęście trafiłam na takiego, który nie dość, że zlecił badania, to jeszcze przeprowadził ze mną prawie godzinny wywiad Złośliwa I powiem Ci więcej - nawet podczas karmienia piersią brałam tabletki (Limetic) i nic się nie działo. A libido mi się tak rozszalało, że Luby zaczął się w pokoju gościnnym zamykać Złośliwa Grunt, to trafić w tabsy Uśmiechnięta
Powrót do góry

kiciaricia

PostWysłany: Sro 24-02-2016, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety, nie miałam badań robionych. Z resztą pisałam już gdzieś o tym, że endokrynolog przepisywała mi tabletki jak cukierki bez badań, a po każdych czułam się źle. Dopiero jak zaczęłam brać tabletki jako formę antykoncepcyjna to dobry gin zlecił mi badania. Teraz nie chcę się faszerować tabletkami Uśmiechnięta .
Powrót do góry

Gosia29

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 25-02-2016, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to straszna lipa. Współczuję doświadczeń z taką endokrynolog. Masakra. I po co się taka uczy 9 lat i dłużej? Brr.
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Sob 05-03-2016, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiciaricai, plastry nie odklejają si e tak szybko zwłaszcza te okrągłe bez rogów. Tylko trzeba je dobrze docisnąć ciepła ręką i przytrzymać chwilę.
Powrót do góry

kiciaricia

PostWysłany: Sob 05-03-2016, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pentelka napisała:
Kiciaricai, plastry nie odklejają si e tak szybko zwłaszcza te okrągłe bez rogów. Tylko trzeba je dobrze docisnąć ciepła ręką i przytrzymać chwilę.

A to z takimi nie miałam styczności- miałąm tylko takie jakby kwadratowe Uśmiechnięta .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Skocz do: