Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plastry czy tabletki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 21-04-2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

landrynka1732 napisała:
Alva jak coś to wystarczy patyczek do uszu w oliwkę i przetrzeć naokoło Uśmiechnięta.

Tak też właśnie zrobiłam i już moja obawa zniknęła. Bardzo szczęśliwa
Mam tylko nadzieję, że oliwka nic złego nie zrobi z moim plastrem i nie pomoże mu w odklejeniu się...

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 21-04-2009, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie zrobi Uśmiechnięta.
U mnie tylko był On bardziej wilgotny przy zdjęciu jak byłam w Spa i od tej wody, hydromasaży i sauny, a tak to trzyma się jak na cement Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Alva

PostWysłany: Wto 21-04-2009, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ufffff, to zrzuciłaś mi kamień z serducha. Bardzo szczęśliwa

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Za trzy tygodnie mam kontrolną wizytę u lekarza i wtedy też chcę prosić go o przepisanie recepty na plastry. Niestety ostatnio rozmawiałam z siostrą i ona powiedziała mi, że w UK lekarze niechętnie przepisują plastry antykoncepcyjne. Radzą stosować tabletki lub zastrzyki.
I co ja biedna teraz poradzę?! Smutna
Już się nastawiłam na plastry a wynika z tego, ze będę musiała brać tabletki.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko może Ci się uda skłonić lekarza do plastrów Bardzo uśmiechnięta.
Nie wiesz dlaczego tak mają?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 29-04-2009, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika nie wiem dlaczego nie chcą zapisywać. Zobaczę jak mój lekarz zareaguje na plastry, może uda mi się go namówić.

Powrót do góry

Alva

PostWysłany: Pią 01-05-2009, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm... Ciekawe dlaczego niechętnie tam przepisują plastry. Przewraca oczami
Przecież tak samo działają jak tabletki.

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 01-05-2009, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem, może wynika to z tego że antykoncepcja jest za darmo? Ale co by miał piernik do wiatraka?? Podejrzliwa
Nie będę "gdybać". Za dwa tygodnie powiem wam co mi doktorek przepisał. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Malwa

PostWysłany: Pon 04-05-2009, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie dzisiaj rozpoczęłam pracę z plasterkami Uśmiechnięta i się zastanawiam czy będę się mogła opalać na słoneczku,które teraz tak super grzeje Bardzo szczęśliwa niby ginekolog nic nie mówił,że nie można,na ulotce tez nic nie jest napisane,ale przeczytałam w jakimś magazynie,że podczas brania tabletek bądż plastrów nie można się opalaćSmutna
To jak to wreszcie jest?? Podejrzliwa

Podpis "Za mało jest w nas odwagi by żyć dla kogoś choć raz..."
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 05-05-2009, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak bierzesz hormony to opalanie może zaszkodzić - mogą się zrobić plamy na ciele, nawet na trwałe.
Ja unikałam opalania przez ostatnie 2 lata, ale wcześniej nie miałam skrupułów Bardzo szczęśliwa
W sumie plamy mi się robiły tylko na twarzy - tzn. nie takie ciemne, ale białe, tak jakby nie opalone.

Nie wiem czy jakieś inne przeciwwskazania są!

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Malwa

PostWysłany: Wto 05-05-2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Plamy?? Bardzo smutny nawet jeśli sie używa kremów z wysokimi filtrami?? Zszokowana przecież nie da się całkowicie uniknąć promieni słonecznych nawet nie leżąć plackiem.
A da jakoś się ich pozbyć jeśli już powstaną??

A skutków ubocznych jeszcze u siebie na szczęście nie zauważyłam Bardzo uśmiechnięta
Odpukać tfu tfu Bardzo szczęśliwa

Podpis "Za mało jest w nas odwagi by żyć dla kogoś choć raz..."
Powrót do góry

Alva

PostWysłany: Sro 06-05-2009, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O kurczę, a ja używam plastrów i chodzę na solarium.... Zszokowana

Powrót do góry

martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 06-05-2009, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eeee, jakaś ściema. Ja biorę hormony od lat, opalam się od lat i żadnych plam nie mam. Od hormonów nie ma plam z tego co wiem - za to często sa od antybiotyków.

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 06-05-2009, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi sie robiły. Antybiotyków nie jadłam więc nie wiem jak wyglądaja takie po nich.
Każdy reaguje inaczej. Jednym sie coś zrobi, innym nie. Teraz po odstawieniu tab troche się opalałam - i na twarzy zero plam Uśmiechnięta

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Alva

PostWysłany: Sro 06-05-2009, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martii napisała:
Eeee, jakaś ściema. Ja biorę hormony od lat, opalam się od lat i żadnych plam nie mam. Od hormonów nie ma plam z tego co wiem - za to często sa od antybiotyków.

Ufff... Zrzuciłaś mi kamień z serca. Złośliwa

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

Skocz do: