Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plastry czy tabletki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 25-05-2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniusiu z Twojego pounktu widzenia, to powinnaś zrobić tak jak Ci podpowiada w środku Puszcza oko.
Ja teraz nie mogłabym się obyć bez plastrów. One się w ogóle nie odklejają i są naprawdę rewelacyjne. Jestem ich 100% pewna, bo ile razy wydawało mi się, że jestem w ciąży, bo poszaleliśmy, to ani razu to nie było to, po tym ufam im bezgranicznie Uśmiechnięta.

Może kiedyś się przełamiesz Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Nastazja

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 27-05-2009, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć dziewczyny!
Mi dzisiaj ginekolog rpzepisał Cilest
Czy może któraś z Was ma jakies doświadczenia związane z tym środkiem antykoncepcyjnym?Uśmiechnięta
Koniecznie chciałam plastry,ale cóż..może innym razem Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Malwa

PostWysłany: Czw 28-05-2009, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam pytanie,bo jestem po pierwszej próbie z plasterkami. Od Paru dni mam zdjęty plasterek,ale okresu nie mam do tej pory Zszokowana pisze przecież na opakowaniu,że w dniu odklejenia plastra powinno pojawić krwawienie a tu nic Zszokowana nie mam żadnych typowych objawów jak dla mnie przed okresem(czyli,bóle brzucha itp) i się troszkę martwie...
A jak to było u was??
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 28-05-2009, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nastazja napisała:
Cześć dziewczyny!
Czy może któraś z Was ma jakies doświadczenia związane z tym środkiem antykoncepcyjnym?Uśmiechnięta

Ja używałam 5 lat temu, ale nie mam dobrych wspomnień po nich. Czułam się źle, byłam bardzo śpiąca i spadło mi libido.
Ale każdy reaguje inaczej. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-05-2009, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Inesiii a zużyłaś wszystkie 3 plastry z opakowania?
U mnie Małpa pojawia się po 3-4 dniach od odklejenia ostatniego Puszcza oko.
Jeśli użyłaś ich tylko przez 1 cykl, może być tak, że organizm się nie przestawił jeszcze i dopiero po 2 cyklu się ureguluje, a kolejne opakowanie zacząć można w zakładanym terminie.
W ciąży pewnie nie jesteś jeśli nic Ci się nie odklejało itp.
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 28-05-2009, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co wyczytałam na ulotce to jest możliwość, że po pierwszym cyklu może nie pojawić się miesiączka, ale po drugim już powinna.
U mnie pojawiła się po ok. 4 dniach.

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 28-05-2009, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to Twoje pierwsze opakowanie? I w ogóle pierwsze hormony?
Czasami się zdarza, że w pierwszej przerwie okresu nie ma, dopiero później się pojawia i nie trzeba się tym martwić Uśmiechnięta. Przynajmniej tak to jest przy tabletkach, więc myślę, że z plastrami może być podobnie Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 28-05-2009, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Inessiii ja co prawda jestem na tabletkach, ale po pierwszym opakowaniu Małpa pojawiła się w terminie spodziewanym. Po drugim opakowaniu chyba po 4 dniach od ostatniej tabletki i teraz spodziewam się, że będzie tak samo. Musisz po prostu poczekać cierpliwie, po następnym opakowaniu plastrów powinno być już regularniej. Uśmiechnięta

Dołączone po 2 minutach 5 sekundach:

Nastazja napisała:
Cześć dziewczyny!

Spróbuj poszukać informacji tu albo tu. Uśmiechnięta I pamiętaj, że każda kobieta reaguje inaczej na tabletki. Więc Ty możesz czuć się po nich dobrze, a ktoś inny fatalnie.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Malwa

PostWysłany: Pią 29-05-2009, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

landrynko zuzyłam wszystkie 3 plasterki, prawie tydzień temu odkleiłam ostatniego
A czy nie odklejało się? No właśnie był mały problem z pierwszym plasterkiem,bo się odkleił do połowy ( co dopiero zauważyłam następnego dnia jak kochaliśmy się bez innego zabezpieczenia,hmmm...)
To było moje pierwsze opakowanie i pierwsze hormony to może tak byc jak mówicie,ale dla pewności, jeśli mi się Małpa nie pojawi w weekend, zrobie test,bo wole jednak być pewna.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 29-05-2009, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zrób test, a jeśli okaże się negatywny, to przyklej plaster z nowego opakowania w normalnym terminie Puszcza oko.
właśnie przy plastrach po 1 opakowaniu może być z opóźnieniem, lub w ogóle się nie pojawić.
Ja miałam normalny, więc nie mogę powiedzieć o autopsji Puszcza oko.
Powrót do góry

Malwa

PostWysłany: Pią 29-05-2009, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na szczęście fałszywy alarm był,bo Małpa się pojawiła, ale jak boli!! Zszokowana połowę już opakowania tabletek przeciwbólowych wpakowałam w siebie Niezdecydowana a i tak się czuję,że szkoda gadać...
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 29-05-2009, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Inesii niestety organizm musi się przyzwyczaić do plasterków i takich hormonów. Myślę, że po 2, 3 cyklu już będzie tylko lepiej...
U mnie już teraz to tak jakbym nic nie nosiła na sobie Puszcza oko.
Powrót do góry

Malwa

PostWysłany: Sob 30-05-2009, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o reakcje organizmu mojego na te plasterki to jestem pozytywnie zaskoczona,bo nie odczuwam żadnych dolegliwości - no może na samym początku lekkie zawirowania głowy,ale w sumie to wszystko. Aha najgorsze to jednak bolące piersi Niezdecydowana ,ale jakoś da się przeżyć.
Tylko teraz to się leje ze mnie jak nigdy Zszokowana mam nadzieję,że szybko to minie...
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 31-05-2009, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Inessi, miałam zupełnie tak samo, więc myślę, że nie ma się o co martwić. Uśmiechnięta

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

Malwa

PostWysłany: Nie 31-05-2009, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alva napisała:
Inessi, miałam zupełnie tak samo, więc myślę, że nie ma się o co martwić. Uśmiechnięta

Z początku strach,bo nowe Bardzo szczęśliwa na szczęście jesteście Wy-Kochane Kobitki Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

Skocz do: