Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plastry czy tabletki?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 12-04-2009, 14:32    Temat postu: Plastry czy tabletki? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez długi czas miałam dylemat czy wybrać plastry, czy tabletki antykoncepcyjne. Pani gin poleciła mi plasterki, już mi wypisała receptę i teraz tylko czekam aż będę mogła ich używać. Puszcza oko

Chciałabym się jednak dowiedzieć jakie jest Wasze zdanie porównując te dwa środki antykoncepcyjne, jakie macie za i przeciw...
Myślę, że najlepiej będą wiedziały te kobitki, które miały do czynienia z jednym i drugim. Uśmiechnięta

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 12-04-2009, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alva ja uzywalam jednego i drugiego i uwazam, ze plastry sa lepsze.
Przyklejasz jeden na tydzien i nie musisz sie matrwic codziennym pamietaniem o lykaniu tabletek, nie bylam tak napompowana woda jak po tabletkach no i mialam duzo wieksza ochote na super2 hihi .

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 12-04-2009, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alva fajne pytanie, też mnie to teraz interesuje, gdyż po karmieniu piersią będę stała przed tym samym problemem. Zastanawiałam się również nad plastrami, gdyż wcześniej stosowałam tabletki ale nie czułam się najlepiej.
Dlatego chętnie poznam opinię innych dziewczyn na temat plastrów. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 12-04-2009, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja także brałam oba, pół roku tabletki i teraz od roku plastry, za nic ich nie zmienie Uśmiechnięta.
Uwielbiam ja za wygodę, za to, że nie muszę ciągle pamiętać, a najbardziej za to, że dobrze chronią i nie przechodzą mi przez wątrobę i żołądek...a to dla mnie bardzo ważne, aby nie obciążać narządów wewnętrznych Puszcza oko.
Osobiście polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

szarotka_

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 13-04-2009, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie jestem za plastrami. W przypadku tak roztrzepanej osoby jak ja było to zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie. Nie musiałam się przejmować codziennymi dawkami, a plaster zmieniałam, kiedy robiłam piling.I problem z głowy!

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Nastazja

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 13-04-2009, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajnie,że został poruszony ten temat. Uśmiechnięta
Zamierzam za jakiś czas podjąć współzycie seksualne i nie wiem co będzie dla mnie lepsze: plastry czy pigułki antykoncepcyjne..
Faktem jest,że o pigułkach trzeba pamiętać,ale odnośnie plastrów słyszałam,że sie odklejają co jest bardzo denerwujące i też nie wiadomo jaka jest poprzez to ich skutecznośc.. nie wspomnę już o tym,że ponoć nie wyglądają zbyt estetycznie.
Wy dziewczyny z tego co piszecie wnioskuję,że jesteście zadowolone z plastrów Uśmiechnięta)
Jak sądzicie co będzie najlepszym rozwiązaniem na początju stosowania antykoncepcji?Puszcza oko
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 13-04-2009, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nastazja, mi plaster się nigdy nie odkleił a używam ok roku, ew. jak kilka razy na brzegu to nic się nie dzieje, bo prawie nie widać...
A estetyka? Mi nie przeszkadza, bo mam na pośladkach, ale jeśli zaczyna się robić obwódka wystarczy wacik i oliwka...i zmywa się naokoło.
Ja dałabym nagrodę temu kto wymyślił antykoncepcję, która nie obciąża narządów wew. i nie przechodzi przez żołądek Uśmiechnięta.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 13-04-2009, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem za plastrami, jeśli chodzi o kwestię wygody i użyteczności Puszcza oko. Używałam plastrów chyba przez 4 miesiące. Pamiętasz raz na tydzień, nie martwisz się, że zapomnisz, że się odkleją. Jeśli nie chcesz żeby ktoś widział- naklejasz na pośladek jak Landrynka Puszcza oko. Ogółem bez problemów.

Jednak jeśli chodzi o cenę zostałam przy tabletkach. Jak na razie dla mnie różnica ponad 30 zł miesięcznie jest spora i łykam tabsy Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 13-04-2009, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia ja od początku płaciłam 45 zł, a teraz jestem mile zaskoczona płacę 39 zł Bardzo szczęśliwa. Ginka mi poleciła dobrą aptekę, w której od początku było taniej, w innych miejscach nawet do 60 zł dochodziło Zszokowana .
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 13-04-2009, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynko u mnie w najtańszej aptece cena to 50 zł. Tabletki- 15 zł. Różnica jest Puszcza oko. Ale jak odejdą opłaty za studia (już niedługo Bardzo szczęśliwa ) będę chciała plasterki Bardzo uśmiechnięta. Zdecydowanie wygodniejsze!

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 13-04-2009, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masz rację, jeśli taka jest różnica to rzeczywiście narazie bardziej opłaca CI się tablety, ale w końcu to już niedługo Uśmiechnięta.
A plastry jak najbardziej, fajna sprawa!
Powrót do góry

Alva

PostWysłany: Pon 13-04-2009, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zatem utwierdziłyście mnie w tym, że dokonałam dobrego wyboru wybierając plasterki. Puszcza oko
Jak byłam w PL, kupiłam od razu 6 opakowań (jedno za 39 zł., c było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, bo słyszałam, że są droższe).

Aaaa, jeszcze takie pytanko do dziewczyn używających plastry: Miałyście jakieś skutki uboczne?

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

Nunu

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 14-04-2009, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alva napisała:

Aaaa, jeszcze takie pytanko do dziewczyn używających plastry: Miałyście jakieś skutki uboczne?

mi facet powiedział tak;"tylko nie czytaj skutków ubocznych" Bardzo szczęśliwa
...przeczytałam 2 linijki...więcej nie mogłam Niezdecydowana
mi osobiście się nic nie działo
Dziewczyny polecają plastry-mi aż głupio napisać innaczej.
Porównania JESZCZE nie mam-tabletki zacznę zażywać dopiero pod koniec tego miesiąca.
Od siebie mogę powiedzieć że owszem wygodnie jest nie pamiętać o codziennym zażywaniu ale u mnie pod koniec tygodnia plaster zawsze robił się mało estetyczny mimo że się starałam o niego dbać.Tak na prawde tylko to mnie zniechęciło.

Obyś Ty nie miała tego problemu Bardzo uśmiechnięta

N. Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 14-04-2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie akurat brak estetyki pod koniec tyg, nie przeszkadza, bo ważne, że ma dobre działanie Uśmiechnięta. Da się zadbać o wszystko Uśmiechnięta.

Alva skutków ubocznych jako takich nie ma, możesz jedynie mieć jakieś delikatne na początku, jakiś ból głowy czy osłabienie, ale szybko minie, ja miałam może tylko przez 1wszy plaster dziwne samopoczucie, później idealnie Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew

PostWysłany: Wto 14-04-2009, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny czyli plastry dzialaja tak jak tabletki?? Nie trzeba innego zabezpieczenia?? Podejrzliwa I jak sie odkleja to nic sie nie stanie,dalej dziala tak jak ma??
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Skocz do: