Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Płeć dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 6:04    Temat postu: Płeć dziecka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W którym tygodniu poznaliście płeć dziecka? Od początku chcieliście ją znać? Miałyście jakieś przeczucia odnośnie płci dziecka?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My poznaliśmy w 19tc na usg polowkowym.
Od początku chcieliśmy wiedzieć. Uśmiechnięta

A przeczucia mialam od pierwszych dni. Wszyscy sie ze mnie śmiali, bo gonilam ich od oglądania w sklepach różowych sukienek itp. Bardzo szczęśliwa A później wyszło, ze miałam racje. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My też jakos 19-20 tydzień i czułam że będzie córa. Chcieliśmy wiedzieć jaka będzie płeć. Zresztą razem z D. pojechalimy na usg żeby zobaczyć kto tam siedzi w środku Uśmiechnięta.
Akurat wyszło badanie w dzień imienin córki i nie mogliśmy dać innego imienia Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 31-03-2016, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od poczatku mówiłam, że będzie dziewczynka. Potem na usg w 20 tyg mój lekarz powiedział, że wg niego dziewczynka, ale nie miał 100% pewności. Tydzień później na dokładniejszym usg połówkowym na lepszym sprzęcie pani doktor z cała pewnościa stwierdziła "To dziewczynka". Moje dziecko niezbyt skromnie pokazało co ma między nóżkami.
Najbardziej mnie wkurzało jak np rodzice M. po raz kolejny powtarzali historię jak to u jego siostry miałabyć dziewczynka i okazało się, że jednak chłopiec.. I wszyscy podchodzili z taka rezerwa do informacji, że będzie dziewczynka.. A ja od poczatku wiedziałam, że będzie Michalina Przewraca oczami

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 31-03-2016, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My nie chcieliśmy znać płci, czym wzbudzaliśmy zdziwienie u wszystkich Puszcza oko. Ale od początku miałam przeczucie, że to będzie chłopak (pamięta ktoś jeszcze Gwidona ? Śmiech do łez).
Ale jeśli byłabym w drugiej ciąży to już chciałabym znać płeć - mam sporo rzeczy po Adasiu i wolałabym wiedzieć czy coś muszę dokupować czy nie.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 31-03-2016, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oczywiście chciałam znać płeć. W obu ciazach poznaliśmy ja dość szybko (nie pamiętam dokładnego tc ale gin oceniała na podtawie wzgorka lonowego, jak jesscze nie bylo narzadow plciowych) i w obu nastawiona byłam na inną płeć niż była faktycznie - za pierwszym razem byłam pewna że to chłopczyk ą była dziewczynka a w drugiej na odwrót Śmiejąca się.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: