Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pleśniawki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 12-11-2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylla według mnie, że jesteś podatna na robienie się tego paskudztwa. Tak jak niektórym wyskakują zimna na wargach przy byle okazji.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 12-11-2009, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylla, współczuję. Ja już prawie uwolniona. Wczoraj drugi raz poszedł fiolet i teraz tylko pozbywam się koloru Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Fiolka

PostWysłany: Pią 12-03-2010, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej hej

Ja z kolei zawsze uzywam maść carident, naprawde skuteczna, tylko ma tak dosy gorzki smak.
pozdrawiam
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 12-03-2010, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam Dentoseot A, co prawda dla niektórych może być troche gorzka ale na prawde skuteczna

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

docha84

PostWysłany: Sro 17-03-2010, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pleśniawki lubią zasadowe środowisko, wiec warto je zakwasić, zeby nie mogły sie rozwijać, wystarczy plasterek cytryny, woda z kilkoma kroplami soku z cytryny, poleciła mi to lekarka, kiedy mój synek miał pleśniawki, pomogło, mamy spokój od tamtej pory.
Powrót do góry

klepy

PostWysłany: Nie 08-08-2010, 16:32    Temat postu: cdn Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam panie. znalazłem się tu gdyż prawdopodbnie mam cos takiego. tzn jest to gulka na dolnej wardze.. przegryzlem usta i prawdopodobnie doszlo do zakażenia. jak to usunąć? na języku hmm niby są białe plamy.. proszę o odp
Powrót do góry

Megi

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 18-08-2010, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś ciągle miałam problem z pleśniawkami, jak jedne się goiły to zaraz miałam nowe Bardzo smutna Kilka razy dochodziło do tego, że już nawet jeść nie mogłam. A jak nosiłam aparat na zębach to już w ogóle masakra Bardzo smutna Byłam z tym u lekarza, ale pojawiły się tylko pytania czy nie obgryzam paznokci, albo nie mam zwyczaju brania do buzi końcówki długopisu. Dostawałam różne rzeczy do smarowania ale niewiele to pomagało Smutna Wszystko do czasu, aż w internecie znalazłam inf. że może to wynikać z niedoboru witaminy B6. Zaczęłam łykać i od tamtej pory jak ręką odjął Uśmiechnięta

Podpis ,,Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko... kocha się za nic."
Zakochany 24.07.2005
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 20-07-2016, 1:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas w domu furorę zrobił Dentosept A MINI w spray jest rewelacyjny i to nie tak że go tylko zachwalam, ale stosuje go u mojej córeczki i synka. Bardzo lubią ten smaczek
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: