Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pleśniawki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tosiaczek

PostWysłany: Czw 30-06-2016, 9:02    Temat postu: Pleśniawki Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba mam pleśniawki w buzi. Jak mogę się tego pozbyć domowymi sposobami bo nie przepadam za wizytami u stomatologa? Myślałam że pleśniawki mają tylko małe dzieci.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

goosia

PostWysłany: Pią 01-07-2016, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety pleśniawki trapią i dorosłych. Może brałaś ostatnio antybiotyki? Albo Twoja dieta jest zbyt pikantna.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 01-07-2016, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak masz ich dużo to idź do lekarza. Dostaniesz Heviran i przejdą

Do tego aphtin albo coś z tych nowych leków dostępnych w aptece i będzie lepiej.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

aneczka020

PostWysłany: Pon 04-07-2016, 6:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz jest pełno środków na afty i pleśniawki. Zapytaj w aptece.
Powrót do góry

DominikaMM

PostWysłany: Wto 05-07-2016, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam! Ja do tej pory stosowałam na pleśniawki i afty dentosept w płynie, ale ostatnio jak miałam ten problem to w aptece polecili mi łatwiejszy w aplikacji produkt w sprayu firmy kin. działa bardzo szybko, co ważne jest bez alkoholu więc nie szczypie, no a co najważniejsze jest w sprayu, więc nie trzeba dotykać bolących miejsc. polecam!!
Powrót do góry

ew2112

PostWysłany: Sro 06-07-2016, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam wszystkich
Ja do tej pory używałam hascosept w sprayu,ale zanim zagoją się po nim pleśniawki to trochę to trwa,a znacie dokładna nazwę tego kin?Ktoś go jeszcze stosował?
Powrót do góry

jola1-1

PostWysłany: Czw 07-07-2016, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć wszystkim. Ja go stosowałam, nazywa się periokin, ale co ja się go naszukałam. trudno go dostać, a jak już to w aptece się zdarzają. Jest dobry, i faktycznie nie szczypie. Ja mam taki problem po antybiotykach.
Powrót do góry

michalina12

PostWysłany: Pią 08-07-2016, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć, używałam kilku jak nie kilkunastu preparatów tak na "własną rękę" i za każdym razem klapa bo albo wogóle nie działały albo działały tylko przez chwilę. Dopiero po wizycie u lekarza który polecił mi sprej kin perio jest poprawa i nie ma nawrotów aft.
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 20-07-2016, 1:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mała miała kilka miesięcy jak zaczął się problem pleśniawek a poźńiej z czasem oczywiście ząbkowanie. Dentosept A MINI sprawdził się na tyle że używamy go do tej pory. Jest łatwy w aplikacji, bo nie trzeba wkładac palca do buzi dziecia tylko psiknięcie i juz gotowe. W składzie jest pantenol oraz witaminy B2 i B3 które pielęgnują i przyspieszają regenerację błony śluzowej jamy ustnej, olejk miętowy oraz wyciąg z eukaliptusa które odświeża i oczyszcza jamę ustną oraz działa chłodząco i kojąco. Moja córka do tej pory jak cos w buzi jest nie tak to od razu pokazuje zeby jej zrobić psik, psik Uśmiechnięta
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Pią 22-07-2016, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobrze wiedzieć, bo po wakacjach, plaży i pasku zawsze jakieś dziadostwo się przyplącze. A to jest ten Dentosept z reklamy z malinkami z DDTVN?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: