Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Płyta indukcyjna czy gazowa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chanel

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 09-12-2014, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rodzice mają płytę indukcyjną i są bardzo zadowoleni. Uśmiechnięta Ja w mieszkaniu, które wynajmuje mam kuchenkę starego rodzaju i szlag mnie trafia za każdym razem kiedy ją czyszcze bo ciężko jest mi później odpowiednio powkładać te krążki metalowe na palnik. A o tych kratach to nie wspomnę, wiecznie w tłuszczu. I właśnie z tego powodu, kiedy będę już na swoim, kupie sobie płytę indukcyjną.

Podpis "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód." Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 09-12-2014, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy indukcje i jesteśmy mega zadowoleni! Początkowo obawiałam się głównie opłat za prąd i samego gotowania na indukcji. Za prąd płacimy tyle, co moi rodzice którzy mają kuchenkę gazową - poza tym mamy podobne sprzęty i żarówki Led.
Gotuje się super, woda gotuje się zdecydowanie szybciej niż na gazie. No i samo czyszczenie - w porównaniu z gazową to niebo a ziemia.
Jedynym minusem było to, że mieliśmy już komplet fajnych garnków i musieliśmy kupic nowe, specjalne do indukcji. Ale to jednorazowy wydatek.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 09-12-2014, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas jest plyta elektryczna, ale nie indukcyjna. Nie mamy mozliwosci miec gazu, wiec nie rozmyslam nad zaletami i wadami. Na plycie gotuje mi sie dobrze, latwo sie ja czysci i jest zdecydowanie szybsza od gazu (porowanie z kuchenka gazowa Mamy). Niestety nasza plyta ma juz swoje lata i trzeba powoli myslec o zmianie. Stawiamy na indukcje, teraz jest u nas wiele promocji, gdzie zestaw garnkow dostaje sie gratis. No ale to jeszcze troche potrwa nim bedziemy kupowac. Puszcza oko

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

marcingronet

PostWysłany: Sob 24-01-2015, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę że indukcyjna jest dobrym wyborem, macie jakieś doświadczenia z firmami, które są mniej a które bardziej awaryjne
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 24-01-2015, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mialam nadzieje, ze bede miec tu gazowke, niestety mamy plyte. Smutna

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Witen1972

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 25-01-2015, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie gazowa, po ostatnich wichurach nie mieliśmy u nas w domu przez cały dzień prądu i gdyby nie gaz to chodzilibyśmy głodni Puszcza oko
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 10-02-2015, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak to jest z płytami indukcyjnymi ? Bardziej są opłacalne od gazówek ? Podobają mi się takie które mają połączone dwa "palniki" i można postawić na nich większy czy tam dłuższy garnek. Jakie firmy polecacie ?
Powrót do góry

pingu

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 30-07-2015, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My zdecydowaliśmy się na płytę indukcyjną i to była trafiona decyzja. Doprowadzało mnie do szału czyszczenie wiecznie otłuszczonych kratek i zardzewiałych palników. Teraz jest idealnie czysto i to bez większego wysiłku – a czyszczę ją ściereczką z mikrofibry. Wiele ich jest na rynku, ja akurat korzystam z takich z Yorku Uśmiechnięta
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 30-07-2015, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

marcingronet napisała:
Myślę że indukcyjna jest dobrym wyborem, macie jakieś doświadczenia z firmami, które są mniej a które bardziej awaryjne

My od roku używamy Bosha, póki co sprawuje się super Puszcza oko.
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Czw 10-09-2015, 3:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No a jak to jest z tą oszczędnością, o której tyle się czyta. Faktycznie się tak opłaca?
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 10-09-2015, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U siebie mamy już indukcję i bardzo sobie chwalę. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Sob 19-09-2015, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To znaczy pod jakim sobie najbardziej chwalisz względem?
Powrót do góry

stokrotka90

Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 21-09-2015, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Płyta indukcyjna znacznie szybciej stygnie, dlatego polecam w 100% taki wybór. Ja jestem bardzo zadowolona!
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Sro 30-09-2015, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ma zabezpieczenia przed dziećmi?
Powrót do góry

bellla

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 01-10-2015, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

taniej wychodzi kuchnia indukcyjna, fakt trzeba w nią samą zainwestowC NIE MAŁO I W ODPOWIEDNIE GARNKI DO NIEJ TEZ ALE TO CZYSTA OSZCZĘDNOŚĆ I KASY BO SZBCIEJ GOTUJESZ ALE I CZASU
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: