Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pływanie na basenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 23-11-2015, 11:14    Temat postu: Pływanie na basenie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słuchajcie od pewnego czasu chodzę na basen - nauczyłam się pływać i mnie to bardziej cieszy. Mam pytanko czy pływając tak trochę pomoże mi to na figurę, czasem też robię sobie rowerek w wodzie, albo jakieś wymachy ciekawe czy to działa na ciało
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 23-11-2015, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pływanie świetnie działa na ciało- i na sylwetkę, i na kręgosłup, i na mięśnie Uśmiechnięta. Samo zdrowie Uśmiechnięta.

O basenie możesz też poczytać tutaj Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

norshia

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 04-12-2015, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście, że wpłynie to na twoją figurę. Nie dość, że na basenie chudniesz to do tego jeszcze wzmacniasz mięśnie, przez co ciało staje się także jędrniejsze. Naprawdę warto pływać. Ja sama, w dzieciństwie, nauczyłam się pływać, nie robię tego super, jak inni, ale najważniejszy jest ruch.

Uwagi  Zmieniłam zdjęcie, żeby nie zawierało przekierunkowania Puszcza oko.
monika2222.
Powrót do góry

luiza28

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 08-12-2015, 22:42    Temat postu: Re Pływanie na basenie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gocha26 napisała:
Słuchajcie od pewnego czasu chodzę na basen - nauczyłam się pływać i mnie to bardziej cieszy. Mam pytanko czy pływając tak trochę pomoże mi to na figurę, czasem też robię sobie rowerek w wodzie, albo jakieś wymachy ciekawe czy to działa na ciało

Oczywiście, że tak. Pływanie bardzo pozytywnie wpływa na Twoje ciało. Pływanie jest jednym ze sportów, dzięki któremu spalasz tłuszcz, przyspiesza Ci się metabolizm, obwód bioder ulega zmniejszeniu co oznacza, ze boczki znikają. Pływanie eksponuje talię oraz ujędrnia ciało. A co najważniejsze to wszystko bez narażania stawów na nadmierne obciążenie. Pływanie wymaga od nas pracy wielu mięśni, dzięki czemu mamy w tym czasie wysokie spalanie kalorii. Pływanie w umiarkowanym tempie, pozwala spalić ok. 500 kcal w godzinę.
Powrót do góry

marta498

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 17-12-2015, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pływanie to jedna z tych aktywności fizycznych, które mają zbawienny wpływ na naszą sylwetkę. Dzięki tej aktywności przyśpieszymy metabolizm, zmniejszymy obwód bioder i talii, a także ujędrnimy nasze ciało. Pływając zmuszamy większość naszych mięśni do pracy. dodatkowym atutem pływania jest to, że ćwicząc w wodze nie obciążamy tak silnie stawów jakbyśmy to robili ćwicząc na lądzie. Dlatego pływanie to idealny sport dla każdego bez względu na płeć i wiek. Nie wymaga specjalistycznego sprzętu, odpowiedniej pogody. Trzeba wyłącznie chcieć.
Powrót do góry

GolesLaWa

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo lubię pływanie, ale ostatnio doskwiera mi ból kolana przy żabce. Staram się na plecach pływać ale ciężko na razie idzie
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 25-02-2016, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam pływanie, jestem jak mała foczka Puszcza oko . Ciało jest fajnie jędrniejsze po regularnym basenie.
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Pią 13-01-2017, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Basen to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o zdrowie i sylwetkę Puszcza oko
Powrót do góry

Natala80

PostWysłany: Wto 31-01-2017, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety nie potrafię pływać tylko trochę uczyłam się z deską Niezdecydowana. Ile zajęła wam nauka jako dorosłym osobom ?
Powrót do góry

audrey80

PostWysłany: Sro 01-02-2017, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Natala80 napisała:
Ja niestety nie potrafię pływać tylko trochę uczyłam się z deską Niezdecydowana. Ile zajęła wam nauka jako dorosłym osobom ?

Ja nie pamiętam ile dokładnie ale dosyć długo nie mogłam załapać ;-D
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: