Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podkładka pod laptopa
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 14-05-2011, 14:49    Temat postu: Podkładka pod laptopa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś nie szukam porady, ale polecam Uśmiechnięta. Z racji tego, że bardzo dużo czasu spędzam z laptopem na kolanach, od jakiegoś czasu planowałam kupić podkładkę. Bo, wiadomo, laptop nie ma przewiewu, wentylator może się przegrzać, a i w nogi gorąco po jakimś czasie. Wczoraj kupiłam też taką podkładkę i jestem jak na razie zachwycona. Wygląda tak:

Ma, jak widać, wentylator, ponadto kabel USB, który po podłączeniu do laptopa uruchamia powłokę chłodzącą. Podkładka bardzo wygodnie układa się na kolanach, a i na stole leży idealnie.

Gdyby któraś z Was miała kupować podkładkę, to polecam właśnie taki typ (niekoniecznie tej firmy) - koniecznie z wentylem, bo bez w ogóle nie spełnia swojej roli. Wiele podkładek ma specjalne oparcie - one sprawdzają się przede wszystkim, gdy kładziemy je na stole. Jeśli chcemy trzymać na kolanach, to najlepsze są właśnie takie wyprofilowane Uśmiechnięta.

Koszt takiej podkładki (akurat tej mojej) to 119 zł, ogólnie można kupić podkładkę już za 60 zł (ale bez wentylatora).
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Sob 14-05-2011, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zastanawiałam się nad zakupem właśnie takiej podkładki. Cena jest dość wysoka.
W marketach można spotkać nawet świecące na niebiesko. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Nie 15-05-2011, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rok temu kupiłam taką podkładkę przez internet za 10 zł. Sprawdza się rewelacyjnie, wydaje mi się że warto kupić taką podkładkę. A co do ceny, to trzeba poszukać jaka komu najbardziej odpowiada Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 15-05-2011, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Równie posiadam taką podkładkę, kupiłam ją dlatego iż zawsze mam laptopa na kolanach, został przegrzany i poszła mi w nim płyta główna, a w środku sam kurz. Teraz jest podkładka i jest ok.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 15-05-2011, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajna ta podkładka. Uśmiechnięta Znalazłam na allegro za 80 zł. Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 15-05-2011, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari świetna ta podkładka, u nas też najczęściel laptop "siedzi" na naszych kolanach wiec chyba pomyslimy o tej podkładce.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Senpo

PostWysłany: Pon 01-08-2011, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też od jakiegoś czasu rozglądam się za taką podkładką, bo raz ze laptop się nagrzewa,a dwa ze jest to o wiele wygodniejsze jeżeli trzymamy go na kolanach. Poszukam jeszcze w sklepach internetowych.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 02-08-2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mam takie cudo. Moja jest drewniana, ale ma wycięcie na wentylator. Poza tym można ją podnieść i ustawić pod różnymi kątami. A dodatkowo może służyć jako stolik do zjedzenia śniadania w łóżku. Uśmiechnięta
Jednym słowem rewelacja i także dołączam się do grona polecających! Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 02-08-2011, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam taką zwykłą za 10 zł i tez jest ok, no ale na kolanach już nie potrzymam chyba, że razem ze stolikiem. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 02-08-2011, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Też mam takie cudo. Moja jest drewniana, ale ma wycięcie na wentylator. Poza tym można ją podnieść i ustawić pod różnymi kątami. A dodatkowo może służyć jako stolik do zjedzenia śniadania w łóżku. Uśmiechnięta
Jednym słowem rewelacja i także dołączam się do grona polecających! Uśmiechnięta

A jak wygląda, można jakieś zdjęcie? Ta możliwość jedzenia śniadania mnie zainteresowała, bo w IKEI są teraz takie, ale wydawało mi się że niezbyt praktyczne do komputera. Puszcza oko
Powrót do góry

niki_82

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 06-09-2011, 16:24    Temat postu: Re Podkładka pod laptopa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:
Dziś nie szukam porady, ale polecam Uśmiechnięta. Z racji tego, że bardzo dużo czasu spędzam z laptopem na kolanach, od jakiegoś czasu planowałam kupić podkładkę. Bo, wiadomo, laptop nie ma przewiewu, wentylator może się przegrzać, a i w nogi gorąco po jakimś czasie. Wczoraj kupiłam też taką podkładkę i jestem jak na razie zachwycona. Wygląda tak:

Ma, jak widać, wentylator, ponadto kabel USB, który po podłączeniu do laptopa uruchamia powłokę chłodzącą. Podkładka bardzo wygodnie układa się na kolanach, a i na stole leży idealnie.

Gdyby któraś z Was miała kupować podkładkę, to polecam właśnie taki typ (niekoniecznie tej firmy) - koniecznie z wentylem, bo bez w ogóle nie spełnia swojej roli. Wiele podkładek ma specjalne oparcie - one sprawdzają się przede wszystkim, gdy kładziemy je na stole. Jeśli chcemy trzymać na kolanach, to najlepsze są właśnie takie wyprofilowane Uśmiechnięta.

Koszt takiej podkładki (akurat tej mojej) to 119 zł, ogólnie można kupić podkładkę już za 60 zł (ale bez wentylatora).

Na pewno się przyda ta informacja, bo ostatnio szukaliśmy z mężem czegoś takiego. Uśmiechnięta

Podpis od18.06.2011 szczęśliwa żonka Uśmiechnięta
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 06-09-2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
A jak wygląda, można jakieś zdjęcie?

Teraz dopiero zauważyłam Twojego posta. Identycznego zdjęcia nie znalazłam, ale bardzo podobne. Moja ma wycięcie na wentylator jeszcze tam gdzie się kładzie laptopa.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 07-09-2011, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O kurcze Gieniusia to już niezły sprzęt.. Uśmiechnięta
Powrót do góry

niki_82

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 07-09-2011, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Teraz dopiero zauważyłam Twojego posta. Identycznego zdjęcia nie znalazłam, ale bardzo podobne. Moja ma wycięcie na wentylator jeszcze tam gdzie się kładzie laptopa.

O, taka opcja też Gieniusiu jest bardzo fajna, bo z nóżkami, więc sobie może stać swobodnie np przy oglądaniu filmów. My np do tej pory jak chcieliśmy zabrać laptopa do łóżka (jak to dziwnie brzmi ;p ), to często kładliśmy go na takiej właśnie drewnianej tacy z nóżkami.

Podpis od18.06.2011 szczęśliwa żonka Uśmiechnięta
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 10-09-2011, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam podkladke i stolik z Ikei

Na ogol mam laptopa na stoliku i podstawce bo lubie jak jest pochylony. Ale mozna go wziac na kolana na samej podstawce. Dlugo juz tak uzywam i jestem bardzo zadowolona.

Dołączone po 1 minucie 10 sekundach:

Ta podstwka idealnie sie sprawdza jak np. w lozku ogladamy filmy. Szczerze polecam, aczkolwiek nie ma ona miejsca na wentylator.

Podpis Zona od 13.09.2003
Mama Mayi od 7.06.2006
Mama Filipa od 18.06.2010
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: