Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Pod這ga w salonie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Wyposa瞠nie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Bella83

P貫: Kobieta
Zodiak: Bli幡i皻a
Zodiak chi雟ki: 安inia
Do陰czy豉: 30 Cze 2014
U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Pon 30-06-2014, 6:09    Temat postu: Pod這ga w salonie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co my郵icie o takich p造tkach na pod這g do salonu /linki zabronione/. Czy nie wygl康a to jako ma這 przytulnie i zbyt salonowo? Co jak co ale wychodz z za這瞠nia, 瞠 dom powinien by przytulny i w豉郾ie mam mieszane uczucia co do p造tek na pod這gdze w salonach. Wiem, 瞠 jest to coraz powszechniejsze i ja te zaczynam si powli do tego coraz bardziej przekonywa, ale mimo wszytsko jako bardziej mi pasuj panele. Ale ma鹵onka si upar豉,瞠 ona chce mie p造tki no i teraz szukam czego co nie sprawia這by wra瞠nia zimnego pomieszczenia. Chyba te p造tki jeszcze najbardziej mi si podobaj, bo w niekt鏎ych aran瘸cjach, to mia貫m wra瞠nie jakby do 豉zienki wstawi這 si sof i telewizor.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

AskaKudys

Do陰czy豉: 10 Lut 2016
U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Sro 10-02-2016, 16:37    Temat postu: Pod這ga drewniana Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam pod這ge drewnian w salonie, klasycznie d瑿owa z /reklama/, bo znajoma mi poleci豉, og鏊nie uwa瘸m, ze deska si sprawdza przez d逝gie lata, jets dro窺za,a le op豉calna.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Wyposa瞠nie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach