Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pokój dla dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 07-07-2016, 10:30    Temat postu: Pokój dla dziecka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny a moze pochawlimy sie pokoikami/kącikami dla naszych dzieci? Moze jakies ciekawe inspiracje? Wasze dzieci już maja swój pokoj czy moze dopiero planujecie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Czw 07-07-2016, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O fajny temat, postaram sie wieczorem wrzucic jakies zdjecia Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 07-07-2016, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja zacznę. Pokoik naszego Smyka. Nie był jakoś specjalnie planowany, nie było zamysłu. Regał był ze starego mieszkania, to wykorzystalismy, stolik tez, fotel rowniez. Łozeczko bedziemy zmieniac za jakis czas. Jak bede urzadzac pokoik dla dwojki to juz bardziej z zamysłem. Wtedy nie było za bardzo czasu i funduszy, zeby robic nie wiadomo co.

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 07-07-2016, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo fajny pokoik.
Jak znajdę zdjęcia naszego to wstawie. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 07-07-2016, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uroczy. My na razie się gnieździmy we wspólnej sypialni.Smutna Mam nadzieję już niedługo.Uśmiechnięta Więc inspiracje się przydadzą.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 07-07-2016, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo ładny pokoik Aurinko Uśmiechnięta. W ogóle bardzo mi się podobają białe mebelki i ściany w dziecięcych pokojach, bo zwykle w nich i tak jest kolorowo od zabawek. No i widzę że kupiliscie Arkę Noego Bardzo szczęśliwa.

U nas mimo ze mąż po narodzinach Mlodego przygotował pokój na poddaszu to i tak nadal życie toczy się na dole i tak razem w czwórkę sobie śpimy i żyjemy w salonie Złośliwa. Powiem szczerze jak sobie pomyślę o remoncie i później o noszeniu zabawek z góry na dół i odwrotnie to mi się nie chce nic zmieniać. Złośliwa Typowo dziecięcy pokoik wyszykujemy jak mąż przygotuje drugi pokój na górze i wtedy wszyscy przeniesiemy się na górę ze spaniem - dzieci w jednym pokoju a my w drugim. To planujemy na jesieni. Chyba ze będziemy się zbierać jak sojki za morze to okaże się ze trzeba zrobić im osobne pokoje na górze a my sami zostaniemy na dole. Bo tak ma być docelowo jak dzieciaki dorosna - oni na gorze a my na dole.
Narazie nie ma co fotografować bo pokój jest zwykły i bardziej służy za gościnny i przechowalnie części zabawek w kartonach Puszcza oko.
Powrót do góry

Atlantic Polska

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 03-10-2016, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam grzejniki z systemem ASP, który przeciwdziała zjawisku cyrkulacji kurzu oraz jego osiadaniu w ogrzewanym pokoju. Przydatny w pokojach dzieci, które mają problemy z drogami oddechowymi, cierpią na astmę czy alergie.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 03-10-2016, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko a ja zdjęć nie widzę Niezdecydowana. Chyba już wygasły, więc proszę o nowe Uśmiechnięta.

Poszukam zdjęć pokoju Szymka i też wkleję.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kamileczka58

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 16-02-2017, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja fajne meble kupiłam na meble /reklama/ Trawłe z drewna. Kupiłam dla siebie i córeczki
Powrót do góry

Ilona_Szz

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 08-08-2017, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wrzucajcie koniecznie zdjęcia pokoi swoich dzieciaków! Szukam pomysłów bo ostatnio coś kiepsko u mnie z tym Uśmiechnięta mam nadzieję, że trafimy na coś fajnego i inspirującego. Uśmiechnięta

Podpis https://www.meblik.pl/
Powrót do góry

mugol

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 14-02-2018, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może tak fototapety 3d dla dzieci takie jak te z /reklama/?? Jakiś wspólnie ustalony motyw i można dzięki temu nie tylko stworzyć fantastyczne wnętrze, ale również aktywnie zaangażować swoje dziecko/nastolatka w podejmowanie decyzji w tak odpowiedzialnej sprawie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: