Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Polecamy ciekawe kanały na YouTube

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Blogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 20-11-2015, 8:45    Temat postu: Polecamy ciekawe kanały na YouTube Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest temat o blogach, więc czas na vlogi. Ostatnio stały się równie modne, jeśli nie bardziej, od tych pisanych. Oglądacie, macie swoje ulubione?
Ja śledzę następujące:
20m2 - Łukasza Jakóbiaka chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Lubię obejrzeć w wolnym czasie, szczególnie cenię sposób w jaki rozmawia ze swoimi gośćmi.

Hello Zdrowie - kanał Kasi Bigos. Dla mnie kopalnia inspiracji do ćwiczeń, ale też ciekawych przepisów.

REd Lipstick Monster - Ewę poznałam przy okazji jej filmów o piercingu, a potem przepadłam.

Mówiąc inaczej - zobaczyłam ją w Ugotowanych i zwróciła moją uwagę tym, jak ładnie się wysławiała.

Wittamina - uwielbiam angielski i wszystko co z nim związane, a dzięk itemu kanałowi nauczyłam się paru nowych rzeczy.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 20-11-2015, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ze wstydem przyznaję, ze jestem w tyle i w ogóle nie oglądam Youtube Smutna.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 20-11-2015, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Ja ze wstydem przyznaję, ze jestem w tyle i w ogóle nie oglądam Youtube Smutna.

To tak jak ja, czasem jakis teledysk.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziekuje Gienuisia . Ja sie motam ogladam rozne ale zadnych kanalow na stale. Calosc tylko obejrzalam Ciasteczko25 ale ona juz tak nie nagrywa.
Zabieram sie za ogladanie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Blogi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: