Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Polećcie prawnika ds odszkodowań

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Szukam pomocy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cwiara

PostWysłany: Czw 20-12-2018, 14:22    Temat postu: Polećcie prawnika ds odszkodowań Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam, niedawno byłam na wieczornym spacerze z psem,szliśmy nie oświetloną alejką. Za nami jechał rowerzysta z kiepskim światłem, nie było go widać. Wjechał w mojego pieska. Trafiliśmy do weterynarza kolejnego dnia, okazało się że pies ma krwotok wewnętrzny i nie przeżyje. Mieliście podobne sytuacje, mogę pozwać rowerzystę ( znam go mieszka niedaleko)??
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Cwiara

PostWysłany: Sro 02-01-2019, 10:24    Temat postu: Prawnik od odszkodowań na już Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co myślicie o prawniku z firmy /pgo-odszkodowania.pl/doplaty-do-odszkodowan/ Czy ktoś korzystał już z usług tej kancelarii, polecacie?
Powrót do góry

domi78

PostWysłany: Nie 10-03-2019, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hm... rzeczywiście do takiej sprawy trzeba poszukać dobrego prawnika, może adwokata który by reprezentował cię w sądzie, bo wiadomo takie sprawy są nie łatwe i czasem długo się ciągną. Może wyszukaj sobie Ranking Adwokatów w necie tam sprawdź który zajmuje się odszkodowaniami. Myślę że bez problemu znajdziesz kompetentną osobę.
Powrót do góry

karolafranek

PostWysłany: Sro 24-04-2019, 9:12    Temat postu: Kompensja Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

@Cwiara sprawa o której piszesz jest mocno nietypowa. Nie wiem, czy w takiej sytuacji można liczyć na odszkodowanie... ale jeśli jeszcze nie jest za późno, to może znam kogoś, kto Ci pomoże. To firma Kompensja - jak sami piszą na https://kompensja.pl/odszkodowania/ znają się na wszystkich rodzajach odszkodowań. Więc i w sprawę potrącenia psa przez rowerzystę powinni umieć poprowadzić.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Szukam pomocy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: