Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Połów szczęścia w Jemenie (Salmon Fishing in the Yemen)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 08-07-2012, 20:37    Temat postu: Połów szczęścia w Jemenie (Salmon Fishing in the Yemen) Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. Rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na… pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej Brytanii za wszelką cenę szukają atrakcyjnej historii dla mediów. Dzięki niesamowitemu, acz przepełnionemu wiarą i nadzieją, planowi jemeńskiego szejka Fred i Harriet przypomną sobie co oznacza dawno przez nich zapomniane słowo: szczęście.

filweb.pl

Film mnie zaskoczył. Sięgnęłam po niego tylko ze względu na Ewana McGregora, do czego przyznaje się bez bicia, ale mnie zwyczajnie oczarował. Cóż, film bardzo w moim stylu, do tego prawdziwy akcent Ewana robi swoje. Złośliwa Czego można się spodziewać po filmie? Trochę naiwności, sporo ironii, nie każdy może zrozumieć brytyjski humor, ale warto się wysilić. Puszcza oko Sympatycznie się całość ogląda i to na serio przyjemność a nie katorga. Złośliwa

Przeczytałam na którymś z blogów takie zdanie:

Cytat:
Połów szczęścia w Jemenie warto zobaczyć. Może nie jest dziełem wybitnym, ale jest dobrze zrobiony. Świetny scenariusz i świetne postacie grane przez świetnych aktorów owocują świetnym filmem. Mnie urzekł ten brytyjski akcent na każdym kroku. Uwielbiam takie smaczki z filmów. Ironia czai się prawie na każdym kroku. Czasami mamy wrażenie, że płyniemy pod prąd. Ja też mam takie wrażenie.

bukmuwi.pl/pustynne-lososie/

I zgadzam się z nim w 100%. Nic dodać, nic ująć. Film jest wart obejrzenia i bardzo polecam!

Ostatnio zmieniony przez scoto dnia Nie 30-12-2012, 19:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 09-07-2012, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja chcę obejrzeć ze względu na Emily Blunt, także dobrze, że dobry. Uśmiechnięta
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 11-07-2012, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też bym chętnie obejrzała, dobre słowa o nim słhyszę. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 13-05-2013, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taki miły film, który na kilka chwil przeniesie w świat dobroci i romantyzmu. Dość przewidywalny, choć w pewnym momencie miałam nadzieję, że dobro nie zwycięży.
Polecam obejrzeć dla relaksu i Emily Blunt. Uśmiechnięta
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 31-05-2013, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wciąż nie obejrzany, ale majówka deszczowa, wiec może? Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: