Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polskie gowno

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 14-01-2015, 16:53    Temat postu: Polskie gowno Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taki tytuł filmu - najpierw oburza, ale tak po chwili...
To może być dobre.
Satyra, pastisz, muzyka...

Opis z filmwebu:

Niezależny band Tranzystory z Pruszcza Gdańskiego wyrusza w pierwszą trasę koncertową po Polsce. Podróż ta wystawia na próbę ich przyjaźń oraz ideały, które wyznają.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Bajabusia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 26-01-2015, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tytuł kontrowersyjny, mocny i obiecujący. Myślę, że kryje się za nim kawał dobrej roboty!
Powrót do góry

kineszka

PostWysłany: Pon 02-02-2015, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli to ma być film o polskim showbiznesie to tytul się jak najbardziej nadaje, inaczej się tego określić nie da. Fajna obsada, rzadko kiedy jest szansa zobaczyć na ekranie Tymona Tymańskiego i Grzegorza Halamę. Na pewno będzie inaczej Uśmiechnięta.
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Pon 16-02-2015, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

moj P nie zaciągnął i mimo poczatekowej niechęci każda kolejna minuta sprawiała, ze film coraz bardziej mi się podobał - jest ostro, satrycznie i jezykowo dosadnie i nie da się nie roześmiać na tym filmie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Sob 21-02-2015, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My dziś idziemy Bardzo szczęśliwa i się doczekać nie mogę Puszcza oko
Powrót do góry

leszczyńska

PostWysłany: Nie 22-02-2015, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dooobry film. I ta scena z kiełbasą... Bardzo szczęśliwa Czekam na kolejną część Uśmiechnięta
Powrót do góry

pretty woman

PostWysłany: Wto 24-02-2015, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

leszczyńska napisała:
Dooobry film. I ta scena z kiełbasą... Bardzo szczęśliwa Czekam na kolejną część Uśmiechnięta

Myślisz, ze będzie? Ja bym nie liczyła, bo Tymon wyraził, to co miał do wyrażenia. Choć ja bym coś podobnego jeszcze zobaczyła. To po części musical, paradokument, mieszanka wybuchowa świetnych aktorów i naturszczyków. Pokazuje bez ogródek, że showbiznesowej rzeczywistości można zrobić karierę tylko wziąwszy do ust pindola bożka Szołbiza… Do tego genialne teksty piosenek - można usmiać sie po pachy. Polecam nie zrażać się tytułem. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Sob 04-07-2015, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakoś nie mogę się do niego przełamać.
Powrót do góry

pretty woman

PostWysłany: Wto 07-07-2015, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Natala napisała:
Jakoś nie mogę się do niego przełamać.

Warto dac mu szansę. Puszcza oko
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 14-07-2015, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
Warto dac mu szansę. Puszcza oko

Popieram Puszcza oko Zdecydowanie warto zobaczyć, choć trzeba faktycznie się przygotować na niektóre sceny. Przynajmniej niektóre osoby.
Mi osobiście film się podobał.
Tymański, pokazał jak to u nas wygląda.. że wcale tu nie ma jakiś super kariery itp
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: