Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polskie morze - gdzie, żeby nie zbankrutować i db się bawić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oregano

PostWysłany: Pon 08-08-2011, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi przypadło do gustu Świnoujścia. Jeszcze 4 lata temu było niedrogo, dzisiaj już znacznie drożej. Mimo to ja ktoś chce to potrafi i zrobi nawet zakupy w biedronce, których jest kilka w mieści. W Świnoujściu da się znaleźć nocleg nawet za 35zł w bajecznych warunkach jak na taką cenę. Polecam generalnie
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 09-08-2011, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

oregano napisała:
Mi przypadło do gustu Świnoujścia. Jeszcze 4 lata temu było niedrogo, dzisiaj już znacznie drożej. Mimo to ja ktoś chce to potrafi i zrobi nawet zakupy w biedronce, których jest kilka w mieści. W Świnoujściu da się znaleźć nocleg nawet za 35zł w bajecznych warunkach jak na taką cenę. Polecam generalnie

Ja też uwielbiam to miasto. Uśmiechnięta Jeżdzę tam co roku, a nawet kilka razy w roku. Fakt faktem, za kwaterę nie płacę, bo mam tam siostrę. Ale moja siostra wynajmuje i też w rozsądnych cenach. Jak jest pogoda to jest piękna plaża. Jak jest zimno - jest masa innych atrakcji. Mi tam się podoba. Uśmiechnięta

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

justinkowa

Zodiak: Waga
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 09-08-2011, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam także Pobierowo Uśmiechnięta.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

Katy_Perry_31

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 13-08-2011, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej. Pisałam już na innym wątku ale przekierowali mnie tutaj. Ze znajomymi planujemy wakacje nad morzem (pomimo że pogoda nie dopisuje), i zdecydowaliśmy się że w tym roku Władysławowo. Możecie polecić nam jakieś fajne Hotele, które będą miały jakieś atrakcje na deszczowe dni? Oglądaliśmy pare Hoteli i jak narazie spodobał nam sie Velaves bo jest blisko do morza i ma SPA. Możecie coś doradzić ?
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 14-08-2011, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My byliśmy w tym roku w Darłówku, na 3 dni przed ślubem. Pogoda dopisała. Niestety to miejsce jest zdecydowanie tylko na ładną pogodę, w czasie deszcze za dużo nie ma do roboty. No i ceny najniższe nie są.
Ogólnie w tym roku porównaliśmy sobie ceny w górach i nad morzem i zdecydowanie góry - nawet samo Zakopane - wypadają taniej.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 18-08-2011, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Międzyzdroje- zaliczone:)! Drogo, ale polecam!

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 24-08-2011, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może coś udało wam się odkryć w tym roku, jakąś małą ale nie zabitą dechami mieścinę? Planuję jeszcze krótki wypad we wrześniu ale nie chcę przepłacać.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

kiciaricia

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pozwolę sobie odświeżyć wątek. W tym roku wybieramy się z P. nad polskie morze na urlop. Chcemy odpocząć, nie jesteśmy dyskotekowymi zwierzakami, więc wolimy spokojną miejscowość, najlepiej z trzema domami na krzyż. Planujemy uderzyć do Chałup, Kuźnicy, Juraty, Jastarni lub na Hel. Co polecacie? Za dziecka byłam w Kuźnicy, faktycznie było kameralnie, ale pewnie wiele się zmieniło od tego czasu. Podpowiecie cosik? Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: