Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Polskie morze - gdzie, żeby nie zbankrutować i db się bawić?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 27-05-2009, 15:32    Temat postu: Polskie morze - gdzie, żeby nie zbankrutować i db się bawić? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Planujemy z Ł. wybrać się nad morze w tym roku, choćby na kilka dni. Niestety oboje byliśmy tam bardzo dawno (ja to chyba jeszcze na jakiejś kolonii), więc zupełnie nie orientujemy się w cenach. Strony moteli, hosteli, pensjonatów - swoją drogą. Wiecie, że marketing szeptany jest lepszym narzędziem do szukania wiarygodnych informacji. Zwracam się więc do Was, pewnie macie jakieś doświadczenia, a przynajmniej informacje. Interesuje nas jakieś fajne miasto (niekoniecznie z tych największych) nadmorskie, pensjonat/motel/hostel niedaleko plaży, ze stołówką i o średnim (takim w sam raz) standardzie, no i oczywiście w miarę niedrogiego. Macie coś?Uśmiechnięta Ile może kosztować taki, powiedzmy 5-dniowy wypad nad morze dla dwóch osób, razem z wyżywieniem? Będę wdzięczna za wskazówki.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 27-05-2009, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak byłam w tamtym roku z braćmi to płaciliśmy ok 500 zł za osobę, za dojazd i 5 dni pobytu z wyżywieniem i małym balowaniem Puszcza oko.
Byliśmy w Pobierowie.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Sro 15-07-2009, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odświeżam temat, poratujcie:) Może jest ktoś z Gdyni i mógłby polecić coś niedrogiego (na nocleg)?
Powrót do góry

Kwiat_sniegu

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 15-07-2009, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

JA jestem z Gdyni i chętnie wesprę radą, jeśli mogę.
Gdynia faktycznie jest fajną miejscówką, bo możesz zwiedzić całe trójmiasto, a faktycznie jest tu sporo do oglądania. Pierwsze co to polegam moje ukochane Zoo w Gdansku.
Noclegi?
o pensjonatach raczej nie słyszałam chyba, że w Rewie czy innych miejscowościach zaraz przy morzu.
Jesli chodzi zaś o same centrum Gdyni to raczej kwatery prywatne.

mogę tu podac adresy czy mam CI na PW wysłac?

Tak przejrzałam i znalazłam co nieco. Wygląda nieźle, jak sie zdecydujesz na któryś daj znać. Mam nadzieję że pomogłam.
Powodzenia! Uśmiechnięta

swoją drogą, teraz dojrzałam, z Podkarpacia jesteś..
My własnie w niedziele ruszamy do Karpacza Puszcza oko

Podpis ..You can't feel anything that your heart don't want to feel...
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Sro 15-07-2009, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo Ci dziękujęUśmiechnięta Ja tak bliżej świętokrzyskiego niż gór, ale cieszę się, że wybrałaś na odpoczynek ten rejon. Miłego zatem:) A ja odezwę się, gdy coś wybioręUśmiechnięta
Powrót do góry

Kwiat_sniegu

PostWysłany: Sro 15-07-2009, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aaaa dobra, to ja juz usunełam, zeby nie było potem problemow że coś reklamuję Puszcza oko
No wybrał raczej moj J. bo juz tam był, ja zeszły rok wybrałam Tatry Puszcza oko

a Gdynia to świetny wybór wg. mnie. Idzie upał, więc się zjarasz jak w Egipcie Puszcza oko Złośliwa

Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 15-07-2009, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Helu pod samą latarnią jest dom latarnika. Ludzie tam mieszkający za grosze pozwalają rozbic namiot. Jest dostęp do wody itd. Byłam tam dwa razy, tanio.
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Sro 15-07-2009, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie cierpię namiotów, więc odpada, ale dzięki:)

Kwiat_sniegu: poproszę jednak na PW te linki; jestem w pracy i zdążyłam zajrzeć na te strony, ale przydałoby się do nich wrócić, kiedy będę miała dostęp do swojego kompa. I dzięki raz jeszcze.
Powrót do góry

Kwiat_sniegu

PostWysłany: Sro 15-07-2009, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poszły linki Uśmiechnięta

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 21-07-2009, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My byliśmy w tym roku w Darłówku, fakt że tylko na jeden dzień, ale myślę, że ceny są tam przystępne, jest dużo atrakcji.
Byliśmy tam pierwszy raz, ale zostaliśmy miło zakoczeni. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

beapie

Zodiak: Lew

PostWysłany: Pon 03-08-2009, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My wybieramy się na tydzień 2 osoby dorosłe + dziecko za 770zł do Ustronia Morskiego pokój z łazienką, brak wyżywienia, z darmowymi animacjami dla dzieci i dorosłych w tym ognisko, dyskoteka dla dzieci oraz dorosłych, siatkówka, Nordic Walking, fitness, kalambury i wiele innych atrakcji.
Powrót do góry

Eneasz

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 04-08-2009, 1:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś przejechałem w dziesięc dni całe wybrzeże Bałtyku wzdłuż - mianowicie od Świnoujścia aż po Trójmiasto Puszcza oko
Świetna zabawa! Złośliwa Polecam!

I w różnych miejscach, o różnej porze... najlepiej tuż nad rankiem - tak gdzieś o w pół do trzeciej wpluskać się w wodę... wow, sex też niesamowityyy Radość woda cieplusia i łagodząca wszelkie niedogodności piasku haha

no i warto posłuchać jakieś dobrej muzyczki szczesliwy2
Powrót do góry

Kwiat_sniegu

PostWysłany: Wto 04-08-2009, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I jak mari cruz miejsce juz wybrane?

Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Wto 04-08-2009, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki za pamięć, ale chyba zrezygnujemy jednak z tego morza. Trochę czas nie pozwala, bo Ł. ma nową pracę, trochę pieniążków szkoda (szczególnie mi, bo chcę uzbierać trochę do ślubu), więc pewnie wyskoczymy na weekend do jednych znajomych, na drugi do innych i będzie i taki urlop Uśmiechnięta A morze w przyszłych latach musowo! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kwiat_sniegu

PostWysłany: Wto 04-08-2009, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tak, tez bym wolała odłożyć na ślub ...
Ale i takie wakacje napewno będą fajne - tego Wam zyczę.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: