Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polskie potrawy uwielbiane przez obcokrajowców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 01-09-2011, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Heh, a ja czekoladę wolę angielską. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Linka

PostWysłany: Sob 19-11-2011, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi znajomi z Irlandii uwielbiają pierogi z kapusta i grzybami!! Uwielbiają też polski chleb nie tylko oni ale też moi znajomi z Nigerii. No i oczywiście polskie piwo Bardzo szczęśliwa .

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 19-11-2011, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Heh, a ja czekoladę wolę angielską. Uśmiechnięta

A ja wole belgijska. Puszcza oko

D mi przypomnial o barszczu. Zszokowana Facet nie jada zup, ale moj barszczyk, raz do roku wcina az milo. Bardzo szczęśliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 19-11-2011, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O czekolada to belgijska albo niemiecka mniam Bardzo szczęśliwa.

Tak tu tez lubią barszcz, bo oni nie robia tej zupy Złośliwa. Na początku jak podaliśmy bardzczyk z krokietami, to chcieli je polewac, bo myśleli, że to sos Złośliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

justyna1981

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 22-06-2013, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój znajomy Anglik bardzo lubi polskie jedzenie. Zwłaszcza upatrzył sobie jedno miejsce, w którym się zaopatruje, polska cukiernia w Londynie. Co do niego nie przyjdę, albo nie rozmawiam, to zachwala albo jabłecznik na kruchym cieście raz sobie kupił, albo sernik z brzoskwiniami, raz nawet sam placki z jabłkami próbowałm robić. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Jewa

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 19-02-2016, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słyszałam, że często mówią o kiełbaskach do grilla i bigosie. Mmm a także zupa pomidorowa (nie wiem prawda czy to jest do końca polska potrawa), ale u nas smakuje innaczej Uśmiechnięta
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 07-12-2016, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas furore robia ostatnio krokiety z miesem, musza byc caly rok zamrozone i dostepne na kazde zyczenie. Bardzo szczęśliwa Robi je moja Mama, bo ja nie mialam maszynki do miesa. Dostalam ja teraz na imieniny, nie mam juz wymowki. Złośliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

yeschef

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 14-07-2017, 21:14    Temat postu: Litwa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mieszkam w Wilnie i tutaj wiele osób jest zachwyconych flakami, żurkiem i królem mięs - polskim schabowym. A z mniej polskich, ale popularnych w Polsce potraw - jeszcze befsztyk tatarski Uśmiechnięta

Podpis Piorę, sprzątam i gotuję... a ostatnie robię naprawdę nieźle Puszcza oko yeschef.blog
Powrót do góry

Sisi91

PostWysłany: Czw 24-05-2018, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że na pewno pierogi Puszcza oko moim znajomym z zagranicy bardzo smakowały nasze krówki, michałki, kukułki i raczki Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 24-05-2018, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie pierogi Puszcza oko Moja mama często robi tam z mięsem, bo ser niestety mają tam inny...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: