Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pomidorowa - genialny przepis

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zupy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aries

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 16-05-2014, 13:50    Temat postu: Pomidorowa - genialny przepis Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To i ja podzielę się przepisem, który według mnie jest najlepszym na swiecie przepisem na pomidorową - wymyśliła go oczywiscie moja rodzicielka ; )

Składniki:

Bulion - przygotoowany wcześniej, np. ze skrzydła indyczego i włoszczyzny (ja dodaję zawsze cebule, która pysznego smaka daje i oczywiście doprawiam grzybkiem suszonym, zielem angielskim, listkiem laurowym i pieprzem)
Świeże pomidory limony lub malinowe ew. pomidory z puszki
Kawałeczek selera, pora, marchwi
Czosnek - ze 3-4 ząbki - wszystko zależy ile macie pomidorów Bardzo uśmiechnięta

Pomidory sparzyć, obrać, podsmażyć i poddusić do miękości (to samo dotyczy tych z puszki, tylko oczywiscie bez sparzania).
Marchewkę i seler zetrzeć na tarce, pora na drobno pokroić, czosnek zmiażdżyć - wszystko podsmażyć na patelni.
Bulion wlać do pomidorów, dodać podsmażone warzywa, wszystko zmiksować i doprawić solą/pieprzem.

VOILA!! Genialna pomidorowa!

Dajcie znaka, jak wypróbujecie - naprawde polecam! Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 16-05-2014, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam pomidorową, więc wypróbuję Uśmiechnięta

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 16-05-2014, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja wyprobuje bo brzmi smakowicie.
Powrót do góry

Aries

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Sro 21-05-2014, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I jak tam, wypróbowal ktoś? ; ) czekam na opinie!!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zupy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: