Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pomysł na wieczór panieński
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aoiya

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się też nieco obawiam Panieńskiego. Świadkowa powiedziała, że będę znała jedynie termin i miejsce kontaktowe. Nie wiem nawet kiedy nam się uda zrobić taki wieczór bo... na tydzień przed chciałabym się wybrać do domu, czyli do Łodzi, a wieczór panieńskie w Warszawie... Dwa tygodnie wcześniej będziemy mieli próbę generalną przed naszym dniem, czyli ślub kolegi mojego G. Szczerze przyznam, że cicho liczę na zaproszenie na wesele. Wcześniej będziemy mieli formalności do załatwiania w zastraszającej ilości.

Oj, boję się co świadkowa wymyśli. Ja dałam jeden warunek: nie chcę striptizera.

Podpis 3 IX 2011 inlove
29 I 2015
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam na wieczorze panieńskim mojej koleżanki.
Pomijam to, że moja koleżanka ma bardzo dużo kasy. Otóż wynajęła taką świetną białą długą limuzynę i jeździłyśmy całą noc bo wszystkich barach po okolicy.
Nie było jakiegoś dużego picia- po prostu fajna impreza.
Nie było żadnych wyzwań ani niczego takiego.
Ale było świetnie Uśmiechnięta.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiesz Maju, bo są imprezy i "imprezy". Bardzo szczęśliwa
aoyia - ciekawe, co też wymyśliła Twoja świadkowa. Puszcza oko
Powrót do góry

aoiya

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vacanza., przekonamy się pewnie w sierpniu. 3 IX w końcu ślub! Aż strach się bać, ale... na pewno o wszystkim opowiem. Prócz nocy poślubnej Puszcza oko

Podpis 3 IX 2011 inlove
29 I 2015
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wy to macie chociaż z kim. Puszcza oko
Dziewczyny, a czy ja np. wieczór panieński mogłabym spędzić w gronie męskim ??? ;D Niekoniecznie tylko męskim, ale...Puszcza oko

Podpis * 04.04.2006 - Puszcza oko
* 11.02.2011 - Uśmiechnięta
* 16.08.2011 - Serduszko Serduszko
* 04.05.2012 - Serduszko Serduszko Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aoiya

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że wieczór panieński powinien być zabawą. Nie ważne czy z jedną dziewczyną pijaństwo i wygłupianie się czy oglądanie najbardziej ckliwych komedii romantycznych. Jeśli chcesz z kolegami to niech Cię pożegnają jako osiągalną pannę a przywitają jako przyszłą pannę młodą i mężatkę.

Ważne, żebyś się wyluzowała i przeżyła tę noc tak jak masz na nią ochotę!

Podpis 3 IX 2011 inlove
29 I 2015
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to mam nadzieję, że jakoś to będzie. Puszcza oko

Faktycznie, z tymi laskami z wibratorami i całusem w stronę Twojego Połówka, to nie fajna sprawa, współczuję. Rozumiem bawić się, ale bez przesady...A jaka Twa reakcja była?

Podpis * 04.04.2006 - Puszcza oko
* 11.02.2011 - Uśmiechnięta
* 16.08.2011 - Serduszko Serduszko
* 04.05.2012 - Serduszko Serduszko Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Ja to juz gdzies pisałam. Miałam impreze na działce. Najpierw same kobitki, był trocik i fajne zabawy i grill, w tym czasie mój luby robił rundkę po okolicznych barach. Później wszyscy faceci do nas dołączyli i dokończyliśmy imprezę wspólnie. Uśmiechnięta

Fajnie. Też tak bym kiedyś chciała. Jak byłam na wieczorze panieńskim to najpierw siedziałyśmy sztywno w domu u młodej potem poszłyśmy w miasto. A jak to na mieście każda w swoją stronę.
Powrót do góry

benittka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 30-06-2014, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja zorganizowałam Pannie młodej wyjazd do Pałacu Sulisław i uważam to za strzał w dziesiątkę. Korzystałyśmy z dziewczynami ze SPA, przeróżnych zabiegów, można było sie zrelaksowac i zapomnieć o pracy, dzieciach i facetach na chwile Puszcza oko) Mozna sie tam poczuc jak by się było w Indiach, bo cały Pałacyk jest utrzymany w takim klimacie.
Coś nietypowego i oryginalnego Uśmiechnięta)
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 22-07-2016, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W maju byłam na panieńskim mojej przyjaciółki, najpierw była impreza w domu, kolorowe drinki śmieszne zdjęcia i wyzwania, np. Każda z dziewczyn musiała przebić balona a w środku było jakieś zadanie. Panna młoda miała inny kolor balonika i jej zadaniem było zrobić sobie zdjęcia w klubie z trzema facetami bez koszulki Uśmiechnięta. Na wstępie oznajmiłyśmy jej, że za każde nawet najmniejsze wspomnienie o ślubie pije karniaka Uśmiechnięta. Potem impreza w klubie do rana a potem after party.

Ja się zastanawiam czy opłaca się organizować wieczór panieński w ciąży? Jak myślicie?
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 23-07-2016, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja a czemu miałoby się nie opłacać? Jeśli dobrze się czujesz i nic ci nie dolega, to nie widzę problemu. Przecież nie musisz pić alkoholu, żeby się dobrze bawić.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 23-07-2016, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maju zawsze opłaca się robić panieński Złośliwa. Choćby to była tylko impreza w domu. Uśmiechnięta

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 26-07-2016, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To raczej jeden taki wieczór w życiu, więc zawsze się opłaca. Puszcza oko
Powrót do góry

trawka91

PostWysłany: Wto 09-10-2018, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zamierzam siostrę zabrać do SPA w Janowie Podlaskim. Fajnie można spędzić tam czas, wszystkie dziewczyny na pewno będą zadowolone Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: