Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pomysły na brukselkę.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Potrawy z warzyw
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 29-10-2012, 14:40    Temat postu: Pomysły na brukselkę. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubię brukselkę, ale trochę przejadła mi się taka zwykła z bułką tartą i masełkiem. Szukałam przepisów w internecie, ale nic ciekawego nie znalazłam, wszystko na zasadzie coś z brukselką, a brukselka leży obok. Chodzi mi raczej o jakieś dania, gdzie brukselka jest tak jakby wkomponowana w danie, a nie leży obok. Złośliwa
Sama pomysłu i wyobraźni też nie mam, a że eksperymentować za bardzo nie lubię i działam tylko według sprawdzonych przepisów, stąd moje pytanie: macie może jakieś fajne przepisy, sposoby na brukselkę?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 29-10-2012, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zupa-krem. Złośliwa
Brukselka sie wkomponuje w danie na amen. Złośliwa

Składniki do wyboru do koloru. Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Potrawy z warzyw Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: