Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na dorobienie sobie po godzinach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esencja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 21-09-2011, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Dokładnie, tylko trzeba się nauczyć obsługi skanera.

Pracowałaś przy czymś takim? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Uśmiechnięta A obsługi skanera, to chyba uczą na szkoleniu, które notabene odbywa się podczas tej inwentaryzacji Podejrzliwa.

Podpis Bo wszystko to, iluzją jest i magią, i zdarza się raz na milion...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mirabelka1987

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 22-10-2014, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A możecie powiedzieć mi coś więcej o zawodzie tajemniczego klienta? Jak zacząć, gdzie się zgłosić - konkretne sklepy czy jakieś firmy tym się zajmujace?
Powrót do góry

marbisek

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trochę czasu minęło od ostatniego posta, może ktoś ma jakieś nowe sprawdzone pomysły?
Powrót do góry

Iksperia

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 12-11-2014, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

- korepetycje
- własna strona w internecie
- własny biznes (jeśli masz odłożone min. 25 tyś)
- robienie biżuterii
- opieka nad dzieckiem
- sprzątanie w domu

Sposób jest tak wiele jak ludzi którzy je wymyślają.
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 19-11-2014, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bywam na badaniach rynku ...fajna sprawa czasami za dwie godzinki leci 120 zł, ale trzeba mieć kilka firm bo w jednej można być raz na pol roku Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 20-11-2014, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co czytam niektórzy zarabiają na czytaniu artykułów w internecie.
Powrót do góry

bluro21

PostWysłany: Czw 20-11-2014, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja polecam zainteresowanie sie działalnością MLM ( dla osób które maja predyspozycje do bycie bizneswoomen)
Powrót do góry

renatazo

PostWysłany: Wto 25-11-2014, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wyroby hand made? I nie mówię tutaj tylko o biżuterii. Moja siostra ostatnio sprzedała na Allegro wianek bożonarodzeniowy za 100 zł, więc Wiem że można.
Powrót do góry

anka72

PostWysłany: Sro 15-04-2015, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja działam w programie partnerskim. Pracuję w domu przez internet. Znalazłam program fajny dla kobiet i radzę sobie coraz lepiej. Dość, że zarabiam, to jeszcze mam możliwość nauki języków obcych w ramach tego programu. Są jeszcze inne zalety tego programu. Jak ktoś chce , na pewno znajdzie coś dla siebie. Puszcza oko
Powrót do góry

Zuzzzka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 17-07-2015, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślicie, że składanie długopisów to dobry pomysł na dorobienie?
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 18-07-2015, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Długopisy to kiepski pomysł. Jakiś rok temu u nas w pracy chodził człowiek, opowiadał, że w długopisy się władował i sprzedawał to, co złożył. Za śmieszą kasę sprzedawał, żeby chociaż trochę odzyskać tego co włożył.

Dlatego trzeba bardzo dobrze patrzeć i na pewno nie brać długopisów, które samemu trzeba będzie sprzedać.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

wskizz

PostWysłany: Pon 07-09-2015, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też dorabiałam jako tajemniczy klient. Jest sporo zleceń za jedno 20-30 zł płatne, tylko nie zawsze oddają kasy za dojazd.. Ale zawsze jakieś parę groszy wpadnie..
Powrót do góry

stokrotka90

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 21-09-2015, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zbieranie ankiet od ludzi, czasami szukają również weekendowo hostess do promocji. Jeśli się poszuka to można znaleźć kilka ciekawych ofert.
Powrót do góry

marvina

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dorobić można np. na sprzedaży kosmetyków. Ja jestem konsultantką firmy kosmetycznej i zawsze te kilkaset złotych udaje się zarobić. Jak któraś chce spróbować to mogę przesłać wszelkie informacje. Mój e-mail: /dane na PW/.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: