Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na dorobienie sobie po godzinach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też zaczynam myślec o dorabianu sobie po godzinach i myślałam o kolczykach . Narazie ucze sie je robić , ale myślałam żeby kupic a raczej dokupić reszte potrzebnego sprzętu i pomyslec o sprzedaży , ale narazie wole sie doszkolic niż zrobic z siebie blazna sprzedając jakiś siet Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie ostatnio udało się sprzedać jedne kolczyki. Może spróbować by ponownie. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez z checia bym sie podjela czegos na czym mozna dorobic, ale przy malym bąblu mam duze ograniczenia. Przewraca oczami
Myslalam o jakis rękodziełach, ale nie mam zbytnio czasu na dłubanie w czymkolwiek, a po za tym średni popyt jest na to z tego co zauwazyłam. Przewraca oczami

Są tez portale na których płacą za wypełnianie ankiet. Ale trzeba dobrze czytać regulaminy, bo czasami placa tylko bonami. Puszcza oko

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Pinessska

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MeYa napisała:
]
- płatny udział w badaniach marketingowych oraz

To jest fajna sprawa, kilka lat temu brałam udział w takich badaniach i nawet nieźle płacili.

Podpis Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość

Sierpień 2009* Nasze Szczęście
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell napisała:
Są tez portale na których płacą za wypełnianie ankiet. Ale trzeba dobrze czytać regulaminy, bo czasami placa tylko bonami. Puszcza oko

Dla mnie bylby to dobry pomysl na dorobienie sobie , znacie moze jakies stronki na ktore mozna by bylo w tej sprawie zajrzec . A czy to jest pewne , znaczy chodzi mi o to czy rzeczywiscie placa i nie robia nas w ciemno ? Jak to kiedys bylo z skladaniem breloczkow i takimi tak rzeczami ?
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 12-01-2010, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Polsce udzielalam korepetycji, czego zawsze szczerze nie znosilam.

Bardzo podoba mi sie pomysl z wykonywaniem wlasnorecznych kartek, chyba mam wystarczajaco zdolnosci i pomyslow, pytanie tylko jak i gdzie to rozreklamowac?

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 12-01-2010, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Dla mnie bylby to dobry pomysl na dorobienie sobie , znacie moze jakies stronki na ktore mozna by bylo w tej sprawie zajrzec . A czy to jest pewne , znaczy chodzi mi o to czy rzeczywiscie placa i nie robia nas w ciemno ? Jak to kiedys bylo z skladaniem breloczkow i takimi tak rzeczami ?

Ja szukałam przez google ale niestety nic polecic nie moge, bo sama się waham, z tych samych przyczyn ktore ty podałaś.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 12-01-2010, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dorabiam sobie robieniem biżuterii, moje koleżanki pracują w domu i muszę mieć tylko dostep do neta - dzwonią do klientów, proponuja jakies usługi.
Oprócz tego można pisać recenzje, jakies mniejsze artykuły i wysyłać nawet mailowo.

Jest mnóstwo pomysłów i sposobób na dorobienie sobie. Trzeba tylko poszukać i zdecydować, co jest dla nas najlepsze Puszcza oko.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 12-01-2010, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Ja szukałam przez google ale niestety nic polecic nie moge, bo sama się waham, z tych samych przyczyn ktore ty podałaś.

no własnie wczoraj tez z ciekawości szukałam cos na ten temat i np na innych forach ludzie rozne maja zdania . Jedni ze zarabiaja nawet duzo inni ze po 2 latach zarobili az 38 groszy , tak wiec nie wiem . Pomysle nad bizuteria Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 12-01-2010, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Korepetycje jak najbardziej - przy odpowiedniej liczbie osób można sobie całkiem dobrze dorobić. Uśmiechnięta

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 12-01-2010, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
no własnie wczoraj tez z ciekawości szukałam cos na ten temat i np na innych forach ludzie rozne maja zdania . Jedni ze zarabiaja nawet duzo inni ze po 2 latach zarobili az 38 groszy , tak wiec nie wiem . Pomysle nad bizuteria Uśmiechnięta

Mnie tez odstrasza fakt,ze trzeba swoje szczegolowe dane podawac, czego w sieci robic nie lubie. Puszcza oko

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 15-01-2010, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja znajoma jest nauczycielką, ale po godzinach dorabia sobie szyciem. Kiedyś nauczyła sie dobrze szyć, jest samoukiem. Kupiła maszyne i teraz szyje różne rzeczy, albo przerabia. Ludzie przynoszą jej materiał, a ona szyje. Potrafi wyciągnąć nawet drugą pensję.

Inna znajoma jest fryzjerką, na codzień pracuje w salonie fryzjerskim a po godzinach dochodzi do klientów do domu. Bierze mniej, ale zawsze grosza coś wpadnie. Jej klientkami są głównie mężczyźni i starsze panie, ale młode osoby, któe nie mają czasu na wizyty w salonie, też.

Wszystko zależy co potraficie robić, jaki macie zawód, umiejętności. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 1:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Inna znajoma jest fryzjerką, na codzień pracuje w salonie fryzjerskim a po godzinach dochodzi do klientów do domu. Bierze mniej, ale zawsze grosza coś wpadnie. Jej klientkami są głównie mężczyźni i starsze panie, ale młode osoby, któe nie mają czasu na wizyty w salonie, też.

Fryzjerki sobie często w ten sposób dorabiają. Niby biorą mniej, ale jest to zarobek na czysto. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Magdalenaaa

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobrym pomysłem jest np.ukończenie jakiegoś kursu oczywiście w miarę możliwości np.no nie wiem,stylizacja paznokci i potem może po godzinach można dorabiać w tym kierunku.Taki jest mój pomysł. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak byłam studentką to co weekend stałam na promocjach w hipermarketach. Jak dla mnie to rewelacyjny sposób na zarobienie niezłych pieniędzy. Minusem jest zbyt duże obciążenie dla nóg.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Skocz do: