Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na dorobienie sobie po godzinach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdalenaaa

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Jak byłam studentką to co weekend stałam na promocjach w hipermarketach. Jak dla mnie to rewelacyjny sposób na zarobienie niezłych pieniędzy. Minusem jest zbyt duże obciążenie dla nóg.
Oj święta racja,także stałam na takich promocjach.Potem po całym dniu nie wiedziałam gdzie nogi włożyc,no i niektórzy marudni klienci potrafili wyprowadzić z równowagi. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Jak byłam studentką to co weekend stałam na promocjach w hipermarketach. Jak dla mnie to rewelacyjny sposób na zarobienie niezłych pieniędzy. Minusem jest zbyt duże obciążenie dla nóg.

Ja też dorabiałam w ten sposób w szkole średniej. Bardzo uśmiechnięta
Rzeczywiście stawka godzinowa była niezła, ale praca z pozoru bardzo lekka, wcale taka nie była. Czas mi się dłużył niemiłosiernie. Puszcza oko
Wolałam już roznoszenie ulotek, coprawda mniej płacili, ale praca była fajniejsza. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

kathia

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jako mama rocznego dzidziusia nie mam za dużych mozliwosci. Zastanawiałam sie nad tym żeby zostać konsultantka oriflżme czy avonu ale zrezygnowałam że względu na to ze u nas co trzecia osoba to konsultantka firm kosmetycznych.
No i ostatnio sąsiadka pokazała mi katalog z takimi rożnymi pierdółkami do domu zaczynając od naczyń, przez środki czystości , jakiś pudełka, serwetki, po przybory kosmetyczne. No i sie zapisałam. Jestem konsultantka od października i nawet fajnie sobie tym dorabiam. zamówienia też mam spore.
Także polecam.

Podpis Ile już lat pochłaniałem treść
Lecz po drugiej stronie...
Oto,dlaczego nie dotrze do ciebie mój znak.
Nie ma szans, nie ma jak...
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie wziełam się za robienie biżuteri i niektóre juz sprzedałam Uśmiechnięta Zobaczymy co bedzie dalej , jak nie to poszukam czegos innego Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez sie zastanawialam nad konsultingiem, ale ja tu nie mam znajomych którzy byliby chętni na zakupy. Smutna A chyba są limity, ze trzeba ileś tam sprzedać w miesiącu prawda?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell, to zależy. Jeśli zamawiasz tylko dla siebie, to nie ma problemu. Ja byłam w Oriflame i tutaj konkretne zarobki wiążą się z budowaniem grupy swoich konsultantów. Im więcej masz pod sobą aktywnych ludzi, tym większe profity. Ale jeśli twój konsultant osiągnie podobny jak Ty poziom, to wtedy musisz sama trochę więcej popracować (albo pomęczyć innych członków grupy), żeby ta osoba nie zjadła cię i nie zabrała premii z niej. Mogę więcej na PW napisać Uśmiechnięta.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A poprosze. Zchecia poczytam, choc juz teraz mi sie wydaje ze to u mnie odpada, ale kto wie?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

kathia

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem konsultantka betterware i tutaj nie ma przymusu robienia zamówienia. Zamiawiasz kiedy chcesz.

Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kathia napisała:
Ja jestem konsultantka betterware i tutaj nie ma przymusu robienia zamówienia. Zamiawiasz kiedy chcesz.

Betterware? Pierwsze słyszę, co to?

Efrell, napiszę troszkę później Uśmiechnięta.
Powrót do góry

kathia

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest firma która sprzedaje tak jak pisałam wyzej rózne ciekawe rzeczy do domu.
W Polsce jest dopiero od dwóch lat dlatego prawie nikt o tym nie słyszał. Działa na tej samej zasadzie co Oriflame czy Avon tyle ze daje większe mozliwości rozwoju bo konsultantów jest jeszcze malutko.

Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Nie 24-01-2010, 5:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bo firma ma naprawdę fajne, funkcjonalne i niedrogie produkty. A zasady współpracy nie są trudne, szczególnie jeśli ktoś miał do czynienia z Oriflame lub Avonem. Te ostatnie firmy już się trochę znudziły - ile można sprzedawać i kupować kosmetyki?
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 24-01-2010, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziwczyny prośbę o info na temat firmy, którą promuje kathia kierujcie bezpośrednio do niej na PW, bo niedłgo zrobi nam się wątek tylko z prośbami o info.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

dorinda

PostWysłany: Czw 04-02-2010, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No jak już moją ulubioną firmę wywołałyście to muszę zabrać głos. Aktualnie jestem menadżerem Betterware. Przyznam, że rejestrowałam się żeby mieć taniej dla siebie. A że produkty fajne, konkurencji brak, to tak jakoś poszło... Bardzo szczęśliwa Teraz jeszcze łatwiej niż na początku bo marka już rozpoznawalna. Najlepszy moment na podjęcie współpracy.

Podpis Z pozdrowieniami dla wszystkich tutaj... Puszcza oko

Uwagi  Usunęłam część wiadomości, gdyż to ewidentne reklamowanie- i siebie, i marki. Więcej informacji od dorindy można uzyskać na PW.
monika2222.
Powrót do góry

MalinowaMamba

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 07-02-2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kathia Bardzo ciekawie to brzmi Puszcza oko mogłabyś mi napisać coś więcej na PW? Podejrzliwa

Podpis "Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie."
Powrót do góry

dorinda

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kathia:
Cytat:
nawet fajnie sobie tym dorabiam. zamówienia też mam spore.Także polecam.

Cytat:
To jest firma która sprzedaje tak jak pisałam wyzej rózne ciekawe rzeczy do domu. W Polsce jest dopiero od dwóch lat dlatego prawie nikt o tym nie słyszał. Działa na tej samej zasadzie co Oriflame czy Avon tyle ze daje większe mozliwości rozwoju bo konsultantów jest jeszcze malutko.

mari_cruz:
Cytat:
firma ma naprawdę fajne, funkcjonalne i niedrogie produkty. A zasady współpracy nie są trudne, szczególnie jeśli ktoś miał do czynienia z Oriflame lub Avonem

Cytat:
Mogę więcej na PW napisać

Publicznie przepraszam, za naruszenie regulaminu. Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiem różnicę między reklamą a poinformowaniem o własnych odczuciach i doświadczeniach (szczególnie jeśli ma się ich sporo) we wcześniej rozpoczętym temacie Uśmiechnięta Przy okazji pozdrawiam moderatorki Uśmiechnięta

Zatem cytując przedmówczynie, jeśli któraś chce uzyskać dodatkowe informacje na temat Betterware to już na PW Bardzo uśmiechnięta

Podpis Z pozdrowieniami dla wszystkich tutaj... Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Skocz do: