Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na dorobienie sobie po godzinach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cassablanca

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 15-07-2010, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja co roku dorabiam sobie na rozliczaniu pitów, bardzo mi się to opłaca bo fajną kasę można na tym zarobić :

Podpis Jeśli chcesz otrzymywać od innych coś wartościowego, dawaj najpierw innym szczerze to co masz w sobie najpiękniejszego.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dorabiam sobie umowami zleceniami sprzedając ubezpieczenia komunikacyjne.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cassablanca napisała:
Ja co roku dorabiam sobie na rozliczaniu pitów, bardzo mi się to opłaca bo fajną kasę można na tym zarobić :

Sama się nauczyłaś? Ja co prawda wypełniałam zawsze mamie i sobie, ale czasem to jest tak popisane wszystko. No i nie wiem jak się robi odliczenia jeszcze. Puszcza oko W sumie może to i dobry pomysł.
Powrót do góry

moreover

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 28-07-2010, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeważnie dorabiałam na inwentaryzacjach, bądź też jako kelnerka w restauracji.
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jestem konsultatnka Avon Puszcza oko
Oprocz tego, co jakis czas dorabiam sobie piszac jakies prace innym studenciakom i uczniom ;P
Teraz zaczynam bawic sie w kartki okolicznosciowe, zobaczymy co z tego wyjdzie ;P
Chcialabym sie dowiedziec cos na temat tej firmy na B - moglybyscie mi przeslac PW ? Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastka napisała:
Oprocz tego, co jakis czas dorabiam sobie piszac jakies prace innym studenciakom i uczniom ;P

A to jest legalne? Podejrzliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk

PostWysłany: Wto 10-08-2010, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy ja moglabym sie dowiedziec cos na temat tej firmy ktora ma swoje katalogi ze sprzetem domowym miedzy innymi ???
Powrót do góry

ewa0302

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 11-08-2010, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
A to jest legalne? Podejrzliwa

Oczywiście ze nie, ale zarobek całkiem niezły za prezentacje z polskiego na maturę trzeba dać ok 100zł zależy kto ją robi....

Ja dorabiam sobie na piercingu
Powrót do góry

jotemka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 12-08-2010, 6:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Również rozliczam pity Cool pisze tez magisterki znajomym Uśmiechnięta i inne prace.

Podpis ukryty
Powrót do góry

miszka

PostWysłany: Czw 23-09-2010, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też byłam konsultantką firmy na A (tak piszę bo ciągle mi sie ostrzeżenie o spamie pojawia), ale zrezygnowałam, bo nie chciało mi się już w to bawić. I chociaż mówiłam sobie, że juz się tym nie zajme to skusiłm się na zostanie konsultantką Marizy, ale to na szczęście nie wymusza dużej dyscypliny na mnie bo zamawiam sobie dobre poslkie kosmetyki z rabatami i jestem zadowolona. Bardziej to rodzaj oszczednosci niz zarobku w sumie Puszcza oko
Powrót do góry

smile

PostWysłany: Pią 24-09-2010, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Biorę zlecenia na drobne projekty graficzne, tudzież fotograficzne, czasem wpadnie coś większego, strony www, ale sporo też robię " sztuka dla sztuki" jeśli inicjatywa jest ciekawa, teraz np. robię stronę dla chorego dziecka, no to nie wezmę kasy, ale tak normalnie, zawsze coś wpadnie.
No i allegro też.
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew

PostWysłany: Czw 30-09-2010, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Natknęłam się na dwie oferty dziś jakby ktoś był zainteresowany:
http://businesscoachingmag.pl/wprowadzanie-tresci-na-strony-internetow-kod-referencyjny-artykuly/
http://businesscoachingmag.pl/praca-marzen-testerka-deali/

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 03-10-2010, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja bym chciała zapytać o Betterware.
Bo dawno o tym mówiłyście i się zastanawiam czy panie konsultantki dalej są konsultantkami i czy się opłaca, czy nikt nikogo nie wykiwał itp.

Bo może bym się skusiła, niestety na allegro to już nie mam co sprzedawać a kasy potrzebuję Bardzo szczęśliwa

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 09-10-2010, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też dorabiam pisząc prace dzieciakom. Największe wzięcie przed maturami, bo zazwyczaj budzą się wtedy, kiedy jest potrzebne "na już".

Do tego piszę artykuły na zlecenie.
Powrót do góry

Adam Marshall

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 19-10-2010, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja koleżanka właśnie startuje z biznesem typu agencja ślubna.

Jak zobaczyłem wykonane przez nią zaproszenia i dekorację sali (stoły, krzesła) to nogi się pode mną ugięły.

Pokazałbym wam fotki ale jeszcze nie mogę... Uśmiechnięta

Podpis Adam Marczak
| stopka zastępcza | (Administrator nie pozwala) Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Skocz do: