Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na dorobienie sobie po godzinach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 16-11-2010, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny bawiła się któraś z was w zarabianie poprzez wypełnianie ankiet?

Znalazłam taki artykuł i mam mieszane uczucia.
http://internetmaker.pl/artykul/3762,1,kasa_za_ankiete_-_jak_zarabiac_pieniadze_wypelniajac_ankiety_online

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 17-11-2010, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macabre odradzam, bo tam się zbiera punkty a oni ci te ankiety przysyła tak, żebyś przypadkiem nie zebrała wystarczającej liczby punktów. Mi brakowało 4 punktów do wypłaty i do tej pory nie dostałam żadnej ankiety a minęło jakieś 3 miesiące Smutna

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 17-11-2010, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Margoth A to.... na to nie wpadłam.

Ogólnie jak szukałam czegokolwiek na dorobienie to znalazłam tylko wyprowadzanie psa a i tak mi nie odpisali Przewraca oczami

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry

Kachna

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 19-11-2010, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co wiem, ankiety zabierają sporo czasu, a kasy z tego bardzo mało.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Malwina...

PostWysłany: Sob 20-11-2010, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na okres studiów podjęłam pracę jako niania, trwa to już 3 lata, teraz mała poszła do przedszkola, a ja mam czas rano,więc mogę sobie dorobić... Poszłam z polecenia do rocznej dziewczynki-tak dorywczo-bo mama jest w domu,ale chciałaby zacząć sobie gdzieś wychodzić. Muszę powiedzieć,że jestem bardzo zadowolona... stawka, też nie jest najniższa... Polecam dziewczynom, które widzą się w takiej roli i lubią dzieci. Uśmiechnięta
Powrót do góry

luna21

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kataloguje strony dla firm pozycjonujących, których powstaje coraz więcej i potrzebują pomocy. W chwili obecnej mam już stałych klientów więc na brak pracy nie narzekam.
Powrót do góry

NatalkaMisia89

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Luna21 możesz w PW coś więcej o tym pozycjonowaniu?

Podpis Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie.
Powrót do góry

luna21

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

NatalkaMisia89 nie mogę do Ciebie wysłać Pw bo jestem nowym użytkownikiem, napisz do mnie na PW podając swój mail.
Powrót do góry

Kashenka

PostWysłany: Nie 06-02-2011, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Luna, ja też chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o tym pozycjonowaniu. Nie mogę wysłać do Ciebie maila, bo też jestem nowa. Jak możemy rozwiązać ten problem?
Powrót do góry

justyna1981

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 08-02-2011, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś robiłam paznokcie po pracy. Puszcza oko
Powrót do góry

meihna

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 20-02-2011, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hm... dorabianie w internecie - ryzykowne. Można sprzedawać rękodzieło, albo wykorzystać swoje zdolności, tak jak koleżanka wyżej pisze o paznokciach, można komuś gotować albo udzielać korepetycji? Albo sposób stary jak świat, zostać konsultantką avon, vitalio czy innych oriflame... Neutralna
Powrót do góry

lalka22

PostWysłany: Sro 16-03-2011, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

meihna napisała:
Hm... dorabianie w internecie - ryzykowne. Można sprzedawać rękodzieło, albo wykorzystać swoje zdolności, tak jak koleżanka wyżej pisze o paznokciach, można komuś gotować albo udzielać korepetycji? Albo sposób stary jak świat, zostać konsultantką avon, vitalio czy innych oriflame... Neutralna

I wiecej wydac na zestaw startowy niż sie zarobi. xD
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

luna21 napisała:
Kataloguje strony dla firm pozycjonujących, których powstaje coraz więcej i potrzebują pomocy. W chwili obecnej mam już stałych klientów więc na brak pracy nie narzekam.

A napisz coś więcej? Znaczy wpisujesz strony w katalogi tak?

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

karolakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 08-05-2011, 17:50    Temat postu: Dodatkowa lub stała Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pracuję dodatkowo do studiów w /reklama/, jestem liderem zespołu. Działam już od trzech lat i w tej chwili nie wyobrażam sobie innej pracy.
Każdej chętnej dziewczynie z okolic Rzeszowa i samego Rzeszowa mogę pomóc się wdrożyć w taką pracę. Daje ona dużo satysfakcji i dodaje pewności siebie. Fakt na początku może być troszkę ciężko ale jak się ma trochę samozaparcia to można sporo zarobić na swoje wydatki Uśmiechnięta
Więcej możesz poczytać na mojej stronce /reklama/

Dołączone po 3 minutach 41 sekundach:

Zestaw startowy

lalka22 napisała:
I wiecej wydac na zestaw startowy niż sie zarobi. xD

Zostając konsultantką a. nic się nie płaci, nie ma żadnego zestawu startowego do zakupu, rejestracja jest bezpłatna. Co do innych firm to nie wiem jak jest. A do rękodzieła też trzeba troszkę zainwestować w jakieś. materiały

Podpis Życie jest jak truskawki, gdy już są chcemy się nimi nasycić!
Powrót do góry

kathia

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 01-06-2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej. Ktoś pytał o betterware na poprzedniej stronie. Ja dalej jestem konsultantką i wszytsko jest super. Nikt mnie nie wykiwał. Także polecam.

Podpis Ile już lat pochłaniałem treść
Lecz po drugiej stronie...
Oto,dlaczego nie dotrze do ciebie mój znak.
Nie ma szans, nie ma jak...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: