Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na dorobienie sobie po godzinach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Efkalinka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 02-06-2011, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja Wam powiem, że mój narzeczony pracuje jako elektryk i technik do spraw monitoringu i takich tam.
Ostatnio poznosił stare kable, w których była miedź.
Kupił sobie za tą miedź, bardzo dobre buty do biegania za trzy stówki.
Następne kabelki idą na moje buty.
Genialne, a jakie zabawne jest skrobanie kabelków. Haha!

Podpis "Jeżeli Bóg Ci coś zabrał to nie dlatego, żeby zrobić Ci na złość, ale dlatego, że ma przygotowane w zanadrzu coś znacznie lepszego"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 02-06-2011, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy ktoś tutaj pisał, nie chcę mi się wertować całego tematu Złośliwa.
Dobrym pomysłem jest dorabianiem sobie jako 'tajemniczy klient'. Na początku nie ma kokosów, ale później można dostawać większe i lepsze oferty. Uśmiechnięta
Koleżanka tak dorabia i jest zadowolona. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

krecikowa

PostWysłany: Pią 03-06-2011, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciekawym zajęciem dla tych, które lubią kosmetyki i pracę z ludźmi jest sprzedaż kosmetyków. System pracy nieco różni się od Avonu czy Ori. Są katalogi, ale nie jest to podstawowe narzędzie pracy. Praca polega na organizowaniu pokazów zarówno pielęgnacyjnych jak i makijażowych. Fajna sprawa, mile spędzony czas i zarobki jak na dorabianie też fajne Uśmiechnięta.
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tajemniczy klient - to bym mogła robić. Uśmiechnięta A i te kable są ciekawe tylko trzeba się znać.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

Efkalinka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

emylli napisała:
Tajemniczy klient - to bym mogła robić. Uśmiechnięta A i te kable są ciekawe tylko trzeba się znać.

Znać się nie trzeba. Wystarczy przeciąć kabel i wyjąć miedź. Gorzej po prostu ze znalezieniem takich kabli. Ale mój Ł. pracuje w takim miejscu, że kable może mieć wszędzie praktycznie. Złośliwa

Podpis "Jeżeli Bóg Ci coś zabrał to nie dlatego, żeby zrobić Ci na złość, ale dlatego, że ma przygotowane w zanadrzu coś znacznie lepszego"
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co wy rozumienie pod pojęciem tajemniczy klient?
Ja miałam na myśli: audytowanie jakości obsługi klienta/handel/usługi. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do dorabiania, to mój kolega zajmuje się przepisywaniem tekstów. Bierze 5 zł za stronę i mówi, że nawet ma tych zleceń sporo. Wiadomo, nie są to jakieś kokosy, ale jako miły dodatek do pensji może być. Puszcza oko
Powrót do góry

kaasiaczek

PostWysłany: Pon 27-06-2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zarabiam na MLMie. Ostatnio Ofi i FMG na tym działa. Mają mega fajne systemy motywacyjne. Poza tym robiłam bazę danych do pracy doktoranckiej, szkolenia dla pracowników, pilnowałam dzieci:).
Obecnie wdrażam się w nowy pomysł mojego kumpla- sklep internetowy, nowy, na którym zarabia się od prowizji. A która z nas nie kocha oryginalnych perfum?Uśmiechnięta
Powrót do góry

Al0ne

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze można dobrze zarobić w internecie Uśmiechnięta. Jest pełno ogłoszeń i zleceń , można coś sobie wybrać i zarobić Uśmiechnięta.

Podpis Regulamin!

Uwagi  Kropki na końcach zdań!!!
monika2222.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ona napisała:
Nie wiem czy ktoś tutaj pisał, nie chcę mi się wertować całego tematu Złośliwa.
Dobrym pomysłem jest dorabianiem sobie jako 'tajemniczy klient'. Na początku nie ma kokosów, ale później można dostawać większe i lepsze oferty. Uśmiechnięta
Koleżanka tak dorabia i jest zadowolona. Uśmiechnięta

Niedawno w Uk czytałam takie opinie, ze jakaś firma zleciła dziewczynom prace jako 'tajemniczy klient'. Stawka miała być fajna bo ponad 10 funtów za godzinę. Jak doszło do wypłaty, to zamiast pieniędzy zobaczyli jakieś vouchery, bony. Przewraca oczami Później jak chcieli odebrać swoje pieniadze, to mieli kłopoty z nimi.

Al0ne niby tego jest pełno w necie, ale tu nie chodzi o to ile tego jest, tylko żeby coś było wiarygodne i opłacalne. I tu właśnie z pracą poprzez neta jest kiepsko. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Agasia

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vacanza. napisała:
Co do dorabiania, to mój kolega zajmuje się przepisywaniem tekstów. Bierze 5 zł za stronę i mówi, że nawet ma tych zleceń sporo. Wiadomo, nie są to jakieś kokosy, ale jako miły dodatek do pensji może być. Puszcza oko

To jest fajny pomysł - nie narobisz się, nie jest to "umysłowo" wyczerpujące zajęcie więc takie akurat na dorobienie sobie. Dostać za 10 przepisanych stron 50 zł to fajna kasa a przecież jak się człowiek wprawi to szybko pisze. Tylko ciekawe jak znaleźć na to "klientów", trzeba by się gdzieś ogłaszać w skutecznym miejscu - z tym pewnie może być ciężko...
Powrót do góry

Efkalinka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 15-07-2011, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To z tym przepisywaniem jest fajnie, ale nie wiadomo gdzie tego szukać. Może ktoś wie?

Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 20-09-2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajny pomysł z tym przepisywaniem, sama też chętnie bym się tym zajęła. 5 zł za stronę to bardzo dobre warunki. Kiedyś widziałam ogłoszenie, gdzie przepisywali za 50gr za stronę! Zszokowana
Powrót do góry

esencja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 21-09-2011, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio słyszałam o dorabianiu sobie na różnych inwentaryzacjach w sklepach. Odbywa się to w godzinach nocnych i nie jest to ciężka praca.

Podpis Bo wszystko to, iluzją jest i magią, i zdarza się raz na milion...
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sro 21-09-2011, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

esencja napisała:
Ostatnio słyszałam o dorabianiu sobie na różnych inwentaryzacjach w sklepach. Odbywa się to w godzinach nocnych i nie jest to ciężka praca.
Dokładnie, tylko trzeba się nauczyć obsługi skanera.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: