Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na dorobienie sobie po godzinach
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seti21

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 14:07    Temat postu: Pomysły na dorobienie sobie po godzinach Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakie macie pomysły na zarobienie/dorobienie sobie po godzinach pracy? Zapewne wielu z Was nie potrzebuje takiej formy zarobku, ale podzielmy się pomysłami, z których może ktoś skorzysta.

To ja może zaczne, wg mnie Allegro jest dobrą formą dorobku.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

fef

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś przepisywałam prace licencjackie i magisterskie. Można również opiekować sie czyimiś dziećmi lub dawać korepetycje. U nas dziewczyny sprzedają biżuterię, którą same robią i moim zdaniem to jest świetny pomysł. Połączenie pasji z dorabianiem. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Przyjaciele są jak anioły, podnoszą, gdy Twoje skrzydła opadają...
04.11.2003 dziecko 15.07.2009
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja udzielam korepetycji z francuskiego.
Jak dla mnie to rewelacyjny sposób na dorobienie do wypłaty Bardzo uśmiechnięta

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja robiłam kiedyś kartki na różne okazje ręcznie robione, kolczyki oraz udzielałam korepetycji z historii sztuki Uśmiechnięta ale teraz jak nie pracuje to mi się nawet materiały nie zwracają a za to, co zarobię to niestety się nie utrzymam.
Powrót do góry

Aneczka1989

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio byłam na bankiecie. Jestem technikiem hotelarstwa więc kelnerowanie jest jakby moim zawodem. Więc wybrałam się na bankiet. Było fajnie , fakt, że siedzieliśmy od 9 rano do następnego dnia do 6 rano. Ale to jest też dobre.

Podpis Moja miłość do Ciebie jest jak obrączka ... Bez początku i bez końca :*.
Powrót do góry

RedBerry

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja daję korepetycje z matematyki Bardzo szczęśliwa

Podpis Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje...
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie miałam okazji jeszcze się zgłosić ale słyszałam o:

- tajemniczy klient,
- płatny udział w badaniach marketingowych oraz
- przepisywanie arkuszy z badań do baz danych.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sprzedaję kolczyki i tylko tym sobie dorabiam Puszcza oko.

MeYa a co t takiego tajemniczy klient??

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Meya, a co to ten tajemniczy klient? Podejrzliwa Brzmi dość intrygująco. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że jedną z takich form może być praca konsultantki firm kosmetycznych. Wiele młodych dziewczyn dorabia sobie w ten sposób, wiele starszych traktuje to jako jedyną swą pracę, bo obroty są już na tyle duże, że zarobki pozwalają na godne życie.
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A faktycznie mari, konsultantki - byłam, opłaca się. Puszcza oko

tajemniczy klient lub Mystery shopping
- kontrola sklepu lub punktu usługowego pod przykrywką zwyczajnego klienta, który chce dokonać zakupu. Tajemniczy klient pod pretekstem dokonania zakupu lub skorzystania z usług dokonuje oceny głw. pracowników sklepu. Następnie swoje uwagi nanosi na specjalny formularz otrzymany od zleceniodawcy i odsyła go.

Ja raz wysłałam ale mi się nie udało, później już nie próbowałam bo nie mam czasu ale będę jeszcze próbować Bardzo szczęśliwa. Kiedyś napiszę tu co i jak jak mi się uda.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajny ten tajemniczy klient Bardzo szczęśliwa. Sama chciałabym coś takiego robić Puszcza oko.

Niestety większość prac dorywczych jest dostępnych w dużych miastach, w małych- jak moje- nie ma takich możliwości. No może poza roznoszeniem ulotek i hostessowaniem Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Całkiem fajne. Bardzo szczęśliwa Meya możesz wysłać informacje na PW, gdzie można takie oferty znaleźć?

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MeYa, ja właśnie również byłam Uśmiechnięta.

A ta praca brzmi ciekawie, choć sam tajemniczy klient jest pewnie najbardziej znienawidzonym przez pracowników klientem Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny pracę tajemniczego klienta akurat dosyć łatwo znaleść i nie trzeba spełniać żadnych wymagań. Moim zdaniem jest to jednak zajęcie średnio opłacalne (czasami nie dostaje się wypłaty w gotówce, tylko np. pieniądze na kolacje w restauracji, którą się ocenia czy na jakąś rzecz, którą kupujemy w sklepie, który oceniamy) i trochę niewdzięczne (mi np. było by niezręcznie, gdyby ktoś nie dostał przeze mnie premii Skonsternowana ).

Z dorywczych zajęć, to najlepsze jest moim zdaniem dawanie korepetycji. Bardzo szczęśliwa Niestety nie każdy ma talent do nauczania innych. Złośliwa

O allegro to nawet nie pomyślałam. Puszcza oko Dorabiam w ten sposób cały czas.

Dołączone po 2 minutach 37 sekundach:

gieniusia napisała:
Całkiem fajne. Bardzo szczęśliwa Meya możesz wysłać informacje na PW, gdzie można takie oferty znaleźć?

Gienia właściwie na każdym portalu z ogłoszeniami o pracy. Wystarczy wpisać w google. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: