Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Poprawiny sukienka potrzebna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Moda i jej trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ballen

PostWysłany: Sro 06-03-2019, 18:21    Temat postu: Poprawiny sukienka potrzebna Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć, szukam ładnej sukienki na poprawiny do mojej przyjaciółki. Na samo wesele już mam ale na poprawiny nic ciekawego nie znalazłam. Pomyślałam, że może sklepy internetowe ? Tylko tutaj potrzebuję namiary na sprawdzone
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ballen

PostWysłany: Czw 14-03-2019, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hmm a co powiecie o tych https://sensistore.pl/sukienki/sukienki-na-poprawiny/ ? Myślałam, że tutaj na forum będą osoby, które pomogą...
Powrót do góry

Anuszka556

PostWysłany: Pon 18-03-2019, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupiłam super sukienkę w Butiku Modna na Średzkiej we Wrocławiu ( miałam tutaj wesele przyjaciółki i sukienke kupowałam na dwa dni przed Złośliwa ) ogomny wybór, dobrałam sobie jeszcze odpowiednia bieliznę oraz buty Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Moda i jej trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: