Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poradnik pozytywnego myślenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 05-02-2013, 15:15    Temat postu: Poradnik pozytywnego myślenia Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

8 lutego do kin wchodzi nominowany ośmiokrotnie do Oscara komediodramat z Jennifer Lawrence i Bradleyem Cooperem. Film z tego co mi wiadomo, jest ekranizacją książki, jednak nie było okazji, żeby to sprawdzić (może ktoś czytał i potwierdzi?). W każdym razie mnie zachęcił i obsadą i tematyką wyjaśniającą trochę, co oznacza gatunek komediodramat. Uśmiechnięta

Krótki opis z Filmweb:
Cytat:
Były nauczyciel, Pat Solitano (Bradley Cooper), znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak stracił pracę, dom, oraz żonę, ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. Po zwolnieniu ze szpitala w wyjściu na prostą pomagają mu rodzice - Patrick senior i Dolores (Robert De Niro i Jacki Weaver). Pat jest zdeterminowany, by po okresie separacji odbudować relacje z żoną i wrócić do niej. Wszystko jednak komplikuje się na nowo, kiedy spotyka on na swojej drodze tajemniczą i samotną nieznajomą, Tiffany (Jennifer Lawrence).

Może ktoś się wybiera i chce pogadać o nowym filmie? Uśmiechnięta

Uwagi  Dodałam opis filmu i plakat.

gieniusia.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Expansa

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 05-02-2013, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się wybieram na pewno! Premiera już 8.02 zaraz jak tylko obejrzę to chętnie wymienię się spostrzeżeniami. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 05-02-2013, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już widziałam i mogę polecić. Początek jest dziwny i nie mogłam się wciągnąć, ale jak pojawia się Tiffany zaczyna być ciekawiej. Sam film jest taki spokojny i pozytywny, dający nadzieję na lepsze jutro.
I jak dla mnie Glob dla Jennifer Lawrence jak najbardziej zasłużony i wydaje mi się, że może być z tego i Oscar. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 08-02-2013, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też trzymam kciuki za oscara, dziewczyna rozwija skrzydła Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 08-02-2013, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:

I jak dla mnie Glob dla Jennifer Lawrence jak najbardziej zasłużony i wydaje mi się, że może być z tego i Oscar. Uśmiechnięta

Mam nadzieje. Uśmiechnięta Moim zdaniem zasługuje na nagrodę już od czasów roli w "Igrzyskach", jakoś tak wygląda naturalnie na tle hollywódzkich gwiazd.
W ten weekend idziemy go obejrzeć, myśleliśmy nad walentynkami ale co tam, walentynki są przereklamowane i nie chce nam się czekać. Uśmiechnięta
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 10-02-2013, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie co wróciłam z seansu i jestem pozytywnie nakręcona Bardzo szczęśliwa.
Film bardzo mi się podobał, muzyka w pasowana, a rola Coopera niesamowita Uśmiechnięta.
Po tym filmie jestem lżejsza o wszystkie problemy Uśmiechnięta.
Były momenty że śmiałam się jak najęta Bardzo szczęśliwa.

Polecam, polecam i jeszcze raz warto zobaczyć ten film Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Expansa

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 11-02-2013, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam na PORADNIKU POZYTYWNEGO MYŚLENIA w weekend w kinie - zdecydowanie polecam. Dawno nie widziałam tak zabawnego i mądrego filmu zarazem. Bradley Cooper jest super aktorem i ciasteczkiem więc tym bardziej zachęcające...
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 11-02-2013, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Silver Linings Playbook...
Troche mi zeszlo, zeby sie domyslic o jakim filmie mowicie. Śmiech do łez

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 12-02-2013, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Silver Linings Playbook...
Troche mi zeszlo, zeby sie domyslic o jakim filmie mowicie. Śmiech do łez

Cóż, tłumacze puszczają czasem wodze fantazji... Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

pmadziq

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 03-03-2013, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Film boski. <3
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 03-03-2013, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo mi się podobał Uśmiechnięta!

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

arika

PostWysłany: Pon 04-03-2013, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Warto obejrzeć, polecam. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: