Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poroniłam jak się otrząsnąć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia18

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 18-06-2016, 19:28    Temat postu: Poroniłam jak się otrząsnąć? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie. Mam 18 lat chodze do 2 klasy liceum. Bylam w 5 tyg ciazy, poronilam tydzien temu. Nie potrafie teraz nic robic, mam ostatni tydzien szkoly do ktorej musze chodzic. Przed rodzicami i w szkole udaje ze wszystko jest ok. Rodzice o niczym nie wiedza, nawet ze mam chlopaka, po prostu nie gadamy ze soba. W szkole ostatnio powiedzialam mojej sorce przy zaliczaniu oceny, powiedziala ze zawsze moge z nia porozmawiac, ale ja nawet nie wiem jak mam te rozmowe zaczac. Lubie ja. Teraz ciagle placze gdy jestem sama, zaczelam palic papierosy, ale potrzebuje rady jak zyc jak dawniej, bez obwiniania sie ze moglam cos zrobic zle.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 18-06-2016, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Współczuję bardzo friends.

Pamiętaj, że to nie Twoja wina, ciągle to sobie powtarzaj i nie dopuszczaj do siebie innej możliwości!

Chłopak wie o wszystkim?

Porozmawiaj z kimś, z tą nauczycielką- na pewno rozmowa w cztery oczy Ci pomoże. Nawet samo to, że możesz się wygadać, powiedzieć o wszystkich uczuciach dużo Ci da i przyniesie choć trochę ulgi...
A jeśli nie chcesz z nikim rozmawiać w "realu"- to pisz tutaj. Wysłuchamy wirtualnie, może uda się nam Tobie pomóc...

I wiem, ze to taki banał, ale z czasem ten ból trochę się zmniejszy...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

natalia18

PostWysłany: Sob 18-06-2016, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Współczuję bardzo friends.

Pamiętaj, że to nie Twoja wina, ciągle to sobie powtarzaj i nie dopuszczaj do siebie innej możliwości!

Chłopak wie o wszystkim?

Porozmawiaj z kimś, z tą nauczycielką- na pewno rozmowa w cztery oczy Ci pomoże. Nawet samo to, że możesz się wygadać, powiedzieć o wszystkich uczuciach dużo Ci da i przyniesie choć trochę ulgi...
A jeśli nie chcesz z nikim rozmawiać w "realu"- to pisz tutaj. Wysłuchamy wirtualnie, może uda się nam Tobie pomóc...

I wiem, ze to taki banał, ale z czasem ten ból trochę się zmniejszy...

Tak chlopak wiedzial o wszystkim od poczatku ,tylko jak ja mam z nia porozmawiac ?
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak

PostWysłany: Sob 18-06-2016, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo Ci współczuje Smutna. Na pewno to ból nie do opisania Niezdecydowana.

Nie ufasz swoim rodzicom ze nie chcesz im powiedzieć?
Co do nauczycielki, po prostu podejdz po zajęciach i powiedz czy ma chwile bo chcesz porozmawiać, że sobie nie radzisz z ta cala sytuacja.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

natalia18

PostWysłany: Sob 18-06-2016, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Bardzo Ci współczuje Smutna. Na pewno to ból nie do opisania Niezdecydowana.

Nie ufasz swoim rodzicom ze nie chcesz im powiedzieć?
Co do nauczycielki, po prostu podejdz po zajęciach i powiedz czy ma chwile bo chcesz porozmawiać, że sobie nie radzisz z ta cala sytuacja.

Z rodzicami juz od dawna nie rozmawiam tylko czasem jak zapytaja sie jak w szkole to odpowiem ok bo tak lepiej i caly czas jestem we wlasnym pokoju sama , wiec raczej tak przestalam im ufac
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: