Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Portal BuyVip
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W Internecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 15-06-2011, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam jakiś czas temu zarejestrowana na tym portalu, z racji tego, że nie korzystałam to się wyrejestrowałam, bo bardzo denerwowały mnie przychodzące non stop reklamy. Złośliwa Może kiedyś tam wrócę z powrotem.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 15-06-2011, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczko wczoraj się okazało, ze kiedys tam już sie zarejestrowałam na tym portalu, bo podczas rejestracji wyskoczyło mi, ze na danym mailu już jest konto. I powiem Ci, ze się zdziwiłam, bo nie zasypywali mnie spamem jak do tej pory. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 16-06-2011, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w dalszym ciągu uwielbiam BuyVip.
Można upolować super promocje
Jak na razie zakupy zrobiłam tylko dwa razy.
W pierwszym przypadku na wysyłkę czekałam dosyć długo, ale już przy drugim zakupie chyba w tydzień dostałam paczkę. Bardzo szczęśliwa

Macabre kiedyś wysłałam Ci maila, nie wiem czy odczytałaś, bo była kampania Converse. Puszcza oko Korzystałaś?

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W Internecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: