Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Portale randkowe itp
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W Internecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 30-12-2009, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kath napisała:
Ja się wciąż zastanawiam. Byłam kiedyś na ilove ale bardzo krótko, jakoś mi to nie odpowiadało. Kilka lat temu sama poznałam kilku fajnych chłopaków na czacie, ale teraz jakoś nie mogę się do tego przekonać.
A nie za bardzo wiem jak kogoś poznać i dlatego się zastanawiam na takim portalem.

Kath
wypróbowałaś w rezultacie jakiś portal ?

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 30-12-2009, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Ja swojego małża też poznałam na sympatii. Co prawda było to spory czas temu, zanim jeszcze były jakiekolwiek opłaty za korzystanie z portalu. Więc jak się można domyślić nie mam nic przeciwko takim serwisom. Ot - biura matrymonialne naszych czasów i tyle.

No proszę jak wiele jest historii z happy endem. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W Internecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: