Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Portale randkowe itp
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W Internecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleksandra_87

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 21-08-2009, 12:19    Temat postu: Portale randkowe itp Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co o nich sądzicie? Ja postanowiłam spróbować i założyłam konto na Sympatii. Przeglądałam inne podobne strony ale jakoś Sympatia najbardziej wygląda mi na godną zaufania...

Podpis Dzień wczorajszy jest historią, jutrzejszy tajemnicą, dzisiejszy darem.

Uwagi  Przeniosłam temat do odpowiedniego działu.
efrell.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 21-08-2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZNam wiele osób (głównie singli), które są zarejestrowane na tym portalu.
Mój kuzyn dzięki tej stronie poznał miłość swego życia, która teraz jest jego żoną Uśmiechnięta .

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

ramirezka

PostWysłany: Pią 21-08-2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakoś nie mam zaufania, nie do tego typu portali, ale do osób /mężczyzn/się tam ogłaszających. Nie chcę nikogo krzywdzić, ale w większości znajdziesz tam napalonych desperatów, choć zapewne nie brakuje tych czułych i dobrych ludzi, tylko jak ich rozpoznać? Napewno trzeba mnieć oczy szeroko otwarte i być ostrożną.

Podpis Nie kocha się za coś, lecz pomimo wszystko...
Powrót do góry

Aleksandra_87

PostWysłany: Pią 21-08-2009, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takich napalonych desperatów to można również dobrze spotkać np na jakiejś dyskotece. Nikt nie ma na czole napisanego jestem Ok albo chodzi mi o seks. Trzeba szukać...Wiem że sś tam różni ludzie wiem.

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 21-08-2009, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mojego D. poznałam właśnie na Sympatii. Uśmiechnięta Podchodziłam ciut sceptycznie i raczej nie nastawiałam się na nic, ot kogoś do rozmowy. Stało się, że znalazłam prawdziwe szczęście. Oboje na Sympatii wylądowaliśmy z przypadku, wykupiliśmy abonament na miesiąc, ale, że się poznaliśmy to nawet tego nie wykorzystaliśmy. Uśmiechnięta
Warto spróbować, ja uważam, że każdy sposób poznawania ludzi jest dobry. Jednak mam pewne wniosku po moim pobycie na takim portalu. Ludzie którzy są tam już spory kawałek czasu chyba już tam zostają. Nie wiem czy zbyt wymagający, czy po prostu nie mają szczęścia. Wszystkie przypadki jakie znam, to ludzie, którzy zarejestrowali się z ciekawości i od razu się poznali. Ot przeznaczenie i tyle.
Trochę to jak sklep z towarem na pólkach, no ale nie udawajmy, że wygląd nie ma znaczenia. Widzimy, czytamy opis i wiemy czy warto się odezwać. Tak samo to działa z kimś zauważonym na ulicy, najpierw oceniamy wizualnie.
Mnie urzekł uśmiech D., a uwagę przyciągnęła... czerwona kurtka, którą D. teraz nazywa "szczęśliwą". Puszcza oko
Powrót do góry

ramirezka

PostWysłany: Pią 21-08-2009, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oooo, Aurinko to super Bardzo uśmiechnięta
To musi być chyba jakieś przeznaczenie.
Może i ja spróbuję rozejrzeć się tam trochę Puszcza oko W końcu spróbować zawsze można.
Mówią, że miłości się nie szuka, bo sama przyjdzie, ale nie robiąc nic w tym kierunku szanse są dużo mniejsze.

Podpis Nie kocha się za coś, lecz pomimo wszystko...
Powrót do góry

Aleksandra_87

PostWysłany: Pią 21-08-2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie...a może nie poznam tam miłości ale może fajnych ludzi po prostu...

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 21-08-2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie wiemy co nas czeka jutro. Uśmiechnięta
Znajomy D. przez ten portal spotkał dawną znajomą. On był po rozwodzie, okazało się, że jej życie też się tak potoczyło, że jest już sama. Przypadkiem się tam odnaleźli i teraz są razem. Uśmiechnięta
Najzabawniejsze jest, że ten znajomy chciał namawiać D., żeby się tam zarejestrował, ale D. go uprzedził. Dokładnie kiedy tamten chciał o tym pogadać, D. się przyznał, że poznał mnie. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Aleksandra_87

PostWysłany: Pią 21-08-2009, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miłe takie historie...ehhh Uśmiechnięta

Powrót do góry

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 22-08-2009, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również zalogowałam się na sympati.pl Uśmiechnięta .

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

Kath

PostWysłany: Nie 23-08-2009, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się wciąż zastanawiam. Byłam kiedyś na ilove ale bardzo krótko, jakoś mi to nie odpowiadało. Kilka lat temu sama poznałam kilku fajnych chłopaków na czacie, ale teraz jakoś nie mogę się do tego przekonać.
A nie za bardzo wiem jak kogoś poznać i dlatego się zastanawiam na takim portalem.
Powrót do góry

amanite

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 26-08-2009, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja swojego S. też poznałam w internecie, na randki.o2. Jesteśmy razem pół roku Uśmiechnięta
Powrót do góry

sensitive1988

Zodiak: Byk

PostWysłany: Sro 26-08-2009, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kath to zaloguj się i spróbuj, co Ci szkodzi Uśmiechnięta.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran

PostWysłany: Nie 30-08-2009, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja poznałam swojego M. w internecie, a także kilka bardzo fajnych osób z którymi do dziś utrzymuję kontakt. Teraz już raczej nie bawią mnie takie portale, ale może dlatego, że nie czuję już takiej potrzeby zawierania nowych znajomości. A poza tym mam już swojego skarba. Złośliwa

Wydaje mi się, że warto spróbować. W końcu raz się żyje. Śmiejąca się

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 31-08-2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja swojego małża też poznałam na sympatii. Co prawda było to spory czas temu, zanim jeszcze były jakiekolwiek opłaty za korzystanie z portalu. Więc jak się można domyślić nie mam nic przeciwko takim serwisom. Ot - biura matrymonialne naszych czasów i tyle.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W Internecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: