Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Poseł Palikot
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renatazo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 01-12-2014, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem to chorągiewka, pomimo że niektóre podpunkty jego programu mi odpowiadały to i tak nie mogłam mu do końca zaufać.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mystiq77

PostWysłany: Wto 09-12-2014, 11:36    Temat postu: Palikot-populista Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Palikot to zwyczajny populista. Jeszcze nie usłyszałam z jego ust żadnej konkretnej propozycji na tematy gospodarcze. Ciągle tylko gender, i sprawy obyczajowo, religijne. Nic konkretnego.
Powrót do góry

marianka61

PostWysłany: Wto 31-03-2015, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Palikot to taki drugi Tusk. tylko Palikot musiał promować i zmieniać się sam. Tuska stworzyły media.
Teraz, lubię śmiać się z tych, którzy na niego głosowali Bardzo szczęśliwa zrobiło się ciepło iz wiał po lepszą pensję.
Powrót do góry

Kosmo67

PostWysłany: Czw 28-05-2015, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ten poseł nie wymaga wielu komentarzy. Nawet jego Lublin nie przyznaje się do niego ;D
Powrót do góry

kkarola

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 04-06-2015, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zrobi wszystko, byleby podlizać się grupie społecznej, w jaką obecnie celuje. Raz w tę, raz w inną stronę, zależnie od tego, co wymyśli.
Powrót do góry

rachela1538

PostWysłany: Sro 24-06-2015, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Palikot to człowiek bez poglądów - raz jest zdeklarowanym katolikiem (tak było jeszcze w 2007 roku), a raz ateistą - wszystko zależy od tego, co mu się aktualnie opłaca..
Powrót do góry

aleksandraweronika

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 21-05-2017, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest bardzo inteligentny facet, który ma swietnie pojecie o gospodarce polskiej i zagranicznej. szkoda, że u nas taki ciemnogród i odesłali go ze swiata polityki... nasz kraj mógł na tym naprawde zyskac
Powrót do góry

tamael

PostWysłany: Sro 10-01-2018, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Inteligentny jest, to fakt Puszcza oko Ale ja w nim najbardziej podziwiam to, że jeszcze chodzi - nie sądziłam, że da się bez kręgosłupa Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kosiec8

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 29-06-2018, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady. Myślę, że na pewno przydadzą mi się one Puszcza oko
Powrót do góry

milky80

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 27-07-2018, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Warto poszperać w tej kwestii w Internecie. Myślę, że z całą pewnością coś sprawdzonego się znajdzie Puszcza oko

Podpis Na człowieka składają się wybory i okoliczności. Nikt nie ma władzy nad okolicznościami, ale każdy ma władzę wyboru.
Powrót do góry

heineg2

PostWysłany: Sro 22-08-2018, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciekawie to wygląda Uśmiechnięta Dzięki wielkie za wszelkie sugestie.

Podpis Przyszłość, przeszłość, szczać na to. Lepiej zająć się tym, na co mamy wpływ. Teraźniejszością. Tylko ją można zmieniać, nie?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: