Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Posiadanie broni
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewaboberr

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 31-01-2017, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym chciała mieć pistolet, albo przynajmniej by mój facet miał- przestępcy zawsze znajdą sposób by mieć, a my nie możemy mieć. Czułabym się bezpieczniej...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

audrey80

PostWysłany: Wto 31-01-2017, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
A ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony to możliwość obrony, ale z drugiej zagrożenie. Ludzie są znerwicowani, agresywni i nieobliczalni. Tylko brak broni zapewne uchronił wiele żon i dzieci przed śmiercią z rąk ojca/męża/konkubenta. Mało to się słyszy, że jakiś wariat wyszedł na ulicę i strzelał na oślep do ludzi? Wiele razy byłam świadkiem agresji jakiegoś wariata wobec obcego człowieka na ulicy, nie wiadomo co by się stało jakby miał broń w kieszeni. A samosądy? Gwarantowane.
Ja dopiero wtedy nie czułabym się bezpiecznie.

Zgadzam się w 100 procentach
Powrót do góry

AnnaMartyna

PostWysłany: Pon 13-02-2017, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też się zgadzam. Myślę, ze to nie jest potrzebne. Poza tym teraz wiele osób choruje na głowę, a z bronią byliby zagrożeniem dla siebie i innych
Powrót do góry

JoannaAmi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 11-04-2017, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może trochę odgrzewam temat - ale według mnie, jest bardzo ważny. Mój facet akurat ma pozwolenie. Na początku byłam przeciwna - i stoczyliśmy prawdziwy bój o tą wielką metalową szafę ( ostatecznie została zamontowana w schowku - tak żebym jej nie widziała. ).
Po dwóch latach przekonałam się - nawet pojechałam z Nim na strzelnicę. Nie powiem, żeby mi się to specjalnie spodobało, ale według mnie, broń w domu powinna być. Mój uspokoił się za kierownicą, weekend nie ma piwka, tylko zajęcia na świeżym powietrzu - i człowiek czuje się bezpieczniej.
Oczywiście, nie chodzi o to, żeby wszyscy jak leci dostali broń - ale jeśli ktoś spełnia wymagania - dlaczego nie?. Z tego, co mi mówił mój facet, broni w Polsce naprawdę jest już sporo. Nie patrzmy na Polaków źle tylko dlatego, że jest kilku głośno krzyczących wariatów. W mojej okolicy ( a nie mieszkam na zamkniętym osiedlu ) jest tak naprawdę tylko kilku pijaczków. Oczywiście są głośni, bywają dość niebezpieczni - i oni nigdy broni do ręki nie powinni dostać!. Sąsiad też ma broń - tam sytuacja jest trochę inna, bo jego kobieta jeździ na strzelnicę razem z nim - ale szczerze mówiąc, czuję się bezpieczniejsza teraz, niż wcześniej Uśmiechnięta
Powrót do góry

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 23-05-2017, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem jak najbardziej za posiadaniem broni, to co się teraz na świecie dzieje przechodzi ludzkie pojęcie i na pewno czułabym się dzięki temu bezpieczniej.
Powrót do góry

twojaczarnulka1

PostWysłany: Sob 27-05-2017, 19:31    Temat postu: Re Posiadanie broni Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:
Czy uważacie, że Polacy powinni otrzymać prawo do posiadania broni? Czy wychodząc wieczorem z domu, macie jak się obronić? A może macie pozwolenie na broń?Czy w sytuacji zagrożenia potrafiłybyście się tą bronią posłużyć?

Oczywiscie ze Polacy powinni miec prawo do posiadania broni.

Jedynie lewaccy idioci moga myslec inaczej.

Chociaz okreslenie "myslec" zupelnie do nich nie pasuje hehe

.
Powrót do góry

DariaKuleczka85

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 26-01-2018, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja raczej nie była bym spokojna jak bym miała broń...nie lubie czegoś takiego a zwłaszcza jak mam dzieci w domu.
Powrót do góry

primavera

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 14-03-2018, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy bym chciała mieć broń. Na pewno potrzebne są specjalistyczne badania, żeby nie było jak w Ameryce gdzie dostęp jest łatwy i co się dzieje, strzelaniny w szkołach Zszokowana
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: