Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuje pilnej porady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natiii203

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 14-10-2014, 14:43    Temat postu: Potrzebuje pilnej porady Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam,

Mam mały problem nie za bardzo wiem czy to jest normalne czy nie i potrzebuje porady.

Brałam tabletki antykoncepcyjne przez półtorej roku i tak jak zawsze zrobiłam przerwę. Przestałam brać tabletki 08/09/2014 miesiączkę dostałam 12/09/2014 i skończyłam mi się 16/09/2014. Tuż zaraz po miesiączkę miałam mocne bole przed okresowe i śluz nigdy wcześniej tak nie miałam. Bóle skończyły mi się tydzień przed kolejna miesiączka, śluz dalej był. Kolejną miesiączkę dostałam 05/10/2014 i koniec miałam 10/10/2014. I śluz znowu powrócił. Dodam że misiaczki nie miałam takiej jak zawsze. Tydzień przed miesiączka miałam lekkie plamienie w jeden dzień. Potem jak dostałam miesiączkę była bardzo lekka, zawsze miałam mocno obfite. Tym razem w dzień praktycznie jej nie było a w nocy pojawiała się tylko lekka.
Do tego odkąd przestałam brać tabletki mam mocne i bardzo częste bóle głowy, wczoraj głowa mnie nie bolała ale za to bardzo słabo się czułam i pod wieczór kręciło mi się w głowie przez 3 godziny.

Macie jakies porady na to?[img][/img]

Uwagi  Zmień temat na taki, który jasno mówi o czym jest ten wątek. Masz na to 24 godz. Inaczej wątek wyląduje w koszu.
monika2222.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 14-10-2014, 19:37    Temat postu: Re Potrzebuje pilnej porady Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Daj swojemu organizmowi przyzwyczaić się do rzeczywistości bez tabletek, a więc bez dodatkowej porcji hormonów. Jeśli nadal ta sytuacja będzie Cię niepokoiła to idź do lekarza.

natiii203 napisała:
Tuż zaraz po miesiączkę miałam mocne bole przed okresowe i śluz

Co to znaczy? Że po miesiączce wystąpił śluz? Jeśli o to chodzi, to może to znaczyć, że miałaś owulację- czasami wtedy boli brzuch no i śluzu jest więcej.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Ewelcia25

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 14-10-2014, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Warto dla spokoju udać się do lekarza bo tylko on może postawić właściwą diagnozę
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: