Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poznajmy się bliżej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ptycha

PostWysłany: Wto 10-10-2006, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata nie pomyslalabym, ze jestes osoba zawzieta! Zszokowana Uśmiechnięta
A swoja droga zawsze chcialam sie nauczyc, jak sie gra w literaki, bo ja nie wiem... Zakłopotana Moze zagramy kiedys? Cool
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 10-10-2006, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ptycha napisała:
Agata nie pomyslalabym, ze jestes osoba zawzieta! Zszokowana Uśmiechnięta

Oj jestem i to bardzo Zakłopotana No ale bez przesady: nie jestem mściwa i nie robię nikomu krzywdy. jest to raczej łagodna odmiana zawziętości Puszcza oko
ptycha napisała:
A swoja droga zawsze chcialam sie nauczyc, jak sie gra w literaki, bo ja nie wiem... Zakłopotana Moze zagramy kiedys? Cool

A w literaki gra się dokładnie jak w Scrabble. Oczywiście jeśli będziesz miała ochotę to możemy zagrać razem Bardzo uśmiechnięta

Dołączone po 22 minutach 41 sekundach:

Zapomniałam jeszcze dodać, że jestem zołzą Uśmiechnięta

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To i ja.Mam 28 lat. Skończyłam Gospodarkę Turystyczną . Trzy lata pracowałam w zawodzie. Od 6 lat jestem zatrudniona w firmie która zajmuje sie dystrybucją różnych produktów ( kosmetyka, optyka, sport itp.). Od 4 lat pracuję w dziale optyki i zajmuję sie marketingiem i pr-em. Od ponad roku jestem na wychowawchym - i jeszcze na nim pobędę.
Od ponad 7 lat jestem szczęśliwą męzatką. Od ponad roku mam super córę Zuzankę - a teraz czekam na drugie ( obstawiam córkę). Urodzi się w marcu.
Chcę mieć własny dom z ogródkiem ( aby dzieciaki mogły spokojnie biegać a ja będę tam siać bazylię - z której pewnie i tak nic nie urośnie , bo jestem antytalentem ogrodniczym).
Chcę polecieć na Sycylię, do Irlandii i do Stanów.
I bardzo bym chciała poprowadzić samolot pasażerski ( jakiś boeing 737 albo coś większego- takiego topora wielkiego). Ale nikt mi nie da Smutna .
Powrót do góry

esme

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mam 26,z zodiaku jestem baran a wg chińskiego horoskopu małpa(oba określenia trafne...),studiowałam w W-wie resocjalizację ale nie skonczłam Uśmiechnięta może kiedyś...lubię kino,książki,muzykę,ostatnio lubie gotować Uśmiechnięta siedzę teraz w Londynie i nalewam piwo c[]
jakiś czas temu byłam zadowolonym singlem a teraz jestem zakochanym i zrozpaczonym singlem
mam fioła na punkcie kotów!!gram od jakiegoś czasu na ogame.pl i chyba stanę sie maniakiem Uśmiechnięta
poza tym jestem: naiwna,humorzasta,optymistka,choleryczka,złośliwa,uwielbiam gadać,szybciej mówie niz myslę,nie jestem pamiętliwa,uparta,lojalna,namiętny ze mnie palacz-od 2 lat Uśmiechnięta bałaganiara,w sumie to dobry ze mnie człowiek tylko trzeba mnie trochę poznać Uśmiechnięta
Powrót do góry

Nusia

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 11-10-2006, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Więc kolej na mnie.Mam 26 lat i troszkę młodszego męża. Bardzo uśmiechnięta Staramy sie (jak na razie bez efektu) o potomstwo.Z zawodu jestem kosmetyczką,a w chwili obecnej studiuję zaocznie kosmetologię. No i zupełnie na końcu,jestem strasznym cholerykiem. Skonsternowana
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Czw 12-10-2006, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam 25 lat, 30 września 2006 wyszłam za mąż. Skończyłam ochronę środowiska na UW i teraz pracuję w urzędzie miasta. Wcześniej pracowałam w laboratorium kompozycji zapachowych i przyznam, że ta praca bardziej mi odpowiadała.

W tej chwili jestem na etapie remontu mieszkania i powolnego wprowadzania się. Z dobrym znajomym zakładamy zespół (pewnie będziemy grać na bankietach, balach, weselach itp imprezach)
Ponadto grywam czasem w orkiestrach kameralnych i śpiewam w chórze.

Uwielbiam dobrą muzykę (najbardziej z pogranicza klasyki i rozrywki), uwielbiam dobrze zjeść (jestem wybredna pod tym względem), uwielbiam spotkania z przyjaciółmi. Lubię elegancko się ubierać, malować.

Nie cierpię obłudy, nudy, zaśmiecania ulic, marnowania energii i wody i kilku innych rzeczy, których nie będę wymieniać, coby nie wyjśc na dziwadło i nudzidło Puszcza oko

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

Elize

PostWysłany: Pią 13-10-2006, 6:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolinka napisała:
zaśmiecania ulic, marnowania energii i wody i kilku innych rzeczy, których nie będę wymieniać, coby nie wyjśc na dziwadło i nudzidło Puszcza oko

Wczoraj, jak wracałam autobuskiem do domu to pierwszy raz widziałam taki burdel na przystanku Zszokowana Gazety, paczki po papierosach, kubki jednorazowe .... było tego w brud... i każdy deptał po tym chodził nikogo to nie obchodzi, nikt sie nie przejmuje bo sa od tego specjalne firmy, które przyjadą i sprzątną Bardzo szczęśliwa Co do marnowania energii i wody to to nie przejmuje mnie to. U mnie np. swiatlo w salonie musi sie swiecic przez cala noc, w lazience nie zawsze gasimy swiatlo, drukarki komputer tez calą dobe właczone itd...
Z woda tak samo, jak zmywam to musi byc pod biezaca woda, jak np.widzę coś ciekawego w telewizji w tym momencie kiedy zmywam, to nie zakrecam wody tylko lecę bliżej telewizora i takie tam Puszcza oko
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Pią 13-10-2006, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elize napisała:

Z woda tak samo, jak zmywam to musi byc pod biezaca woda, jak np.widzę coś ciekawego w telewizji w tym momencie kiedy zmywam, to nie zakrecam wody tylko lecę bliżej telewizora i takie tam Puszcza oko

Jak dla mnie to nieodpowiedzialnosc, albo zero wiedzy o srodowisku naturalnym, albo jedno i drugie. Nie masz sie czym chwalic.
Powrót do góry

kazal4

PostWysłany: Pią 13-10-2006, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Imię: Kaśka
Wiek: czas zatrzymal sie jak skonczylam 18 Puszcza oko, a tak serio to 23
Znak zodiaku: Koziorożec
Wzrost: 160 cm
Waga: hmmm...
Hobby: motocykle, wyszywanie krzyżykowe
Stan cywilny: panna, ale już niedługo (16.06.2007)
Dzieci: brak

We wrześniu obroniłam licencjata, teraz jeszcze dwa lata i upragnoiny mgr będzie przed nazwiskiem.
Jestem malutka i drobniutka (tak przynajmniej mi sie wydaje), ale za to bardzo darta.
W wolnych chwilach jeżdżę motocyklem, wyszywam, albo spotykam się ze znajomymi.
Boję się pająków, igieł i strzykawek.
W domu mam psiaka, który wyjada żarcie królikowi, królika, który myśli, że jest papugą i papugę, która nie lata.
Słucham bardzo różnej muzyki. Ale najbardziej lubię polski rock, nigtwish, offspring, enya itp
I to chyba na tyle
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 13-10-2006, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elize chcialabym zebys wiedziala ze u nas trabia non stop zeby oszczedzac energie i wode ( jak wiesz coraz mniej zasobow ). Troche mnie to boli. U mnie nawet kabel od ladowarki nie jest w sieci jak nie mam telefonu podlaczonego.
Powrót do góry

Elize

PostWysłany: Pią 13-10-2006, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sama ladowarka tez prad ciagnie? U mnie w gniazdku zawsze zostaje.
Kiedys tam sie zasoby wykoncza, jak nas juz nie bedzie na tym swiecie Puszcza oko

Dołączone po 4 minutach 22 sekundach:

A zreszta, jak np. zostawiam komputer wlaczony najczesciej dzieje sie to jak sciagam jakis film wtedy wiadomo ze w nocy najlepiej, to martwie sie raczej o to , ze komp. sie zuzywa a nie o zasoby energii!
Wylaczam tylko monitor i wstawiam wtedy myszke, do naladowania bo tez laduje sie przez kompa. Lampki w salonie swiecic sie musza narazie dopóki nie zamontuja lamp z czujkami przed domem, bo nie dawno wlamali sie do samochodu, sasiadow wiec nie wieadomo czego mozna sie spodziewac Przewraca oczami

czy ty myslisz ze jestem jakas rozrzutna, czy cos
Powrót do góry

Dusza

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 13-10-2006, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam serdecznie! Jestem tu nowiusieńka i miło mi bardzo wszystkich poznać. Jestem studentką psychologii. Uwielbiam książki i marzenia, ale stoję dość mocno na ziemii. Kocham się śmiać i staram się rozwijać w tym względzie gdyż uważam to nie tylko za konieczne do przetrwania ale też niezmiernie przyjemne. W ludziach najbardziej podziwiam ich wyobraźnię i dobroć. A za największy skarb uważam przyjaźń i miłość. Życzę wszystkim wiele szczęścia i pozdrawiam serdecznie!
Śmiejąca się
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 18-10-2006, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to teraz moja kolej:
Mam na imię ula, za miesiąc skończę 25 lat. od czerwca 2005 jestem szczęśliwa mężatkąl. Na razie nie planuję potomstwa, wystarcza mi mój ukochany trzy letni amstaffek Bardzo uśmiechnięta powoli rozpoczynam budowę sowjego domu !!! już się nie moge doczekać.
prowadzę rodzinny biznes w pokrewnym kierunku studiów jakie ukończyłam czyli ekonomia.
bardzo lubię kino, TV, w szczególności program travel, seriale,...
uwielbiam wszystkie zwierzęta najbardziej psy i koty.
jestem zodiakalnym skorpionem i może dlatego ludzie myślą, że jestem wredna ale mylą to ze szczerością. po prostu nie jestem fałszywa i nie owijam w bawełnę, walę kawę na ławę. Diablica lub Bardzo wściekła
sama nie wiem co wam jeszcze o sobie napisać Smutna
same poznacie mnie z czasem Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 18-10-2006, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elizez ładowarka ja tez tak robiłam, nie wiem dokładnie o co chodzi ale wiem ze nie powinno sie ładowarki zostawiać w kontakcie jak nie ładuje.

A propos komputera to nawet lepiej, że rzadko go wyłączasz bo on musi mieć cały czas stała temperaturę. Nie można co chwile wyłączać i włączać.

Nie uważam ze jesteś rozrzutna, każdy tak robi.

Dołączone po 2 minutach 8 sekundach:

ULUNIUS jak kocham skorpionki Zakłopotana Są świetne (ja Rybka) wszystkie moje dotychczasowe przyjaciółki to Skorpiony.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 18-10-2006, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
Elizez ładowarka ja tez tak robilam, nie wiem dokladnie o co chodzi ale wiem ze nie powinno sie ladowarki zostawiac w kontakcie jak nie laduje.

A propos komputera to nawet lepiej, ze rzadko go wylanczasz bo on musi miec caly czas stala temperature. Nie mozna co chwile wylanczac i wlanczac.

Nie uwazam ze jestes rozrzutna, kazdy tak robi.

Dołączone po 2 minutach 8 sekundach:

ULUNIUS jak kocham skorpionki Zakłopotana Sa swietne (ja Rybka) wszytskie moje dotychczasowe przyjaciolki to Skorpiony.

cieszę się, że lubisz skorpionki Bardzo szczęśliwa
a z tym komputerem to też mi się obiło o uszy, że jeśli go włączysz to przez jakiś czas powinien sobie pochodzić, tylko że prąd taki drogi Zszokowana
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17

Skocz do: