Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poznajmy się bliżej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 01-11-2009, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika2222 najpiękniejsze w chmurach jest to, że się co chwila zmieniają, czasami ciężko za nimi nadążyć. I pewna jestem że 2 takich samych chmur nie ma, za każdym razem inne Bardzo szczęśliwa .
Chyba też lubisz na nie patrzyć Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 01-11-2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię, lubię Puszcza oko. Najbardziej w lecie, bo wtedy mają najwięcej kształtów Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

lala874

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Pią 27-11-2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Ala. Pochodzę ze świętokrzyskiego. Aktualnie mieszkam w Warszawie. Obecnie jestem na etapie zakończenia rozdziału studiów- geografia i europeistyka. Wspólnie z moim narzeczonym planujemy jak urządzić nasze mieszkanko, które odbieramy za ok. dwa miesiące. W maju przyszłego roku zamierzamy powiedzieć sobie sakramentalne Tak Uśmiechnięta Mam dwie starsze siostry. Moi rodzice niestety już odeszli... Marzy mi się szczęśliwy dom rodzinny z dwójką dzieciaczków, psem i rybkami. Pozdrawiam
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 27-11-2009, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witaj, Lala Uśmiechnięta. Zapraszam do wątku ślubnego - Panny Młode 2010 Uśmiechnięta. Jest nas już parę, możesz się powymieniać z nami doświadczeniami i wspólnie przygotowywać do ślubu Uśmiechnięta.
Powrót do góry

lala874

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Pią 27-11-2009, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję za zaproszenie, na pewno się tam pojawię Uśmiechnięta
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 28-11-2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolejna dziewczyna przed ślubem Uśmiechnięta Gratuluję decyzji Uśmiechnięta

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 30-11-2009, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i ja. Uśmiechnięta
Jestem Patrycja i pochodzę z maleńkiej miejscowości spod Kolbuszowej. Mieszkam, uczę się, pracuje w Rzeszowie. Mam wspaniałego faceta i jestem z nim szczęśliwa. Zakłopotana Choć jak to w związku bywa, kłótnie też są.
Poza tym moim marzeniem jest otworzenie własnego Domu Weselnego. Do którego zbliżam się małymi krokami. Uśmiechnięta

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pon 30-11-2009, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MaleństwO napisała:
No i ja. Uśmiechnięta
Jestem Patrycja i pochodzę z maleńkiej miejscowości spod Kolbuszowej. Mieszkam, uczę się, pracuje w Rzeszowie. Mam wspaniałego faceta i jestem z nim szczęśliwa. Zakłopotana Choć jak to w związku bywa, kłótnie też są.
Poza tym moim marzeniem jest otworzenie własnego Domu Weselnego. Do którego zbliżam się małymi krokami. Uśmiechnięta

Do wesela się zbliżasz, czy do biznesu weselnego? Uśmiechnięta.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 30-11-2009, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:
Do wesela się zbliżasz, czy do biznesu weselnego? Uśmiechnięta.

Do biznesu. Złośliwa

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pon 30-11-2009, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobrze sobie to wykminiłaś, najpierw swój dom weselny, a potem wesele w swoim domu weselnym. Po kosztach Uśmiechnięta.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-12-2009, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:
Dobrze sobie to wykminiłaś, najpierw swój dom weselny, a potem wesele w swoim domu weselnym. Po kosztach Uśmiechnięta.

Dokładnie. Bardzo szczęśliwa

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

siasia

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 03-12-2009, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to i ja coś napiszę . Mam na imię Ala, jestem zwariowaną 20 latką z Krakowa . Mam cudownego narzeczonego, wspaniałego 20 miesięcznego syneczka, mieszkamy w czwórkę, razem z rudym kotkiem Urwisem . studiuje gospodarkę nieruchomościami, jestem konsultantką FM Uśmiechnięta 4 września przyszłego roku zawrzemy związek małżeński Uśmiechnięta na ten moment jestem naprawdę szczęśliwa, cieszę się życiem i tym co mam Bardzo uśmiechnięta reszta rodzinki to rodzice, 12 letni braciszek i ich pies- postrzelony beagle Baby. choć wszyscy wołają na nią Fela Złośliwa uwielbiam podróże, dobre kino , pochłaniam książki, mam hopla na punkcie małych dzieci Uśmiechnięta to chyba tyle tak w skrócie .
Powrót do góry

~Lilianka~

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 04-12-2009, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Basia, mam 24 lata... obecnie jestem w trakcie rozwodu a konkretnie czekam na rozprawę, która odbędzie się 16 lutego. mieszkam z rodzicami ale nie narzekam bo domek duży i przestronny. od niedawna zamieszkał z nami Rufi czyli cavalier... uroczy kochany i wszędzie go pełno

co jeszcze mogę o sobie napisać... pracuję w restauracji, bardzo lubię swoją prace i jestem z niej zadowolona... ogólnie to od jakiegoś czasu na nowo potrafię cieszyć się życiem za sprawą pewnego przystojniaka...

po rozwodzie chciałabym spróbować na nowo poukładać swoje życie i doczekać się w końcu jakiegoś maluszka...

wiem, że to wszystko takie chaotyczne ale mam nadzieję, że jak się lepiej poznamy to pisanie będzie łatwiejsze.
Powrót do góry

sate

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 19-02-2010, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam,jestem sate,mam 33 lata .Jestem mama 15 letniej pociechy.jestem równiez zona...Moje zainteresowania to psychologia człowieka,karty tarota sa moją wielka pasja ,kocham psy,kocham ludzi jednakze mam problem z okazywaniem uczuc.Uchodzę za osobe zarozumiałą ,zimna i wyniosła ,jestem inna choc nie powiem-kontrowersyjna-czesto nie rozumiana,troche artsyczna dusza.Miewam humory i czasem obraże kogos zupełnie niechcacy a potem mi smutno choc czasem na przeprosiny jest za pozno,ale taka jestem... Uśmiechnięta

Podpis "Powiedz Mi dlaczego z waszych domów wieje chłód?
W dotyku klamek został tylko lód?
A ludzi bliskich zamiast czułych słów
Łączy tylko ten sam klucz?"
Powrót do góry

Reccane

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 10-03-2010, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Kasandra i mam 20 lat.
Kończe w tym roku technikum hotelarskie i sumiennie przygotowuje sie do maturki.
Od 3 lat mieszkam sama,gdyż rodzice są za granicą.Jestem bardzo samodzielna i ze wszystkim nauczyłam sobie radzic.
Bylam w zwiazku przez 4 lata,niestety zostałam odrzucona i zostałam sama.Bardzo to przeżyłam,jednak pojawił sie w moim życiu inny mężczyzna i przy nim zapomniałam o starej miłości Uśmiechnięta
Uwielbiam spędzac czas z przyjaciółmi,jestem też nazywana nienaganną imprezowiczką :p kocham nocne życie lecz wytyczam sobie pewne granice.
Marze,by dostac sie na studia,najlepiej dziennikarstwo.
Jestem osobą bardzo energiczną,otwartą,lubianą i towarzyską.
W życiu cenie sobie szczerość i przyjazn.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 14 z 17

Skocz do: