Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poznajmy się bliżej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madzia202

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 16-03-2010, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzia 22 lata z Gdańska ,studiuję administrację obecnie jestem na III roku.Pogodna miła wesoła szukająca szczęscia u boku porządnego faceta;)

Podpis A bywa tak i tak, nie zawsze szczęście się w życiu ma. Jak czegoś brak, to brak
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika_2721

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika, lat 22 z warmii Bardzo szczęśliwa
Pracujące szczesliwie zakochana od ponad 5 lat Uśmiechnięta
Powrót do góry

jagoda23

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 29-06-2010, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jagoda, a na pierwsze Kinga, 23 lata. Od ponad roku mężatka i od 7 miesięcy mamusia synka. Aktualnie wychowuję Igorka, prowadzę dom i razem z mężem myslimy nad tym jaki własny interes otworzyć.
Powrót do góry

marta83

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 30-06-2010, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ja też się trochę uzewnętrznię Uśmiechnięta Marta, mam 26 lat (tak naprawdę rocznikowo 27, ale jestem z grudnia więc póki mogę to sobie odejmuję Uśmiechnięta ) i tak na prawdę chyba cały czas szukam swojego miejsca na świecie. Od ponad 7 lat mieszkam w Szczecinie, przyjechałam tu z małego miasteczka na studia i tak już zostało. Studia skończyłam 3 lata temu, a od prawie 6 lat pracuję w zawodzie.

Uwielbiam morze, dobre winko i towarzystwo, a tego ostatniego ostatnio zaczyna mi brakować (może stąd chęć udzielania się na forum).
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ooo Marta83 ja również ze Szczecina Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika_2721

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jagoda, a ja cię kojarze z innego miejsca Puszcza oko
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A z jakiego..? Mieszkam w Szcz. dopiero 5 miesięcy. A ja też Cię znam?
Powrót do góry

marta83

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jagoda to Ty założyłaś temat o przeprowadzce do nowego miasta? Widzisz jednak nie jest tak źle, możesz mówić, że poznałaś kolejną osobę w nowym mieście Puszcza oko
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak ja założyłam. No to jesteś pierwsza Marta83 Uśmiechnięta
Powrót do góry

netkobieta

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 07-07-2010, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imie Kinga i mam 18 lat .. Pochodze z okolic Częstochowy jak narazie chodze do liceum a potem na studia. Uśmiechnięta

Mam nadzieje ze bedzie sie Nam fajnie rozmawialo Bardzo uśmiechnięta

Podpis jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 08-07-2010, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jagoda23 i Marta83 to możecie sie spotkać i poznać osobiście.. Uśmiechnięta

Netkobieta a co chcesz studiować? Uśmiechnięta
Powrót do góry

Cassablanca

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 09-07-2010, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Magda prawie 25 lat, pochodzę z Górnego Śląska, z wykształcenia ekonomistka obecnie robię 2 kierunek studiów na kierunku prawo. Poza tym na codzień pracuję jako pracownik biurowy. Aktualnie szczęśliwa singielka - z wiboru (zbyt nieprzyjemne doświadczenia z poprzedniego związku). W przyszłości po prawie marzy mi się aplikacja prokuratorska i praca w zawodzie prokuratora. Mieszkam sobie z rodzicami i siostrą w domu rodzinnym nieopodal Katowic. Uwielbiam podróże po Polsce jak również i po świecie.

Podpis Jeśli chcesz otrzymywać od innych coś wartościowego, dawaj najpierw innym szczerze to co masz w sobie najpiękniejszego.
Powrót do góry

Zatroskana01

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To chyba kolej na mnie Uśmiechnięta
Mam na imię Eliza i mam 20 lat Uśmiechnięta Mieszkam na Podkarpaciu, świeża studentka na Uniwersytecie Rzeszowskim. Mieszkam z mamą, bratem i od tygodnia z ukochanym P. Mam dwa nieznośne sierściuchy Wafla i Tofika, które momentami doprowadzają mnie do szałuUśmiechnięta Planujemy ślub z P po wykluciu naszego szczęścia:)
Każde wakacje spędzam w Rzymie praktycznie nad samym morzem. Uwielbiam podróże, dobre kino i politykę Uśmiechnięta

Podpis 30 VII 2010 - witaj Kluseczko:*

14 VIII - zaręczyny inlove
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam i ja.Uśmiechnięta

Kamila 28 lat pracuje i studiuje. Obecnie jestem singlem po nieudanym związku bez nadziei na ułożenie sobie życia. Urodziłam się i mieszkam w Koszalinie, to moje miasto i nie planuje go zmieniaćUśmiechnięta
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 17-07-2010, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ja się przedstawię

Ilona Uśmiechnięta obecnie narzeczona już niedługo żona Bardzo szczęśliwa
trudnię się stosowaniem prawa a czasami jego obchodzeniem...
moja specjalność i w tym chyba utonę to spadki Złośliwa
uwielbiam czytać książki... fascynuje się filozofia.
Jestem raczej " średniej urody" nie powalam na kolana Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

Skocz do: