Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poznajmy się bliżej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bietka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 18-07-2010, 6:57    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Elżbieta, mam 32 lata. Trójkę dzieciaczków: Arek - 10 lat, Kamila - 7 lat, Kinga - 2 latka. Obecnie jestem na wychowawczym i zajmuję się domem, mieszkam na wsi w woj. podkarpackim.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 18-07-2010, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Edyta, mam 23 lata, obecnie studiuję zarządzanie przedsiębiorstwem, ukończyłam studia licencjackie z zarządzania potencjałem ludzkim... Uśmiechnięta Od ponad 4 lat szczesliwie zakochana ;)Pracuje w szkole jako sekretarka, ale nie ukrywam, ze mam wyzsze aspiracje... Z charakteru: optymistka, szczera do bolu, choleryczka, czasem wredna, dla nieznajomych - troszke zamknieta w sobie, spokojna, a dla swoich - wrecz odwrotnie Puszcza oko Czasem zbyt szybko wybaczam, zapominam...
Potrafie powiedziec cos, czego pozniej zaluje.
Ogolnie gadula...
Bardzo lubie poznawac nowych ludzi, dzielic sie swoimi spostrzezeniami na rozne tematy Uśmiechnięta Interesuje sie troszke sfera psychologiczna...
Lubie sluchac muzyki, spedzac czas z moim Ukochanym, kreca mnie motocykle i szybkie samochody, lubie strzelac z wiatrowki, troche pokuchcic...
Dorabiam sobie pisaniem prac, ale gdy tylko pozwala mi na to czas...
Jeszcze dluga droga przede mna, zeby osiagnac to czego chce Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

moreover

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika, ale wole Monia. Jestem z Górnego Śląska. Obecnie skończyłam studia licencjackie na AWFie, i chce iść dalej na magistra. Pracuje na Basenie, jestem jak ten "anioł stróż" dla przychodzących się pluskać Uśmiechnięta
Z reguły optymistka, pozytywnie zakręcona, uwielbiam się śmiać i pomagać innym Uśmiechnięta
Powrót do góry

Rybcia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam na imię Agata i mieszkam na Śląsku. Mam 27 lat. Jestem mamą dwóch cudownych aczkolwiek czasem bardzo niegrzecznych córeczek Bardzo szczęśliwa Nie pracuję, chociaż zajmując się domem i dziećmi pracy mam nie mało Uśmiechnięta

Podpis Moje Słoneczka

Madzia 31.01.2006
Julcia 15.11.2007
Powrót do góry

mitoma

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Małgosia, 32 lata, od dwóch mężatka. Pracuję i uczę się Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Aagnes

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I na mnie przyszedł czas:)

Mam na imię Agnieszka jestem ze Szczecina. Studiuje ekonomie rok 2 zaliczony:) Mieszkam z mamą i babcia- którą sie opiekujemy.
Mam wspaniałego chłopaka od 3 lat:)
Ogólnie jestem pozytywnie nastawiona do ludzi, komunikatywna, uparta, lubie sie smiac:)
Interesuje sie motoryzacja, ksiązkami, lubie gotowac.
Obecnie pracuje jako kelnerka.
To tak w skrócie:)
Powrót do góry

szarobura111

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Ela. Mam męża od 7 lat. Syna co ma 6 lat i idzie we wrześniu do pierwszej klasy. Mam też małą córeczkę- ma 10 miesięcy. Skończyłam socjologię prawa i przestępczości.
Teraz zajmuję się domem, ale niedługo ide do pracy. To tyle w streszczeniu.
Pozdrawiam.
Powrót do góry

azar

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam 30 lat, mieszkam w maleńkiej wsi w lubelskim. Zajmuję się domem i wychowuję dwie córeczki.
Jestem w związku od 11 lat z moim mężem.
Uwielbiam jazdę samochodem, pływanie, łono natury i psy.
Jestem dosyć zdecydowana i zasadnicza, choć mało konsekwentna, przez co czasami jestem bałaganiarą.
Jestem odważna i chętnie pomagam innym.
Lubię kontakty międzyludzkie choć sama lubię decydować kiedy i jakie.
Nie lubię, kiedy ktoś za mnie decyduje.

Podpis "Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw, w którym zawsze stoi ta sama woda."
Powrót do góry

kobieta100%

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej,mam 34 lata (prawie) Bardzo szczęśliwa Mieszkam na Górnym Śląsku.
Mam fajną pracę i świetną córkę. Od pół roku w stałym związku z cudownym mężczyzną ,faza "docierania trwa:)
Jestem niepoprawną optymistką ,lubię poznawać nowych ludzi .Cenię sobie "ludzkich " ludzi. Nie znoszę dwulicowości i szowinizmu Bardzo szczęśliwa
Fanka dobrego jedzonka:) i podróży.

Podpis "Kobieta ma miliony naturalnych wrogów
...wszystkich głupich mężczyzn"
Nie brać zbyt dosłownie:)
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Nie 05-12-2010, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No więc i ja: pracuję, studiuję, uwielbiam wszystkie formy sportu, miłośniczka dzieci koleżanek( Bardzo szczęśliwa ) fanatyk filmów francuskich, fascynat literatury rosyjskiej, planuje kupić psa, niewierząca w miłość i wszystkie romantyczne głupoty. Ahhh uwiebiam perfum Christina Aguilera by night..... to by było na tyle z ważniejszych kwestii Puszcza oko
Powrót do góry

Miśka

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 29-01-2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze, nigdy nie widziałam tego wątku.
No więc mam na imię Natalia, niedługo stuknie mi 22 lata. Jestem studentką II roku wydziału lekarskiego. Pochodzę z Opola, mieszkałam chwilę w Katowicach, obecnie w Bydgoszczy a moim docelowym miastem jest Wrocław Uśmiechnięta .
Mam cudownego chłopaka od prawie 5 lat, z którym chcę od przyszłego roku razem mieszkać, ale zależy to od wielu czynników...
Mam wiele różnych zainteresowań (które niekoniecznie udaję mi się zgłębić jakbym chciała) i rzeczy których chciałabym spróbować. Moim życiowym celem jest dorobienie się licznej rodziny i wspaniałego domu oraz pogodzenie tego z ciężką zawodową ścieżką, która mnie czeka. Marzę aby w pracy stać się kimś takim, żeby ktoś był wdzięczny, że mnie spotkał i że mogłam mu lub jego bliskim pomóc, wyleczyć czy też uratować nawet życie.
Z charakteru nie jest chyba zbyt łatwą osobą, daję się poznać i polubić po stosunkowo długim czasie. Jednak gdy już się przywiążę to prawdziwie, wiernie i oddanie. Jestem perfekcjonistką, która sama wszystko najlepiej wie i stara się swoją "wiedzę" przekazać innym. Staram się być zawsze dobrze zorganizowana, punktualna i porządna. Nigdy nie robię niczego do połowy.
Uwielbiam zwierzęta, sama posiadam kota psa i rybki. Moją miłością jest jedzenie, uwielbiam kosztować nowe smaki, gotować (choć średnio mi idzie Złośliwa ) i jeść codzienne obiadki. Popieram także wszystkie akcje ekologiczne i charytatywne, ponieważ jestem idealistką i wierzę, że jedna osoba może zmienić świat na lepsze Uśmiechnięta . Lubię sobie mędrkować po cichu, oglądać mnóstwo filmów i rozrywkę na powietrzu.
Rozpisałam się, ale chyba wyczerpałam temat ^^ .

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 26-02-2011, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem z Wami od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłam skrobnąć coś o sobie. Mam na imię Kasia. Niedawno wkroczyłam w trzecią dekadę życia. Od kilku lat jestem szczęśliwą mężatką i mamą małego psotnika. W chwili obecnej nie pracuję, zajmuję się domem i wychowywaniem synka. Pochodzę z opolszczyzny, jednak tymczasowo osiedliłam się na śląsku. Uwielbiam czytać książki, choć na razie brakuje mi na to czasu. Lubię posłuchać muzyki poważnej, która mnie relaksuje i uspokaja. Moją pasją jest strzelectwo, zaraził mnie tym mój mąż. Moim największym marzeniem jest własny kąt. Wraz z mężem robimy wszystko, żeby je ziścić. Uśmiechnięta
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Sob 26-02-2011, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz ja Uśmiechnięta.
Mam na imię Marta, ale od dziecka wszyscy mówią na mnie Maja i tak już zostało, że Martą jestem tylko w dokumentach Uśmiechnięta.
Mam 19 lat, jestem tegoroczną maturzystką. Interesuje mnie biologia i chemia- marzą mi się studia farmaceutyczne.
Bardzo lubię malować paznokcie, raz wychodzi lepiej raz gorzej ale chciałabym ukończyć kurs stylizacji paznokci.
Od 8 miesięcy jestem szczęśliwie zakochana w moim P., pochodzę z mazur.
Jestem dość cichą osobą nie lubię wychodzić przed szereg. Wolę się dostosować niż powiedzieć swoje zdanie.
W stosunku do znajomych jestem zwariowana, szalona czasem aż za bardzo.
Lubię poznawać nowych ludzi i jestem otwarta na nowe znajomości Uśmiechnięta.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Barbie26

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Basia i mam 26 lat. Jestem bardzo zwiariowaną osobą, lubie jak wszystko idzie po mojej myśli co nie znaczy, że nie uznaję kompromisów Uśmiechnięta od września mieszkam z moim P. ale nie planuje żadnych ślubów ani potomstwa... Mam już za sobą jedno nieudane małżeństwo i poki co nie zamierzam drugi raz pakować się w to samo. Bardzo szczęśliwa

Uwagi  Prosze sprawdzac pisownie przed wyslaniem posta.
Zuzka.
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Ola. Mam 24 lata. Jestem jedynaczką. Będąc na praktykach związanych ze studiami licencjackimi w Warsztatach Terapii Zajęciowej, zdecydowałam, ze praca z niepełnosprawnymi to jest to co chce w życiu robić, i zmieniłam kierunek z Pracy Socjalnej (lic) na Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i oligofrenopedagogika (mgr). Obecnie pracuje w szkole specjalnej na 1/2 etatu jako pomoc nauczyciela.
Mieszkam nadal z rodzicami. Nie znalazłam jeszcze swojej połówki.
Jestem nieśmiała. Potrzebuje czasu żeby się "otworzyć". Przy czym na forum jest mi łatwiej. Generalnie Ci którym udało się mnie poznać potwierdzają, że początkowo sprawiam wrażenie zamkniętej w sobie, i w życiu by nie przypuszczały, że jestem szalona, zwariowana itp.
Uwielbiam czytać kryminały, i słuchać mocnych brzmień rocka. Kocham spacerować po lesie i wsłuchiwać się w tę "ciszę". Bardzo szczęśliwa
Od jakichś 12 lat jestem "kibicką" włoskiego klubu piłkarskiego Juventusu. Nawet nie wiem kiedy to zleciało. Bardzo szczęśliwa Marzy mi się wyjazd do Włoch na mecz.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17

Skocz do: