Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poznajmy się bliżej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 10-03-2011, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trafiłam tutaj całkiem przypadkowo, i mi się podoba Uśmiechnięta
Jestem ze śląska, pracuję od 5 lat i jak narazie nie narzekam, chociaż bywały ciężkie chwile,ale to przecież normalne.
Lubię dobrą ksiązkę, oraz muzyke, uwielbiam wyszaleć się na koncertach, po tym czuję się nowo narodzona Uśmiechnięta
Lubię przyrodę, a szczególnie góry Uśmiechnięta, moim ulubionym miejscem jest Irlandia i Zakopane Uśmiechnięta

Nie lubię pisać o sobie, więc tyle wystarczy:)

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madness

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 16-03-2011, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Magda, mam 30 lat, od roku jestem szczęśliwie zakochana, pochodzę z Dolnego Śląska.
Uwielbiam podróże, książki. Interesuję się fotografią.
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Justyna, w październiku skończę 21 lat. Mieszkam w Świebodzicach. Studiuje zaocznie psychologię i pracuje. Mieszkam z moim lubym prawie rok, jesteśmy razem prawie 5 lat. Jestem z natury perfekcjonistką. Jestem uparta, złośliwa, ironiczna. Ogólnie mam ciężki charakter Puszcza oko

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Grażyna . Jestem tu od nie dawna . Ze względu na mój wiek to jestem tu "babcią" . Ale nie czuję się taka . Pochodzę ze śląska i jestem mężatką od 21 lat (szczęśliwą) Uśmiechnięta , chociaż różnie to bywało Bardzo uśmiechnięta

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek czyli Justyna.
Mam 23 lata, pochodzę z małej wioski pod Kraśnikiem, ale od ponad 4 lat mieszkam w Lublinie. Studjuję finanse i rachunkowość na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Nie pracuję.

Wesoła, energiczna ze specyficznym poczuciem humoru. Niestety nie wszyscy znają się na moich żartach i wiele osób uważa, że jestem wredna. Złośliwa W życiu aż do przesady dążę do sprawiedliwości. W każdej sytuacji życiowej chcę, aby było każdemu tak, jak na to zasługuje- sprawiedliwie. Ale życie chce inaczej... Bardzo smutna
Uwielbiam się bawić, podróżować, poznawać nowych ludzi. Bardzo szybko i łatwo nawiązuje kontakty.
Uznaję zasadę, że nic samo nie spada z nieba i sama walczę o swoje. Nie oglądam się na nikogo, nikogo "się nie proszę łaski". Wierzę w karmę, czyli że za dobre czyny spotykają nas dobrze rzeczy. Bardzo szczęśliwa
Nieprzeciętna romantyczka.
Bez drugiej połówki. Złośliwa
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 28-07-2012, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko czyli Joanna. Uśmiechnięta

Ma 25 lat, rok temu we wrześniu skończyłam studia magisterskie z socjologii. Również we wrześniu zeszłego roku wzięłam ślub po 7 latach znajomości z M. Uśmiechnięta
Nie pracuję w zawodzie, zajmuje się m.in. branżą edukacyjną i handlową - mam własną firmę.
Obecnie mieszkam w Poznaniu, wychowałam się na wsi 100 km od Poznania. Uśmiechnięta
Staram się cieszyć każdym dniem, choć jestem bardziej realistką niż optymistką. Zazwyczaj staram się mówić to co myślę, co nie zawsze wychodzi mi na dobre.
Moją wielką pasją jest tenis stołowy, jazda konna i literatura socjologiczna z zakresu problemów społecznych - zwłaszcza o prostytucji dziecięcej.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

lenkao

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 09-09-2012, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lena, 21 lat.
Studiuje administracje. Puszcza oko
Wieczna optymistka, wybuchowa. Pedantka. Bardzo szczęśliwa Bardzo często bywam złośliwa i upierdliwa. Pewnie dlatego, żaden facet nie wytrzymał ze mną dłużej niż 1,5 roku. Bardzo szczęśliwa
Singielka. Bardzo szczęśliwa

Podpis Życie niesie wiele możliwości, pozostaje tylko mieć odwagę.
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Pią 28-02-2014, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Paulina, choć zdecydowanie bardziej wolę Paula.
Lat 21,5. Studentka. Marzycielka.
Lubiąca książkę, wyjazdy, spotkania ze znajomymi.

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 13-05-2014, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo ciekawy temat. Pewnie to nikogo nie interesuje ale jak temat jest to i ja parę słów o sobie.
Wiekowo jestem już rycząca 40-tką i jak na razie nie jest mi źle po tej stronie mocy. Mieszkam od zawsze w Gliwicach all bez obaw po śląsku godoć nie będę bo nie umiem Uśmiechnięta.
Ekwipunek: mąż, 3 dzieci + 2 z doskoku( połówki od 2 pełnoletnich starszaków). Cieszę się życiem i realizuję od 7 lat swoją pasję Tańczący .

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

Skocz do: