Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poznajmy się bliżej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kornelia

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 25-01-2007, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hejka
Mam 25 lat
Mieszkam z Dwiema Cudownymi Osobami: Prawie Meżem Bardzo uśmiechnięta i z Córeczką Bardzo szczęśliwa
Mieszkamy w Trójmieście dokładniej w Gdyni.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anja

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 25-01-2007, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O! jakoś mi umknął ten wątek. No więc...
Mam na imię Ania, wciąż jestem licealistką(jestem w klasie maturalnej), w planach mam bezprzyszłościową filologię polską. Mieszkam z mamą i dziadkami na wsi pod Kielcami. W te walentynki(coż...nie miałam wpływu na dete Puszcza oko ), mój wspaniały związek będzie obchodził drugą rocznice.Uśmiechnięta To chyba tyle...jak coś to pytajcie Bardzo szczęśliwa.

Podpis Z wiekiem zrozumiałam Babę Jagę z "Jasia i Małgosi". Zbudowała sobie wymarzony dom, a bachory przylazły i zaczęły go jeść.
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 25-01-2007, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anju a nasza data przypada na 11 lutego i też dwa lata. Mam dłuższy staż o 3 dni Puszcza oko

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

anec

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Czw 22-03-2007, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam. Jestem tu bardzo nowa ale za to stara Puszcza oko Mam na imię Aneta(32 latka) mieszkam i pochodzę z Warszawy, od czterech miesięcy jestem szczęśliwą mamą Piotrusia Bardzo szczęśliwa
Jestem wesołą optymistką, czasem marudną i czepialską ale podobno da się to znieść tak twierdzi moja połówka. Skończyłam rachunkowość i pracuję jako księgowa co kocham Bardzo szczęśliwa więc jestem szczęściarą Puszcza oko Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 22-03-2007, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anec myślę, że nie raz będę prosiła o pomoc w rachunkowości Puszcza oko.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pią 23-03-2007, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

anec napisała:
Witam. Jestem tu bardzo nowa ale za to stara Puszcza oko Mam na imię Aneta(32 latka) mieszkam i pochodzę z Warszawy, od czterech miesięcy jestem szczęśliwą mamą Piotrusia Bardzo szczęśliwa
Jestem wesołą optymistką, czasem marudną i czepialską ale podobno da się to znieść tak twierdzi moja połówka. Skończyłam rachunkowość i pracuję jako księgowa co kocham Bardzo szczęśliwa więc jestem szczęściarą Puszcza oko Bardzo szczęśliwa

Ja Ci dam stara!!!!
Powrót do góry

Ania

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 25-03-2007, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imie Ania mam 24 lata jestem z Warszawy, studiuje pedagogike na UKSW
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew

PostWysłany: Nie 25-03-2007, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

anec napisała:

Gratuluje optymizmu ! Aż miło się czyta szczęśliwe posty. Puszcza oko Rozjaśnisz nasze forum jeszcze bardziej. Puszcza oko

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

Iza_z_aachen

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 26-03-2007, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wlasnie teraz zobaczylam ten watek.

Wiec pare slow o sobie Zakłopotana
Mam na imie Izabela.Urodzilam sie 13.maj.1982 w Zorach.
Od urodzenia mieszkalam w Jankowicach kolo Rybnika woj.slaskie.
Z zawodu jestem fryzjerka.
W 2004 roku podjelismy z "chlopakiem"decyzje o wyjezdzie do Niemiec.
17.06.2004 wzielismy w Niemczech slub cywilny.
19.07.2008 w Polsce mamy zaplanowany koscielny.
Pracuje obecnie w pralni chemicznej.
Mam wspanialego meza.
To chyba tyle o mnie!
Jezeli chcecie sie czegos dowiedziec o mnie piszcie!
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 26-03-2007, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może jeszcze ja. Powtórzę się. Mam 23 lata - pochodzę z niewielkiego miasteczka w woj. lubelskim, studiowałam 3 lata bardzo blisko Warszawy i tam też mieszkałam. Obecnie studiuję i mieszkam we Wrocławiu i chciałabym żeby tak już zostało - chociaż nigdy nic nie wiadomo. Nie posiadam męża ani dzieci. Jestem singlem - chociaż ciągle mam nadzieję, że w końcu poznam księcia z bajki Uśmiechnięta Aha - studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną - a niebawem może zacznę politologię. Dużo mówię, lubię ludzi, jestem wesoła i "z życiem" - choć jak każdym miewam gorsze chwile. Jak na razie tyle... Uśmiechnięta
Powrót do góry

kiara

PostWysłany: Pon 26-03-2007, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przepraszam, że dopiero teraz napisze kilka słów o sobie, no ale lepiej późno niż wcale Bardzo szczęśliwa

Mam 19 lat... jestem w klasie maturalnej (o zgrozo Zszokowana ), planuję studniować biotechnologię lub inżynierię środowiska... zobaczymy co z tego wyjdzie Uśmiechnięta Jestem dość duzą realistką... wesoła, pomocna... baaaardzo uczuciowa, łatwo mnie zranić.... do tego bardzo nie lubie dwulicowych ludzi Nie ... od dwóch lat jestem w bardzo szczęśliwym związku z chłopakiem starszym ode mnie o 3 lata Uśmiechnięta
No to byłoby chyba na tyle.... Złośliwa

Podpis "Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż Twoje."
Serduszko 06.02.05 Serduszko
Powrót do góry

pati22

PostWysłany: Pią 06-04-2007, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Patrycja , mam 23 lata. W tej chwili studiuję zaocznie administrację w Częstochowie. Obecnie mieszkam z chłopakiem w Krakowie, gdzie niedawno się przeprowadziłam.W tej chwili jestem bardzo szczęśliwa. Lubię czytać książki, oglądać filmy- najlepiej komedie i romantyczne, chodzić na spacery No i jestem na etapie szukania pracy, więc póki co siedzę w domu. Z natury jestem na początku trochę nieśmiała a w miarę poznania można ze mną pogadać na wiele tematów, Nienawidzę kłamstwa i wywyższania się.Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru i pozytywnie nastawionych do życia.
Powrót do góry

Dukar

PostWysłany: Pią 06-04-2007, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trzydziestolatka uzależniona od kofeiny porannej:)
Poza tym sport, zdrowe i smaczne jedzonko oraz dobre wina.
Książki... Filmy, Muzyka, Teatr.
Własna firma, widoki na dodatkową pracę i nowe mieszkanie.
Jakoś się kręci-cenię szczerość i radość w innych.
Pozdrawiam.

Podpis Tak, tak, nie, nie...
Powrót do góry

magdzik

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 06-04-2007, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm to moze teraz ja.. Bardzo szczęśliwa

Wiec immie Magda mieszkam w Rumi kolo Gdyni... od Pol roczku jestem szczesliwa mama Mateuszka a od 1,5 roku szczesliwa z przyszlym mezem Puszcza oko
W tej chwili siedze w domku ale od pazdziernika mam zamiar zaczac 2 rok Europeistyki na prywatnej uczelni ale zobaczymy jak to bedzie.. Lubie dobre filmy i ksiazki, choc na ksiazki ostanio czasu brak...
Powrót do góry

chmooRa

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 09-04-2007, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

to ja tez chce ...

mam na imie Aska Uśmiechnięta
mam 21 lat a urodzilam sie w Krynicy 15 maja.
w sumie to od dawna mieszkam w krakowie.
jestem fryzjerka.
w maju 26 bedzie 4 lata odkad jestem ze swoim ukochanym..
na imie ma lukasz i ma 25 lat Uśmiechnięta
pracuje w zawodzie.
i planuje w niedlugim czasie miec dziecko.. Złośliwa tylko ciiii.. bo w sumie to tylko ja i lukasz o tym wiemy Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 4 z 17

Skocz do: