Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poznajmy się bliżej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 09-04-2007, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imie Basia we wrzesniu 29 lat(absolutnie nie czuje sie staro).Od trzech lat mieszkam w Londynie.
08.09.2001 to data mojego slubu.Nie mamy jeszcze dzieci.Pochodze z Koszalina,skonczylam administracje ale nigdy nie szukalam pracy w zawodzie.lubie swoja prace,jestem kelnerka we wloskiej restauracji,uwielbiiam kontakt z ludzmi.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 10-04-2007, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbi- w koncu ktos z moich stron Uśmiechnięta
Powrót do góry

chmooRa

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 10-04-2007, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a z Krakowa jest ktos??? Przewraca oczami
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 10-04-2007, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

chmooRa napisała:
a z Krakowa jest ktos??? Przewraca oczami

Nasz admin Więc jest z Krakowa Bardzo szczęśliwa

Ja też, ale od urodzenia mieszkam w Warszawie Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Barbi

PostWysłany: Sro 11-04-2007, 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki a czy Ty rowniez jestes z Koszalina?
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 11-04-2007, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbi napisała:
Wiki a czy Ty rowniez jestes z Koszalina?

Dokładnie z Koszalina nie, tam mieszka moja siostra, a ja jestem z małej wsi pomiedzy Koszalinem a Darłowem.
Powrót do góry

Barbi

PostWysłany: Sro 11-04-2007, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O! To faktycznie bliziutko,pozdrawiam Cie serdecznie Wiki!!
Powrót do góry

aneczka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 17-06-2007, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mam 33 lata Uśmiechnięta pracuje w handlu i jestem kasjerką ,lubie robić to co robie ,mam duzo znajomych ,jestem mężatką od 7 lat i mamy dwójke dzieci ,Natalia ma 6 lat aPrzemek ma 5 ,takze nie nudzi mi sie wdomu jak wróce z pracy Cool
Powrót do góry

gabi32

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 17-06-2007, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aneczka napisała:
mam 33 lata Uśmiechnięta pracuje w handlu i jestem kasjerką ,lubie robić to co robie ,mam duzo znajomych ,jestem mężatką od 7 lat i mamy dwójke dzieci ,Natalia ma 6 lat aPrzemek ma 5 ,takze nie nudzi mi sie wdomu jak wróce z pracy Cool

A gdzie mieszkasz , jak moge zapytac oczywiscie ?
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 17-06-2007, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gabi32 napisała:
aneczka napisała:

A gdzie mieszkasz , jak moge zapytac oczywiscie ?

No to mamy takie same córeczki Bardzo szczęśliwa ,Moja Natalka też ma 6 lat (w grudniu skonczy 7)
Powrót do góry

gabi32

PostWysłany: Nie 17-06-2007, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja Corcia tez konczy w grudniu 7 lat , sławny rocznik 2000. Doklanie 19 grudnia .
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 17-06-2007, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gabi32 napisała:
Moja Corcia tez konczy w grudniu 7 lat , sławny rocznik 2000. Doklanie 19 grudnia .

Moja 14 Bardzo szczęśliwa (grudnia)
Powrót do góry

gabi32

PostWysłany: Nie 17-06-2007, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
gabi32 napisała:

Moja 14 Bardzo szczęśliwa (grudnia)

No to bedziemy imprezowac .
Powrót do góry

aneczka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 17-06-2007, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dziewczyny jestem z Tychów,widze ze dużo rówieśników jesli chodzi o dzieci Uśmiechnięta
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Nie 17-06-2007, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta

Jestem rodowitą Poznanianką i mieszkam poza Poznaniem w domu przy lesie z 2 mężem( byłam wdową) i nową teściowa (85 lat) Mój mąż jest starszy o 10 lat ,ale UWAGA pod każdym względem ok. Puszcza oko

Mam dwoje dzieci z 1 małżeństwa syna 31 lat mieszka w Londynie i córkę 28 lat mieszka w Warszawie.

Lat nie piszę ,bo można zobaczyć w profilu Uśmiechnięta

Wykształcenie mam ekonomiczne ale nie pracuję ,bo jestem na rencie. Mam dużo roboty przy domu i w ogrodzie. Jestem w trakcie robienia prawka 10 lipca mam poprawkowy egzamin. 1 podejście oblałam Płacze lub Bardzo smutna [/url]
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 5 z 17

Skocz do: