Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poznajmy się bliżej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabi32

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 18-06-2007, 5:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Janka , to ja 3mam kciuki za egzamin , ale zapeszac nie chce. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

martii

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 18-06-2007, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja studiuję dwa kierunki: biotechnologię i chemię w Warszawie na UW. Jednego już mam dosyć, ale chociaż licencjat trzeba obronićPuszcza oko.
Pracuję oprócz tego: w doradztwie personalnym, a dokładnie w rekrutacji. I niby to jest doraźna praca, ale może i po studiach tu zostanę. Po UW w chemii i biotechu raczej mało pracy.

Mam chłopaka, od 7,5 roku. Ale to wątek do rozwinięcia w innym temacie... Nie wszystko jest dla mnie jasne w tym związku i sama juz nie wiem, czy to działa tak jakbym chciałaSmutna. Może narzekam bez powodu a może w drugą stronę właśnie - udaję, że nie widzę. To główny problem, z jakim ostatnio się borykam:/. I nie ukrywam, że mam huśtawki nastrojów, raz jest świetnie, po chwili już płaczę.

No a o mnie coś jeszcze?Puszcza oko Lubię pilates i tulipany...Bardzo szczęśliwa. Uwielbiam makarony i kuchnię włoską. Znajomych wielu, ale przyjacioł mało. Powoli przywiązuję się do ludzi. Jestem pewna siebie na zewnatrz, ale chyba dość nieśmiała w środku. Nie mam dzieci, ani męża - ale chyba już trochę zaczynam tęsknić do jakiejs stabilizacji. Jestem za bardzo szczera i czesto chlapne jezykiem co nie potrzeba.

No cóż... taka właśnie jestem;-).
Powrót do góry

olaja

PostWysłany: Sro 20-06-2007, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To może ja coś o sobie...
mam: 29 wiosen, męża od prawie 10 miesięcy, trzynastoletnią kotę
skończyłam: studia na kierunku ochr. środowiska + kilka kursów
pracuję: w urzędzie i w domu
lubię: słodycze, fasolkę, brokuły, ziemniaki, piwko, winko, książki, góry, sex, zwierzaki
kocham: parę osób, kota mego
nie lubię: siedzieć w domu (straszny lofer jestem)
jestem: wysoka, szatynką, nerwus, chętna do pomocy innym,
brakuje mi: coraz częściej samochodu
chcę: zacząć wreszcie remont i chyba dziecka Przewraca oczami
wkurza mnie: fakt, że przstałam jeździć na rowerze, moja szefowa
nie udało mi się: nauczyć jęz. angielskiego Zakłopotana
żałuję: że nie wyjadę w tym roku gdzieś odpocząc,

Podpis jako małżonka szanowna od 26.08.2006
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 30-06-2007, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To teraz ja... Dopiero się tu zarejestrowałam, więc muszę nadrobić zaległości...
Mam 22 lata, pochodzę z woj. warmińsko- mazurskiego.
Obecnie studiuję zaocznie pedagogikę społeczną (4 rok) i pracuję. Nie mogę napisać gdzie, bo cały czas mi się spam włącza... Więc nie napiszę...
Mam chłopaka od prawie 2 lat i chyba niedługo będzie się oświadczał... Bardzo szczęśliwa
Uwielbiam czytać książki (głównie horrory i thillery Diablica lub Bardzo wściekła ) Interesuje mnie też grafologia, lubię analizować czyjeś pismo, ale robię to tylko amatorsko...

To chyba tyle o mnie:)
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 30-06-2007, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
Dokładnie z Koszalina nie, tam mieszka moja siostra, a ja jestem z małej wsi pomiedzy Koszalinem a Darłowem.

Mój chłopak mieszka pod Koszalinem Bardzo uśmiechnięta .

Teraz coś o mnie więcej. Lepiej późńo niż później (albo wcale) Podejrzliwa. Mam 22 latka i studjuję filologię angielską (w Częstochowie), już jestem na 5 roku Bardzo szczęśliwa (szczęśliwie udało mi się zdać wszystkie egzaminy). Mam chłopaka od 2 lat Bardzo uśmiechnięta (z którym jestem bardzo szczęśliwa i mam nadzieje spędzić resztę życia). Lubię książki i komedie romantyczne Podejrzliwa . Moje ukochane seriale to: Lost & Prison Break,. Co do wyglądu to jestem drobną kobietką (158cm wzrostu), zielone oczy, mam krótkie szatynowe włosy. Nie mam prawa jazdy Smutna

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 30-06-2007, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka, ja pochodze z Czestochowy Uśmiechnięta Na jakiej uczelni studiujesz? I czemu w Czestochowie?
Powrót do góry

Gwiazdeczka

PostWysłany: Sob 30-06-2007, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja studiuję w Wyższej Szkole Lingwistycznej (to jest prywatna uczelnia), a ściągnęło mnie tutaj studia magisterskie (uzupełniające). Były w trybie dziennym Uśmiechnięta i to mi bardziej pasowało od zaocznych.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 30-06-2007, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedys, dawno temu pisalam artykul o Wyzszej Szkole Lingwistycznej. Bylam na spotkaniu. Podobalo mi sie tam. Powodzenia zycze przy konczeniu studiow Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gwiazdeczka

PostWysłany: Sob 30-06-2007, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fakt faktem jest tam drogo 2700zł na semestr. Ale warto, bo jest tam fajnie Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

Kasiula30

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 13-07-2007, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to może ja kilka słów o sobie...hmmmm Puszcza oko Jestem tutaj całkiem nową osóbką na forum. Mam na imię Kasia. W grudniu wskoczy mi 30 lat jak nic. Pracuję od 5 lat na stanowisku urzędniczym (nie w zawodzie ale nie narzekam) Złośliwa . Jeśli chodzi o moje zainteresowanie to mam jobla na punkcie piesków. Mam dwie spanielki ... Jeśli chodzi o mój stan cywilny to niestety nie udało mi się i jestem nadal panienką (po 10 latach chodzenia z facetem i po zaręczynach zresztą) ale co tam jest już ktoś od prawie 9 miesięcy....może to będzie ten Bardzo szczęśliwa . Zobaczymy, czas pokaże. Jak na razie jestem szczęśliwa..Pozdrawiam wszystkich gorąco Śmiejąca się
Powrót do góry

niesia

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 13-07-2007, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi w tym roku stuknie 25 latek, mam dwoje dzieci trzyletnią córeczkę i synka czteromiesięcznego.Od pięciu lat mam narzeczonago i na razie na narzeczeństwie się zatrzymało- może jeszcze w tym roku będzie ślub Myśli
Wykształcenie ekonomiczne Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Xavier

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 21-07-2007, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na imię Monika i mam 19 lat. Obecnie szukam pracy.. jak narazie nic Smutna od września zaczynam naukę w zaocznym studium fryzjerskim. Już nie mogę sie doczekać!!
Oprócz tego od 01 października 2006 jestem mamą aniołka [*] Płacze lub Bardzo smutna
Od 5 sierpnia 2006 jestem mężatką.
A za dokładnie 2 tygodnie biorę ślub kościelny. Dziewczyny, strasznie się denerwuję Smutna

narazie może tyle...
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 21-07-2007, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Xavier witaj na forum. Po pierwsze przykro mi z powodu maluszka. I zapalam dla niego światełko. [']
Po drugie mam nadzieję, że znajdziesz tutaj potrzebne informacje dotyczące przygotowań ślubnych i nie denerwuj się, bo to będzie Wasz dzień jeden jedyny i niezapomniany. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Xavier

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 22-07-2007, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell dziękuję za ciepłe słowa.

Pewne moje cechy można wywnioskowac z poprzedniego wpisu - strasznie denerwuje się ty na czym mi zależy, strasznie mnie wkurza spokój mojego miśka, czasami myślę,że to tylko mi zależy na tym żeby wszystko wypadło jak należy.. Smutna
Powrót do góry

kot...

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 23-07-2007, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

teraz czas na mnie:

mam 28 lat, od 2 dni, po 2 letnich "wakacjach" spedzonychw cudownym mieście Wrocław, wróciłam do Olsztyna. mieszkam tu od dwóch dni i na razie średnio.

kariera moja ma całkiem sporą listę, teraz pracuje w reklamie i mam nadzieję że mimo wszystko powrót do Olsztyna był dobrym wyborem.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 6 z 17

Skocz do: