Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca w biurze
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 26-06-2008, 15:51    Temat postu: Praca w biurze Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś byłam pierwszy dzień w pracy. To znaczy byłam w sumie 2 godziny i jutro też mam iść na dwie, żeby zobaczyć na czym polega praca - jeśli wszystko będzie ok, to od 1 lipca mam zacząć. No i właśnie nie wiem. Firma to duża nie jest - raczej mała i bardziej rodzinna. Miałabym pracować w biurze - w jednym pokoju z siostrą szefa. Skonsternowana Facet jakiś trochę nieporadny, choć słabo soboe radzę z Exelem, to dziś i tak więcej wiedziałam niż on, jak usiłował mi coś wytłumaczyć. Złośliwa Praca na początek ma polegać na uporządkowaniu bazy danych - ponieważ firma będzie się przenosić - a później ma to być wysyłanie ofert, fakturowanie itp.
Mam trochę mieszane odczucia - bo nigdy nie miałam nic wspólnego z tego typu pracą - nie za bardzo wiem jak się zachowywać i w ogóle. Złośliwa
Z Exelem radzę sobie marnie i to jest chyba najgorsze. Niezdecydowana
Co o tym myślicie? Brać, chociaż na początek czy szukać dalej?
Bo w sumie to nie mam kasy i chętnie bym już coś zaczęła zarabiać.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 26-06-2008, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac. Na poczatku zawsze jest trudno a moze pozniej Ci sie spodoba. Po jakims czasie napewno sie wszystkiego nauczysz i bedzie dobrze!! Ja bym sprobowala,a jeszcze jak wiem,ze potrzebuje kasy to tym bardziej.
Tak ja sobie mysle,a Ty zrobisz jak bedziesz chciala.
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 26-06-2008, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też bym brała, świat należy do odważnych.
Jeszcze roku temu jakby mi ktoś powiedział, że będę kadrową to bym go wyśmiała, bo wogóle nie miałam o tym pojęcia, a teraz to w sumie dobrze sobie radzę na tym samodzielnym stanowisku Bardzo uśmiechnięta

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 26-06-2008, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez bym brala.
Nauczysz sie czegos nowego a jak Ci sie nie spodoba, przeciez nikt na sile Cie tam nie bedzie trzymal Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 26-06-2008, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat no jasne, że bierz. Nie masz nic do stracenia. Każdego dnia będziesz się uczyć nowych rzeczy i zdobywać doświadczenie.

Trzeba od czegoś zacząć. Głowa do góry i powodzenia.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 26-06-2008, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też radzę, żebyś wzięła Uśmiechnięta Jak Ci się nie będzie podobało np. po miesiącu to sobie zaczniesz szukać innego, jednocześnie pracując- będziesz miała przynajmniej kasę Puszcza oko A doświadczenie zawsze jest w cenie Bardzo szczęśliwa

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 26-06-2008, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym wzieła,nic nie tracisz, a możesz duzo zyskac.Łatwo z początku nie bedzie,ale tak jest w każdej nowej pracy,więc zaryzykowac nie szkodzi Puszcza oko
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 26-06-2008, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat dziewczyny dobrze radzą. Bierz tą pracę, zrezygnować zawsze można, a lepsze to niż potem żałowanie, że nie spróbowałaś.
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Czw 26-06-2008, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym brała Złośliwa
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 26-06-2008, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też bym brała.
Lepiej żalowac niz cos sie zrobiło niz załować ze czegos sie nie zrobiło Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 26-06-2008, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oryginalna nie będę, brałabym.

Excela się wyuczysz podczas pracy, a i w domu możesz na upartego trenować. A pieniądze piechotą nie chodzą, jest okazja-zarabiaj. Najwyżej odejdziesz wraz z pierwszą wypłatą. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 26-06-2008, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wzięłabym, zresztą jak coś to zawsze możesz zrezygnować.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pią 27-06-2008, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat - rozumiem Twoje rozterki, ale mam nadzieję, że Cię przekonam byś się ich pozbyła. Kochana - Excell nie jest taki straszny ( w końcu nawet w gimnazjum dzieci z tego mają zajęcia), a jak sama zobaczysz to bardzo przyjazny program to zestawień tabelarycznych i podręcznych przeliczeń. Myślę, że kilka dni i będziesz śmigać jak ta lala.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 27-06-2008, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat Excell'a boi sie każdy, kto gonie zna lub mało zna. Jak tylko pogłębisz swoją wiedze to staje się on nieoceniony przy wszystkich liczbowych zestawieniach. A trudny nie jest i w miarę praktyki będzie coraz lepiej.
Prace oczywiście bierz. Może Ci się spodoba a jak nie, to zawsze lepiej szuka się kolejnej pracy. A ta przynajmniej możesz potraktować jak kurs Excell'a właśnie. I to jeszcze taki, za który Ci zapłacą Złośliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

agaat

PostWysłany: Pią 27-06-2008, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to już ustalone w miarę - byłam tam dziś na 3 godzinki - bo tak ustaliłam z nim, że przepracuję 5 godzin jakby próbnie - wczoraj dwie i dziś 3. Od pierwszego lipca mam już zacząć w pełnym wymiarze godzin - od 8 do 16. Dzisiaj to był luz totalny - w zasadzie w pokoju jestem z siostrą szefa, ale cały czas siedziałam sama. Na razie mam podpisać umowę na miesiąc. A najgorzej boję się rannego wstawania. Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: