Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Praca w urzędzie wojewózkim, warto?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Poszukiwanie pracy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 07-05-2018, 8:49    Temat postu: Praca w urzędzie wojewózkim, warto? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem w trakcie konkursu na stanowisko w urzędzie wojewódzkim. Właściwie jestem jedyną chętną (o zgrozo!). Wszystko wygląda na to, że mnie przyjmą (być może z braku laku). Zastanawiam się czy warto. Jeszcze kilka lat temu praca w budżetówce to było spełnienie marzeń wielu poszukujących pracy. Teraz wiele naborów kończy się brakiem rozstrzygnięcia z powodu braku chętnych. Powód jest prosty. Inspektor na dzień dobry dostaje 2300brutto. To wychodzi jakieś 1670zł na rękę. Ja wiem, za każde pieniądze można przeżyć. Mam męża który pracuje, ale kiedy podliczyłam... to być może to nawet nie wystarczy na nianie (a mam dwie córki, jedna chodzi do przedszkola, druga ma 11 miesięcy).

Z drugiej strony to jednak stabilna praca. Wszystkie świadczenia, wynagrodzenie na czas, urlopy, 13-stka, nagrody na koniec roku.

Dziewczyny jak to jest, może któraś z Was pracuje w urzędzie. Czy polecacie? Jak jest z tym wynagrodzeniem. Czy po jakimś czasie to wynagrodzenie trochę się zwiększa? Opiszcie jak to wygląda, czy mimo wszystko warto?

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Poszukiwanie pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: